Навигация
Реклама
Реклама

Пізнавальна передача «Круїз по Карелії. Валаам »- Коли дивитися? Об 11:00 (08 вересня 2018), Владивосток

  1. Russian Travel Guide
  2. тривалість
  3. режисер

Програма починається в Санкт-Петербурзі, де з Річкового вокзалу відходить теплохід "Свята Русь". Сама назва теплохода визначає основну тему круїзу: глядачам належить побувати на острові Валаам в Ладозькому озері, де більше десяти століть стоїть Валаамського чоловічий монастир Російської Православної Церкви. Глядачі дізнаються, ким і коли був заснований Валаамського монастиря, побувають в скитах Валаамського архіпелагу. Скит - це монастир в мініатюрі тільки з більш строгими правилами, більш суворим статутом. Всього на архіпелазі 11 скитів. Далі до Свято-Троїцькому чоловічому монастирю, який був заснований преподобним Олександром Свірський. По річці Свір теплохід везе пасажирів до знаменитого Онезькому озера, де на острові Кижи варто дивовижний музей дерев'яного зодчества - старовинні російські церкви, побудовані без єдиного цвяха. Програма триватиме в столиці республіки Карелія місті Петрозаводську, звідки теплохід "Свята Русь" відправляється назад. Але і на зворотному шляху туристів чекають пригоди - в селі Верхні Мандроги розташований особливий туристичний центр, де організатори пропонують унікальну розважальну програму. Програма починається в Санкт-Петербурзі, де з Річкового вокзалу відходить теплохід Свята Русь

+16

Russian Travel Guide

Помилка в розкладі

Програма починається в Санкт-Петербурзі, де з Річкового вокзалу відходить теплохід "Свята Русь". Сама назва теплохода визначає основну тему круїзу: глядачам належить побувати на острові Валаам в Ладозькому озері, де більше десяти століть стоїть Валаамського чоловічий монастир Російської Православної Церкви. Глядачі дізнаються, ким і коли був заснований Валаамського монастиря, побувають в скитах Валаамського архіпелагу. Скит - це монастир в мініатюрі тільки з більш строгими правилами, більш суворим статутом. Всього на архіпелазі 11 скитів.

Далі до Свято-Троїцькому чоловічому монастирю, який був заснований преподобним Олександром Свірський. По річці Свір теплохід везе пасажирів до знаменитого Онезькому озера, де на острові Кижи варто дивовижний музей дерев'яного зодчества - старовинні російські церкви, побудовані без єдиного цвяха.

Програма триватиме в столиці республіки Карелія місті Петрозаводську, звідки теплохід "Свята Русь" відправляється назад.

Але і на зворотному шляху туристів чекають пригоди - в селі Верхні Мандроги розташований особливий туристичний центр, де організатори пропонують унікальну розважальну програму.

тривалість

30 хвилин

режисер

Юрій Песьяков

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.