Навигация
Реклама
Реклама

Екскурсія Кижи - Валаам - Соловки від екскурсійного бюро WikiPlanet по Кижи, Соловецьких островів, Валаама, Карелії в Росії

  1. WikiPlanet екскурсійне бюро 127566, г. Москва, Алтуфьевское шосе, д.44 Тематична екскурсія Кижи...
  2. Додати фотографії до місця
  3. День 1 (Карелія, Кижи)
  4. Місця в екскурсії (День 1)
  5. День 2 (Валаам)
  6. Місця в екскурсії (День 2)
  7. День 3 (Карелія)
  8. Місця в екскурсії (День 3)
  9. День 4 (Соловецькі острови)
  10. Місця в екскурсії (День 4)

WikiPlanet

екскурсійне бюро

127566, г. Москва, Алтуфьевское шосе, д.44

Тематична екскурсія Кижи - Валаам - Соловки від екскурсійного бюро WikiPlanet по Кижи, Соловецьких островів, Валаама, Карелії в Росії з описом, фотографіями, списком відвідуваних місць, які можна подивитися на карті, порадами, що взяти з собою, докладними цінами на людину або групу , із зазначенням тривалості екскурсії. Ви можете забронювати екскурсію Кижи - Валаам - Соловки або ж задати питання екскурсійного бюро, зв'язавшись з ним безпосередньо.

Ви можете забронювати екскурсію Кижи - Валаам - Соловки або ж задати питання екскурсійного бюро, зв'язавшись з ним безпосередньо

формування PDF

Будь ласка, виберіть орієнтацію документа


Додати відгук

Додати фотографії до місця

Інформація про екскурсію

Тур проходить за маршрутом: Кижи-Валаам-водоспад Кивач-Біломорсько-Балтійський канал-Соловецькі острова.Кіжі - всесвітньо відомий архітектурний ансамбль, розташований на однойменному острові Онезького озера, що складається з двох церков і дзвіниці XVIII-XIX веков.Ківач - водоспад на річці Суна, розташований на території однойменно заповідника. Є 4-м за величиною рівнинним водоспадом Европи.Валаам - острів в північній частині Ладозького озера. На острові розташований Валаамського ставропігійного чоловічого монастиря, який є пам'яткою російського зодчества.

День 1 (Карелія, Кижи)

Прибуття на ж / д вокзал Петрозаводська. Зустріч з гідом у 7 вагона поїзда №018. Сніданок ( «шведський стіл»).
• Автобусна екскурсія по Петрозаводську. Огляд головних вулиць і площ міста, пам'ятника Петру I, кафедрального собору Олександра Невського. Пішохідна прогулянка по набережній, де розташований музей під відкритим небом - скульптури, подаровані містами-побратимами.
Розміщення в новому готелі «Фрегат» ***, розташованої в центральній частині міста на березі Онезького озера.
• Перехід на швидкохідному судні «Комета» по Онезькому озера на острів Кижи (1 година 15 хвилин). Екскурсійна програма в музеї-заповіднику з відвідуванням Покровської церкви і етнографічних експозицій.
Повернення до Петрозаводська. Вечеря в ресторані готелю.
За бажанням за додаткову плату:
• Вечірня прогулянка на теплоході вздовж набережної Онезького озера. Ви зможете добре відпочити і помилуватися чудовими панорамними видами Петрозаводська і його околиць.

Місця в екскурсії (День 1)

острів Кижи

Кижи - острів на Онезькім озері в Карелії, на якому розташований всесвітньо відомий архітектурний ансамбль Кижского цвинтаря, казкове місто-храм, один з найбільших в Росії музеїв під відкритим небом. У 1990 році Кіжскій цвинтар увійшов до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Онезьке озеро Онезьке озеро є другим за величиною в Європі. Дика природа, густі ліси і незвичайні історичні споруди роблять ці місця надзвичайно відвідуваними туристами в літній час. Кижи - острів на Онезькім озері в Карелії, на якому розташований всесвітньо відомий архітектурний ансамбль Кижского цвинтаря, казкове місто-храм, один з найбільших в Росії музеїв під відкритим небом

День 2 (Валаам)

Переїзд на автобусі в Сортавала (250 км). Сніданок в дорозі.
• Перехід на швидкохідному судні «Метеор» по Ладозького озера на острів Валаам (45 хвилин). Оглядова екскурсія по центральній садибі монастиря з відвідуванням Спасо-Преображенського собору, Воскресенського та Гетсиманського скитів.
• Обід в монастирській трапезній. Концерт церковних піснеспівів. Перехід до міста Сортавала.
Повернення до Петрозаводська. По дорозі відвідання меморіалу «Хрест скорботи» - пам'ятника жертвам «зимової війни» (1939-1940 років).

