Навигация
Реклама
Реклама

Круїзи по Росії. Огляд річкових круїзів по Росії

  1. Круїзи по Росії
  2. Легендарна Тридцятка, маршрут
  3. Похід по Криму - 22 маршрут
  4. Маршрути: гори - море

Круїзи по Росії

Якщо чеховські три сестри вигукували: "В Москву! До Москви!", Любителям борознити річкові простори на великому білому теплоході і спостерігати з верхньої палуби за прибережними красотами якраз вигукнути: "З Москви! З Москви!". Адже час (навігація починається в кінці квітня - початку травня) і місце відправлення змінити не можна.

І це закономірно для всіх видів подорожей, в тому числі і для річкових круїзів. З Москви можна дістатися до Валаама, Соловецьких островів і Пітера. Можна вниз по Волзі дійти до Астрахані і Ростова. Можна відвідати Казань, Єлабугу, Набережні Челни і Перм. Іншими словами, Москва - порт п'яти морів.

А скільки пропозицій на ринку від туристичних і судноплавних компаній - в цьому різноманітті можна і розгубитися. Причому кожна компанія манить до себе оригінальними турами, високим рівнем сервісу і комфорту на борту реконструйованих теплоходів, спокусливими цінами. Щоб полегшити майбутнім мандрівникам здійснення їх конституційного права на відпочинок і з огляду на що настала навігації продовжимо наш огляд провідних компаній. Як і в першому випадку, оглядати їх будемо в алфавітному порядку, з причини того, що такий спосіб хоч і не об'єктивний, але зате загальновизнаний.

Круїзна компанія "Атлант"

З "Атлантом" не все так просто, як могло б здатися на перший погляд. Справа в тому, що він входить до складу агентства "Палітра", спеціалізація якої - галасливі масові свята, корпоративні вечірки, випускні вечори і багато іншого, що входить в поняття "відпочинок". А круїзи або, вірніше, прогулянки на теплоході - лише частина великої організаційної роботи, просто як варіант свята. В даному випадку - на воді. Між іншим, якщо компанія спеціалізується на святах в широкому сенсі цього слова, то і немає їй необхідності утримувати власний флот. За бажанням клієнтів можна орендувати на певний час практично будь-який теплохід, включаючи і знаменитий Vatel.

У підсумку отримуємо висококласну команду професійних аніматорів і комфортабельний теплохід, який можна використовувати не тільки як місце проведення свята, але і як засіб пересування. Тобто на теплоході спливає численної веселою компанією за місто, геть від міської суєти, пилу і шуму і насолоджуєшся у цілковитій мірі всіма принадами відпочинку на лоні природи.

Однак все ж є у "Атланта" улюблений теплохід, який вони орендують з року в рік - це майже 70-метрова "Атлантида". Не варто лякатися назви: теплохід побудований в Німеччині спеціально для перевезення відпочиваючих пасажирів у приміській зоні. Він може здійснювати рейси в зелені зони відпочинку (Срібний бір, Сонячна поляна, Хвойний бор) і рейси по центральній частині Москви. При проектуванні судна максимально врахували всі умови для забезпечення безпеки пасажирів, теплохід обладнаний сучасними технічними засобами навігації. А пасажирські приміщення не тільки комфортабельні, але і просторі, інтер'єри кают і салонів оформлені стильно і современно.Ресторан вміщує до 200 гостей, які вирішили влаштувати банкет, або до 400 - в легкій і невимушеній атмосфері фуршету. З цікавих особливостей на борту є сауна з джакузі, кальянна кімната і східний зал.

Судноплавна компанія "Відходи"

Компанія в традиційному сенсі круїзна: її маршрути пролягають з півдня до півночі, зі сходу на захід - вся європейська частина країни охоплена потужним "Водоходом'". Свої витоки компанія бере від знаменитого свого часу в Росії і за кордоном московського філіалу "Компанії річкового туризму Волзького пароплавства" ( "Волга-Флот-Тур"). Але мало того, що компанія успадкувала круїзний флот і популярні маршрути, вона ще й зберегла великодосвідчений колектив і виробничий потенціал. Втім, нахвалювати компанію, нехай навіть таку заслужену, справа не зовсім вдячна, вони самі про себе нехай розкажуть, ми ж перейдемо безпосередньо до круїзів, які пропонуються.

