Навигация
Реклама
Реклама

Круїзи на Соловки - круїз на Соловки з Москви або СПБ на теплоході, ціни, розклад 2019

  1. Соловки.

18.6.2019

Дорогі друзі!

Хочете яскравих вражень і незвичайних фотографій? Не сумніваємося в вашому позитивній відповіді і запрошуємо відправитися в круїз на Соловецькі острови - найбільший архіпелаг в Білому морі!

Краса первозданної природи російської півночі тут поєднується з багатою історією і духом морських пригод. А символом Соловків вважається белуха - єдиний вид китоподібних, постійно мешкає в Білому морі. І, хто знає, може бути, саме вам пощастить побачити цих милих створінь.

Замовляйте круїз і вас чекають 13 днів захоплюючої подорожі по безкрайньому Білому морю!

Що ж таке Соловецькі острови? Давайте трохи зануримося в історію!

Соловки.

Старе поморське слово, що означає "острова". Шість великих і більше сотні маленьких, розкиданих в Білому морі майже у Полярного кола. Тут білі ночі прозоріше і примарнішими, ніж в Петербурзі, а північне сяйво яскравіше, ніж в Карелії. З усього світу їдуть сюди люди побачити краси зовнішні, але більш того - знайти в собі самому внутрішню силу, підлікувати душу, втішити серце.

Приїжджають на Соловецькі острови в основному з кінця травня по вересень і кожен місяць добре по-своєму: у другій половині травня приходить весна, в червні і липні панують білі ночі, а в вересні, якщо пощастить, можна побачити північне сяйво. І нехай шлях не близький, а клімат суворий, але в наших силах зробити подорож комфортним, вибирайте зручний час, а трипалубний теплохід компанії «Сузір'я» - «Північна Казка» доставить вас до самого Білого моря.

завантажуємо рейси

Подорож з Москви на Соловецькі острови і назад займає 13 днів. Шлях пройде:

  • по чотирьох річках: Волзі, Шексне, Ковжа і Витегрі,
  • двом озерам Білому і Онежском у,
  • трьом каналам: імені Москви, Волго-Балтійського і Біломорсько-Балтійського.

З Санкт-Петербурга шлях трохи коротше, але не менш примітний: вас чекають Нева і Свір, Ладозьке і Онезьке озера і БелБалт.

Біломорсько-Балтійський канал (Біломорканал, БелБалт) - одна з перших грандіозних і трагічних будівництв країни Рад:

  • вперше про його будівництві задумався ще Петро I;
  • в той час як Панамський канал будувався 28 років, а Суецький - 10 років, Біломорканал довжиною 227 км був пробитий в скельних породах за 20 місяців;
  • канал включає в себе 19 шлюзів;
  • деякі шлюзи були вирубані в скельному грунті і їх стінами були природні скельні породи, облицьовані деревиною. З роками дерев'яні конструкції частково були замінені, але кілька дерев'яних шлюзів працювали до наших днів;
  • в районі шлюзу №2 побудований розвідний міст, прохід суден тут регулюється за допомогою світлофора;
  • щоб проходити по габаритах в шлюзи Біломорканалу на теплоході «Північна казка» був демонтований і переобладнаний привальний брус.

Всього кілька теплоходів, здійснюють круїзи по Біломорсько-Балтійського каналу, в число яких входить « Північна казка » . На борту цього теплохода таке тривалу подорож пройде в дійсно комфортних умовах, адже круїзна компанія «Сузір'я» забезпечить ваш відпочинок з максимальною увагою і турботою.

Всі круїзи на Соловецькі острови

* За умови оплати 2-х основних місць в каютах категорій: А2н: № 001 - 004, 007 - 012; А2 +: № 210, 207; ПЛ: № 209, 211, 212, 214, 213, 216, 215, 218, 215а, 302; Люкс: А, Б; Люкс +: В; А2: №102.

Правила застосування знижок ви можете уточнити в наших офісах продажів.


Хочете яскравих вражень і незвичайних фотографій?
Що ж таке Соловецькі острови?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.