Місця в екскурсії (День 2)

Гетсиманський скит

Гетсиманський скит, побудований в 1911 році ігуменом Маврикієм, розташований на Сіонській горі. У 1910 році тут було встановлено поклінний хрест сірого граніту з символікою хресних страждань Спасителя. Гетсиманський скит, побудований в 1911 році ігуменом Маврикієм, розташований на Сіонській горі

День 3 (Карелія)

Сніданок ( «шведський стіл»). Звільнення номерів. Виїзд на автобусі в Беломорск (370 км).
• Екскурсія в природний заповідник «Кивач», огляд найвідомішого водоспаду в Карелії і другого за величиною рівнинного водоспаду Європи - Ківач. Відвідування дендрарію, де можна побачити знамениту карельську березу.
• Екскурсія на Біломорсько-Балтійський канал, який з'єднує Біле море з Онезьке озеро. Огляд шлюзу в селищі Повенец. Обід.
• Відвідування Залавруга. Піша прогулянка по лісі до Біломорсько петрогліфами. Знайомство з древніми наскельними малюнками-петрогліфами епохи неоліту (IV тис. До н.е.).
Прибуття в Беломорск. Розміщення в готелі «Гандвік».

Місця в екскурсії (День 3)

водоспад Кивач

Водоспад Кивач - найбільший водоспад Карелії і третій за величиною водоспад Європи, розташований на рівнині. Музей заповідника Кивач Музей заповідника Кивач розташований на території заповідника, в Кондопожском районі, Республіки Карелія, Росія. Сам заповідник був створений ще в 1931 році, для охорони природних комплексів тайги, і знаходиться він в басейні річки Суна, на якій розташований водоспад Кивач. Експозиція музею розташовується в двох будівлях, тут представлені зразки флори і фауни заповідника. Державний заповідник Кивач Заповідник Кивач, розташований в Карелії, є одним з найбільших в Росії. Назва походить від водоспаду, який там протікає і є другим за розміром в Європі, поступаючись місцем лише Рейнського. Водоспад Кивач - найбільший водоспад Карелії і третій за величиною водоспад Європи, розташований на рівнині

День 4 (Соловецькі острови)

Сніданок. Трансфер в порт, посадка на трипалубний теплохід морського класу «Сапфір». На борту: 3 комфортабельних пасажирських салону, кафе, відкрита прогулянкова палуба, сувенірний кіоск, бібліотека.
Одноденний круїз по Білому морю з відвідуванням Великого Соловецького острова, під час которго ви можете помилуватися мальовничими островами, поспостерігати за морськими качками і полярна крячок, погодувати чайок, а якщо пощастить - побачити біломорських тюленів і білух.
Програма перебування на Великому Соловецькому острові (7 годин):
Варіант 1 (включено у вартість):
• Оглядова екскурсія по Соловецькому Кремля, знайомство з його історією і архітектурою, відвідування території центрального комплексу монастиря, діючих храмів, об'єктів господарської діяльності монастиря, пам'ятників, включених до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
• Пішохідна екскурсія «Мис лабіринтів» по ​​мальовничому березі Білого моря, де ви побачите «танцюючі» соловецькі берізки і «лабіринти» - спіралеподібні кам'яні викладки, пам'ятник культури доісторичних цивілізацій.
• Вільний час. За бажанням відвідування морського музею, експозиції якого розповідають про духовне і господарському освоєнні морських просторів і прибережної території Російської Півночі, а також сувенірних павільйонів і фірмового магазину архангельського водорослевого комбінату, де можна придбати продукцію з біломорських водоростей (лікувальну косметику, харчові добавки, мармелад).
Варіант 2 (за бажанням за додаткову плату 600 рублів, тривалість 5 годин):
• Автомобільно-пішохідна екскурсія «Соловецькі скити. Історія і легенди ». Екскурсія проходить по північній частині Великого Соловецького острова, де розташовані відокремлені скити - Свято-Вознесенський і Савватьевскій. Вони зберігають пам'ять про духовний подвиг ченців, тяжкій праці ув'язнених і дорослішання радянських хлопчаків - майбутніх юнг північного флоту. Відвідування Секирной гори, алеї Юнг, дамби Червоного озера і скиту Савватьево.
• Пішохідна екскурсія «Мис лабіринтів» по ​​мальовничому березі Білого моря, де ви побачите «танцюючі» соловецькі берізки і «лабіринти» - спіралеподібні кам'яні викладки, пам'ятник культури доісторичних цивілізацій.
Посадка на теплохід. Вечеря.
Повернення в Беломорск. Трансфер на ж / д вокзал. Відправлення нічних поїздів в Москву / Санкт-Петербург.
За бажанням за додаткову плату нічліг в готелі «Гандвік».

Місця в екскурсії (День 4)

Соловецький кремль

Соловецький кремль - перлина російської півночі. Він розташований на березі невеликої бухти, назва якої символічно: бухта Благополуччя. Дістатися сюди можна по морю, і в міру наближення до острову величний кремль відкривається поступово - немов у казці, з пороху купола соборів, фортечні вежі, різні прибережні будови. У мандрівників, які знають про Соловки з книг і путівників, побачивши прекрасного "кам'яного граду" просто захоплює дух. Соловецький кремль - перлина російської півночі

Написати повідомлення

Ваше повідомлення
відправлено

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.