Втім, є і круїзи з Москви. Це такий популярний маршрут, як Москва - Санкт-Петербург - Москва, протяжністю, як правило, 12 днів. З відвідуванням Углича, Мишкіна, Гориця, островів Кижи і Валаам, Петрозаводська - в загальному, Російської Півночі (від 20570 до 116600 рублів). Найдовший маршрут лежить до міста Перм - він займає 15 днів. На шляху проходження теплохід буде заходити в багато стародавні російські міста - Ярославль, Кострому, Нижній Новгород. Потім за Казанню - столицею Татарстану - теплохід йде на річку Кама і відвідає Єлабугу, Набережні Челни. Це подорож можна зробити на борту "Костянтина Короткова" (від 32810 до 173400 рублів). А найкоротший круїз Москва - Углич - Москва займає всього три дні (від 6630 до 34800 рублів). Тут слід зауважити, що далеко не всі круїзи перераховані. Далеко не все…

"Річфлот"

У базі компанії 468 маршрутів і 92 теплохода. Крім стандартних програм (Пітер, Астрахань і рейси вихідного дня), є і несподівані пропозиції - путівки на рейси з іноземцями. Тобто більшість туристів на борту іноземці (ну люблять відпочивати на наших річках німці і французи!), Але формується і група наших "руссо-туристо". На теплоходах відмінно годують, сервіс і все інше теж на рівні, тільки люблячим веселий і розгульний відпочинок буде в такому круїзі нудно - тут все тихо і суворо, іноземці не люблять галасливого відпочинку з російським розмахом. Але зате під іноземців пароплавства традиційно віддають свої найкращі чотирипалубних лайнери, а ось ціна путівки в такий круїз чомусь набагато нижче, ніж на круїзи для наших. Так, ось такий пародокс.

Багато сюрпризів і в програмі круїзів. У теплохода "Володимир Мономах" дуже різні рейси - і круїзи на вихідні, і п'ятиденні тури по старовинним російським містам. Причому не тільки по прибережних - автобусом прямо з теплохода туристів доставляють в Ростов Великий, в Серафимо - Дивеевский монастир і навіть в село Кукобою - в гості до Бабі Язі. Зелені стоянки біля "Мономаха" теж незвичайні - вуха, чай з пирогами і запечена на вугіллі риба. За Оці піде теплохід "Бородіно". Вузька звивиста і підступна для капітанів - коли йдеш по ній на теплоході, здається, що прямо з палуби можна дотягнутися до найближчої верби або куща. Окського шлюзи дуже забавні: у порівнянні з гігантами сталінського ампіру на каналі ім. Москви вони просто іграшкові. Крім Оки, маршрут охоплює і Волгу - туристи побувають в Угличі, Ярославлі, Костромі і Нижньому.

Круїзна компанія ВіпТурс

Назва компанії говорить вже сама за себе: палітра її пропозиції включає безліч першокласних турів. Причому безліч - це не алегорія і не гіпербола: одних триденних турів у компанії налічується понад 300. А якщо до них приплюсувати більш тривалі тури в травні, червні, липні, серпні і вересні - то загальна сума ледь не буде дотягувати до тисячі. На відміну від багатьох інших компаній, ВмпТурс не робить ставку на одних тільки москвичів, пропонуються тури і з Пітера, і з Нижнього Новгорода, з Волгограда, і навіть з Пермі до Астрахані і назад. Виходить, щоб провести відпустку на борту комфортабельних теплоходів, не обов'язково їхати в Москву. Цей підхід свідчить про шанобливе ставлення до своїх клієнтів - будь вони досить забезпечені бізнесмени з Москви або люди середнього достатку з провінції.

Працює компанія під торговою маркою "Єдина мережа річкових круїзів" і є прямим фрахтувальником теплоходів, що дозволяє тримати ціни на конкурентоспроможному рівні і пропонувати круїзи тільки на висококомфортабельних судах. Ознайомимося з маршрутами докладніше.

Навігацію компанія починає 13-денним круїзом з Волгограда до Москви на "Глушкова". Вартість: номер "люкс" на двох - 206 тисяч 400 рублів, правда, в 2-місній каюті на головній палубі з одноярусними ліжками ціна буде нижче - без малого 160 тисяч рублів на двох. А тому подивимося більш прийнятні варіанти. З різноманіття триденних турів з Москви до Углича приваблюють ціни.

