Навигация
Реклама
Реклама

Круїзи на Соловки

Круїзний Дім «МК» пропонує не тільки купити круїзи на Соловки на будь-який теплохід, але і оформити онлайн відразу повний круїзний пакет з авіаперельотом або трансфером, що набагато вигідніше і дешевше до 15% в порівнянні з вибором однієї круїзу як однієї послуги.

вибравши річковий круїз з Санкт-Петербурга на Соловки, туристи можуть побувати в таких красивих російських містах і цікавих місцях, як Петрозаводськ, Рибінськ, Ярославль, Кострома, Плесо, Мишкін, Углич, Валаам і Кижи, Стара Ладога.

Як правило, в річковому круїзі на Соловки передбачені тривалі стоянки на островах - дво- або триденна, що дає можливість повноцінно оглянути всі визначні пам'ятки цього унікального регіону і насолодитися величною північній природою Росії.

Круїз на Соловки з Санкт-Петербурга та інших портів, як правило, включає також відвідування державного заповідника - Кижи, знаменитого архітектурного ансамблю, розташованого на однойменному острові в Онезьке озеро.

Круїзи на Соловецькі острови з Москви, Санкт-Петербурга та інших портів здійснюються на круїзних теплоходах різних класів, в тому числі теплоходах-пансіонатах, які передбачають спеціальну оздоровчу програму протягом всієї подорожі.

Крім екскурсійної програми, включеної у вартість круїзів на Соловецькі острови з Санкт-Петербурга та інших російських міст, туристів чекає ретельно розроблена розважальна програма на борту, що враховує інтереси дорослих і дітей. На маршрутах передбачені також так звані «зелені стоянки», під час яких часто організовуються цікаві заходи і барбекю на відкритому повітрі.

Розклад і ціни круїзів на Соловки ви можете подивитися на сайті туроператора Круїзний Дім «МК», де також можна вибрати річкові круїзи по Волзі , круїзи на Валаам і Кижи та інші круїзи з Москви та інших російських портів.

Тури на Соловки на теплоході - це подорожі різної тривалості - від 7 до 17 ночей. Тривалі круїзи пропонуються, зокрема, на теплоході Сонячне місто - корабля, модернізованого спеціально для максимально комфортного відпочинку великих сімей з дітьми.

річкові круїзи на теплоході на Соловки з Москви та інших портів нашої країни - один з найпривабливіших видів відпочинку - адже туристи пересуваються по суті на плавучому готелі і кожен день відвідують новий річковий порт.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.