Навигация
Реклама
Реклама

Круїзи на Валаам і Кижи

Круїзний Дім «МК» пропонує не тільки купити круїзи на Валаам і Кижи на будь-якому теплоході, а й оформити онлайн відразу повний круїзний пакет з авіаперельотом, трансферами, з екскурсіями, що вигідніше і дешевше до 15% в порівнянні з вибором однієї круїзної послуги.

У річковому круїзі на Валаам з Санкт-Петербурга туристи зможуть побувати в таких красивих російських містах і цікавих місцях, як Петрозаводськ, Сортавала, Ярославль, Кострома, Мандроги, Мишкін, Углич, Калязін, Стара Ладога. річкові круїзи на Валаам з Санкт-Петербурга пропонують найбільші круїзні оператори Росії - Водоход і Інфофлот. Маршрути з відвідуванням Валаама і Кижей пропонують також компанії Мостурфлот і ГАМА.

В онлайн пошуку круїзних Дому «МК» ви знайдете як маршрути, що починаються в одному місті і закінчуються в іншому, наприклад, круїз Санкт-Петербург-Валаам-Кижи-Москва, так і подорожі, що починаються і закінчуються в одному і тому ж порту. Один з найпопулярніших круїзів такого типу - круїз Санкт-Петербург-Валаам-Санкт-Петербург.

Круїзи на Валаам з Москви, Санкт-Петербурга та інших портів в 2018 році здійснюються на кращих круїзних теплоходах, в тому числі теплоходах-пансіонатах Михайло Булгаков , дві Столиці , Карл Маркс , Дмитро Фурманов, Іван Крилов . Теплоходи на Валаам з Санкт-Петербурга і Москви здійснюють подорожі різної тривалості - від 4 до 18 ночей. Найбільш тривалі круїзи починаються, зокрема, в Казані, ще одному красивому російському місті з цікавою історією і масою пам'яток. Круїзні компанії, що пропонують такі тури на Валаам - Водоход і Інфофлот.

Пенсіонери можуть придбати круїзи на теплоході на Валаам з Санкт-Петербурга та інших портів зі значною знижкою: спеціальні ціни для людей у ​​віці дозволяють відмінно і економно відпочити в оточенні чудової російської природи на оздоровлює річковому повітрі.

Розклад і ціни круїзів на Валаам з Санкт-Петербурга, Москви та інших портів ви можете подивитися на нашому сайті. Туроператор Круїзний Дім «МК» пропонує також річкові круїзи по Волзі , круїзи на Соловки та інші круїзи по річках Росії.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.