З багатоденних круїзів, наприклад, до Пітера з Москви і назад хотілося б відзначити подорож на борту комфортабельного теплохода "Ілля Муромець". Після повної реконструкції теплохода всі каюти оснащені душем, туалетом, кондиціонером, холодильником і телевізором. З 10 червня по 1 вересня теплохід буде обслуговувати регулярну круїзну лінію Москва - Ст.Петербург і назад. Головною відмінністю круїзів в цю навігацію є зручний час відправлення і прибуття теплохода в обидві столиці. Відпрацювавши п'ятницю, неспішно зібравши валізу, ви в суботу вранці під "Прощання Слов'янки" відходите з Річкового вокзалу Москви. А прибувши в п'ятницю в Північну столицю можна або продовжити подорож, або повернутися на вихідні додому. Односторонній круїз із заходом в Углич, Гориці, Кижи, Мандроги, Валаам триває 7 днів, "люкс" на двох обійдеться в 56 000 рублів, "напівлюкс". Для любителів тривалих подорожей можна зробити кругової круїз Москва - Ст.Петербург - Москва (14 днів).

Ну і звернемо увагу ще на один популярний маршрут - "Московська кругосветка" на теплоході "М. Пирогов". Тривалість туру - 11 днів, відправлення - з Північного вокзалу столиці. Загалом, подорож в стилі "люкс" обійдеться двом в 59880 рублів, а найнижчі ціни, зрозуміло, в чотиримісній каюті без зручностей - 15170 рублів на одного. Передбачена і знижка: дітям до 12 років на 20% дешевше.

Хотілося б звернути вашу увагу на те, що ознайомитися з цінами і варіантами круїзів простіше на сайті компанії. Навіть побіжного погляду буде достатньо, щоб підібрати собі більш-менш підходящий тур з прийнятною ціною. І варто пам'ятати про те, що ціни змінюються в залежності від сезону. Закінчується навігація 5-денним круїзом Москва - Углич - Кострома - Ярославль - Москва з виїздом 18 жовтня.

Туристична фірма "Інфофлот"

Фірма впевнено охоплює найважливіші маршрути, а представництва в двох головних містах Росії - Москві та Санкт-Петербурзі - дозволяють збільшити кількість туристів у багато разів. Партнерами компанії є багато судноплавні компанії і туроператори, так що охоплення територій виходить дійсно приголомшливий. Цей сезон налічує близько 1500 маршрутів, не тільки по Волзі. Є круїзи по Камі, Дону, Оці і навіть Єнісею. Говорити про якісь конкретні цифри дещо складно - від їх кількості просто очі розбігаються. Але все ж, для прикладу, наведемо парочку, оскільки все, як відомо, пізнається в порівнянні. І щоб порівняння вийшло більш адекватним, візьмемо досить популярні маршрути.

Москва - Астрахань - Москва - в дорозі 19 днів. Варіантів вибору теплохода три: "Жовтнева революція", "Іван Кулібін" і "Афанасій Нікітін". Вартість двомісного "люкси". Між іншим, така система має свої плюси: ви можете вибрати найбільш підходящий вам сніданок-обід-вечерю. Як ви зрозуміли, харчування триразове.

4-денну подорож з Москви в Углич, з відвідуванням Мишкіна.

Як і будь-яка інша сучасна компанія, "Інфофлот" освоює не лише реальні простору, а й віртуальні. Тісна співпраця з інтернет-порталом INFOFLOT.RU відкриває нові можливості для розвитку круїзного бізнесу.

Круїзна компанія "Паллада"

Цікавий підхід до туризму проявляє "Паллада". У літню пору флот компанії служить за своїм прямим призначенням - здійснює круїзи по річках, озерах, водоканалам Росії, а взимку теплоходи перетворюються в готелі, де можна проводити і корпоративні заходи. Так що простою судна не відчувають.

Сама компанія утворена в 1991 році і пропонує високий рівень сервісу на обслуговуються нею теплоходах. Хоча круїзний флот компанії нечисленний, зате кількість турів - більше трьох десятків, і всі вони носять поетичні назви. На теплоході "Паллада" можна відправитися в "Недільний", Святковий "," Купецька провінція "," левітанівський "," Русский фарфор ". Подивимося на них докладніше.

З "Святковим" і "Недільного" все більш-менш ясно: це тури на вихідні дні до Углича. "Святковий" випадає на травневі свята - звідси і назва.

Цікавий круїз "левітанівський" по місцях, де жив і творив великий російський художник: Углич, Кострома, Ярославль, Плесо. Круїз триває 6 днів.

Круїзи "Медовий спас", "Яблучний спас", "Золота осінь" - їх назви йдуть від православних свят і від пори року. "Спас".

