Навигация
Реклама
Реклама

Гарячі тури на теплоходах. Тури на теплоходах зі знижками. Знижки клієнтам Латті

 1. За Вашим запитом нічого не знайдено.
 2. Знижки та гарячі путівки при реалізації річкових круїзів
 3. 1. Сезонні знижки (або знижки раннього бронювання)
 4. Знижки раннього бронювання на теплоходи: "Олександр Пушкін"; "Максим Горький";...
 5. 2. Групові знижки
 6. 3. «Соціальні знижки»
 7. 4. Знижка постійного клієнта - 5%
 8. 5. Додаткові види знижок
 9. Круїзний центр «Латті» як центр розпродажів річкових круїзів

Розпродажі річкових круїзів - це реальність! Пропонуємо Вашій увазі можливість придбати тур на теплоході за спеціальними тарифами: серед них як обмежені в часі пропозиції по «палаючим» цінами, так і знижки на окремі категорії кают протягом всієї навігації.

Хочете подорожувати дешевше? Запитайте у нас!

Консультації у наших менеджерів:

+7 (812) 315-97-46; +7 (812) 712-46-29;
+7 (812) 315-06-87; +7 (812) 575-89-04.

всі контакти


За Вашим запитом нічого не знайдено.

Спробуйте змінити критерії пошуку.


Знижки та гарячі путівки при реалізації річкових круїзів

Помітне кількість річкових круїзів пропонується з різними видами знижок - пропонуємо розібратися в видах і розмірах знижок, порядку їх надання.

1. Сезонні знижки (або знижки раннього бронювання)

Надаються клієнтам, які вирішили придбати річковий круїз заздалегідь, восени або взимку. Зазвичай «сезонні» знижки становлять від 10% до 3% і зменшуються з наближенням терміну круїзу. Отримання такої знижки тим більше приємно, що поєднується з можливістю заздалегідь вибрати найцікавіший круїз в термін, найбільш підходящий для наданої відпустки, палубу і навіть гарантувати конкретну каюту.

Знижки раннього бронювання на теплохід: "Леонід Красін"

При 100% оплаті круїзу діють:

 • знижка 6% при повній оплаті туру по 31 березня 2019 р. (включно);

Знижки раннього бронювання на теплоходи: "Олександр Пушкін"; "Максим Горький"; "Костянтин Симонов"; "Леонід Соболєв"; "Олександр Радищев"; "Фелікс Дзержинський"; "Георгій Жуков"; "Лев Толстой"; "Віссаріон Бєлінський"; "Юрій Андропов"; "Костянтин Коротков"; "Михайло Фрунзе"; "Семен Будьонний"; "Олександр Суворов"; "Сергій Кучкин";

При 100% оплаті круїзу діють:

 • знижка 5% при повній оплаті туру по 31 березня 2019 р. (включно);

Знижки раннього бронювання на теплохід: "Дмитро Пожарський"

При 100% оплаті круїзу діють:

 • знижка 5% - при 100% оплаті за круїз до 31 березня 2019 р.

2. Групові знижки

Надаються туристам, які вважають за краще подорожувати групами, такий вид знижок може становити від 5% до 10% і тим більше, чим більше група туристів.

Групові знижки на теплоходи: "Олександр Пушкін"; "Максим Горький"; "Костянтин Симонов"; "Леонід Соболєв"; "Олександр Радищев"; "Фелікс Дзержинський"; "Георгій Жуков"; "Лев Толстой"; "Віссаріон Бєлінський"; "Юрій Андропов"; "Костянтин Коротков"; "Михайло Фрунзе"; "Семен Будьонний"; "Олександр Суворов"; "Сергій Кучкин";

 • 5% - групам від 15 до 24 осіб;
 • 6% - групам від 25 до 39 осіб;
 • 7% - групам від 40 до 74 чоловік;
 • 8% - групам від 75 до 99 осіб.

Групові знижки на теплоходи: "Місячна Соната"; "Лебедине озеро"; "Дмитро Фурманов"; "Н.А.Некрасов"; "Олександр Бенуа"; "Північна казка" (кол. "Карл Маркс"); "Василь Чапаєв"; "Сонячне місто";

 • - 5% - групам 10 - 15 осіб;
 • - 8% - групам 15 - 30 осіб;
 • - 10% - групам 30 - 50 осіб;
 • - 12% - групам більше 51 людини.

Керівник для групи від 45 осіб (44 + 1) - безкоштовно.
* Групові знижки не надаються разом з іншими видами знижок і акцій, крім знижок за розміщення, сезонної знижки і знижки постійним клієнтам.

3. «Соціальні знижки»

Цілий ряд знижок, які залежать від соціального стану клієнтів. Наприклад, пенсійна знижка (зазвичай становить від 5% до 10%, надається на певні рейси і (або) категорії кают), знижка для дітей (зазвичай близько 15%, діти - до 12-14 років).

Останнім часом на знижку для придбання путівок можуть претендувати працівники «силових» структур (5% -10%) часто на знижку можуть претендувати і члени їх сімей.

4. Знижка постійного клієнта - 5%

Надається туристу, повторно (і більшу кількість разів) звернулася в туристичне агентство. Зазвичай оформлення «карти постійного покупця» відбувається одночасно з першою покупкою, часто пільгова ціна поширюється на родичів і друзів такого покупця. Така знижка підвищує лояльність покупця, «прив'язує» його до певної компанії.

5. Додаткові види знижок

У рекламних цілях Туроператори пропонують знижки іменинникам і молодятам - 10%.

Дуже поширені знижки, пов'язані з окремими акціями, проведеними організаторами річкових круїзів - Туроператорами.

Наприклад, можливе зниження вартості путівки при виведенні на ринок нового товару (в даному випадку це може бути новий теплохід, нова стоянка, іноді - новий напрямок, незвичайна екскурсійна програма або креативна бортова анімація).

Досить популярні заходи щодо поширення рекламних купонів зі знижками на туристичних та інших тематичних виставках. Як правило, за таким купону пред'явник має право протягом обмеженого часу купити круїз з позначеної знижкою.

Знижки, безумовно, є таким собі маркетинговим інструментом і частіше з'являються на висококонкурентному ринку.

Круїзи - товар з обмеженим терміном придатності, ось чому поява «горящих» путівок на річкові круїзи також можливо. Падіння купівельної спроможності, капризи попиту, погода призводять до необхідності організації розпродажі круїзних маршрутів, істотне зниження вартості круїзу - поширений спосіб стимулювання продажів.

«Щасливий круїз» - круїз зі знижкою в 20% на певні тури і певні категорії кают, пропонуються протягом обмеженого часу, «спеціальний тариф» - надання дисконту в 10% на певні каюти протягом усього циклу продажів.

В окремих випадках при розпродажі круїзних турів застосовується і варіант широко відомої системи «фортуна», де сплативши тур за найнижчим тарифом, турист може подорожувати в одній з найдорожчих і комфортабельних кают.

У деяких випадках можливий продаж «горящих» путівок з обмеженого блоку, раптово «повернувся» в продаж.

Круїзний центр «Латті» як центр розпродажів річкових круїзів

У розділі «Знижки та акції» наша компанія акумулює всі відомості про річкових і популярних морських круїзах, що продаються зі знижками, пропонує клієнтам розглянути всі можливості здійснити круїз з суттєвою економією.

Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки достовірну та актуальну інформацію про круїзних турах зі знижками від перевірених і відповідальних туроператорів.

Хочете подорожувати дешевше?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.