Навигация
Реклама
Реклама

Москва - Соловецькі острови

Всі круїзи Москва - Соловецькі острови

Дуже популярними і, при цьому, рідкісними є круїзи на Соловецькі острови . Соловецький архіпелаг знаходиться в Білому морі між Архангельської областю і Карелією, це особливе місце, і потрапити туди не завжди просто. Дістатися до островів можна або по воді, або по повітрю. Ми пропонуємо Вам насолодитися красою Карелії і Біломорсько-Балтійського каналу в річковому круїзі на Соловки.

Зазвичай рейси на Соловецькі острови пропонуються з відправленням з Москви (Рідше - з Санкт-Петербурга і іноді з інших міст), при цьому більшість судів зупиняються в Біломорсько, звідки туристів відправляють на екскурсії по архіпелагу.
По дорозі на Соловки з борта теплохода Ви зможете насолодитися незрівнянними карельськими красотами, відвідайте такі місця, як Гориці , Кижи , Петрозаводськ , Витегра , Надвоїці . Велике враження справляє ділянку шляху, що лежить по рукотворному Біломорсько-Балтійського каналу. Шлюзи в Біломорсько-Балтійському каналі самопливні, тобто їх наповнення і спорожнення відбувається без допомоги насосів. Вражає природа карельського краю - ліси, скелі, а ближче до Білого моря на болотах - карликові сосни і берези. Сонце ховається за лісом лише на пару годин - це скоріше не біла ніч, а полярний день. Сам же Біломорсько-Балтійський шлях представляє собою ланцюг озер-водосховищ, з'єднаних каналами. Фарватер дуже вузький і складний - впритул до суднового ходу підступають камені та скелі, дуже багато ділянок з одностороннім рухом.
Від Соловецького архіпелагу всього лішь165 кілометрів до Полярного кола! Сотні прісних озер, що покривають його поверхню, багаті рибою, як і навколишній море. Ліси багаті на гриби та ягоди. Рішенням Генеральної Асамблеї ЮНЕСКО від 14 грудня 1992 року історико-культурний ансамбль Соловецьких островів включений до Списку Всесвітньої Спадщини.
Знаменитий Соловецький монастир знаходиться на найбільшому з островів однойменного архіпелагу, розташованого в білому морі при вході в Онезького губу в 45 кілометрах на схід від Поморського берега Білого моря. Існуючі сьогодні кам'яні стіни монастиря, побудовані в 1582-1596 роках, обмежують майже всю територію перешийка між морською затокою і Святим озером. Метод кам'яного будівництва на Соловках з могутніх місцевих валунів з додаванням цегляної кладки для вирівнювання верху стін або пристрої бійниць і вікон своєрідний. Недарма монастирські будівлі справляють таке незабутнє враження. Перш за все, це відноситься до фортечних стін і башт, але і всередині монастиря багато споруд мають потужні цоколі або цілі поверхи з валунів. Деякі камені в підставі стін і веж просто величезні - до 4-5 метрів в довжину.

Круїзи на Соловки займають зазвичай від 11 до 13 днів, а час перебування на теплоході скрашується не тільки пропливають повз пейзажами, а й різними заходами для туристів. Підводячи підсумок, можна сказати, що круїз на Соловецькі острови - це прекрасна можливість поєднати розважальний та пізнавальний туризм з відпочинком на природі.

Всі круїзи Москва - Соловецькі острови


Маршрути річкових круїзів

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.