Теплохід "Арабелла" курсує на маршруті Москва - Санкт-Петербург - Москва з заходом на Валаам і Кижи. На судні після реновації зберігся в інтер'єрі вишуканий ретростиль 60-х. У каютах є одна-дві ліжка (або одне двоспальне), шафи, дзеркала, полички для книг, стіл, світильники - в залежності від розміру каюти. Для обслуговування туристів на теплоході є два ресторани, салон відпочинку, конференц-зал, бар, сувенірний магазин, медичний кабінет, солярій з душем.

Ще одне унікальне пропозиція існує у компанії "Паллада" - прогулянкова яхта "Паллада-1", яка приймає на борт 15 гостей і обслуговує індивідуальні круїзи по Москва-ріці, по каналах, по Оці - все залежить від бажання замовника. Яхта здатна піти в круїз від декількох годин до декількох днів. Це може бути проста прогулянка по річці з банкетом або ж довгий подорож в інші міста.

Судноплавна компанія "Турфлот"

Компанія не перший рік на ринку круїзів - вже десять років вона користується і успіхом, і довірою, і попитом у туристів. Практично всі водні шляхи освоєні "Турфлотом": Волга, Ока, Кама, Біла, Ладозьке і Онезьке озера. Чи варто говорити про те, що у такий, в даному разі, старої компанії на навігацію цього року заплановано понад 400 круїзів.

Точками відправлення круїзів служать Москва і Санкт-Петербург. Маршрути практично однакові: тут і Астрахань з Ростовом-на-Дону, Чебоксари і Казань, острова Валаам і Кижи - в загальному, всі найпопулярніші, цікаві і гарні маршрути з екскурсіями і екскурсоводами.

Найкоротший маршрут - з Москви до Углича. Причому можливі варіації: до Углича і назад, з відвідуванням Мишкіна і Твері. Тривалість - до 4 днів. Тут потрібно звернути увагу на сам теплохід - на різних теплоходах різні ціни. Між іншим, в цінах враховано триразове харчування. Взагалі, "Турфлот" куди б вас ні відправив, голодним не залишить - на всіх теплоходах і маршрутах передбачено триразове харчування, включене у вартість круїзу.

Є можливість (на скільки зручна - судити вам) відправившись, припустимо, з Москви, закінчити свою подорож в останньому місті на маршруті, будь то Санкт-Петербург або навіть Ростов-на-Дону, а не повертатися назад до місця відправлення. Наприклад, 6-денний вояж з Північної столиці в офіційну на борту "Цезаря". А ось ближче до кінця липня ціни на той же теплохід виростають. У серпні - ще дорожче. По дорозі заплановані зупинки в Свірьстрой, Кіжах, Ірмі, Мишкін, Угличі.

Але самий, напевно, дорогий двотижневий круїз стартує з Ростова-на-Дону до Москви. Найтриваліший, звичайно, до Астрахані, він займе 19 днів. Цікаві й два круїзу по Волзі. Один починається з Москви, триває 16 днів, найдальша точка - Перм. Інший - з Санкт-Петербурга до Казані, тривалість - також 16 днів.

Закінчуючи огляд, хотілося б звернути увагу на те, що хоча час літніх відпусток настане ще не скоро, подбати про цікаве, активному і пізнавальному відпочинку варто все ж заздалегідь. Річкові круїзи - якраз той самий вид відпочинку, який здатний дати повне відпочинок від турбот повсякденних. Зростаюча рік від року його популярність - кращий тому доказ ...

Джерело: worlds.ru

Назад в розділ

Легендарна Тридцятка, маршрут

Через гори до моря з легким рюкзаком. Маршрут 30 проходить через знаменитий Фішт - це один з найграндіозніших і значущих пам'яток природи Росії, найближчі до Москви високі гори. Туристи нічого проходять всі ландшафтні та кліматичні зони країни від передгір'їв до субтропіків, ночівлі в притулках.

Похід по Криму - 22 маршрут

З Бахчисарая в Ялту - такої щільності туристичних об'єктів, як в Бахчисарайському районі, немає ніде в світі! Вас чекають гори і море, рідкісні ландшафти і печерні міста, озера і водоспади, таємниці природи і загадки історії, відкриття і дух пригод ... Гірський туризм тут зовсім не складний, але будь-яка стежка дивує.

Маршрути: гори - море

Адигеї, Крим. Вас чекають гори, водоспади, різнотрав'я альпійських лугів, цілюще гірське повітря, абсолютна тиша, снежники в середині літа, дзюрчання гірських струмків і річок, приголомшливі ландшафти, пісні біля вогнищ, дух романтики і пригод, вітер свободи! А в кінці маршруту ласкаві хвилі Чорного моря.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.