Навигация
Реклама
Реклама

Подорожі на Валаам з Самари по Волзі

Якщо Ви перебуваєте в пошуку відповідного варіанту відпочинку в комфортних умовах, хочете відвідати старовинні російські міста багаті своєю історичною спадщиною і доторкнутися до святих місць нашої Батьківщини, незабутні круїзи по Волзі з Самари на острів Валаам - це хороша можливість вирватися самарцям з гучної суєти мегаполісу і вдихнути на повні груди свіже повітря свободи.

Скелясті береги Валаама, що підноситься над водами Ладозького озера, не одне десятиліття поспіль залучають як паломників, охочих доторкнутися до історичної святині, так і простих туристів, які прагнуть втекти від суєти і зануритися в дзвінку тишу мальовничого острова.

Острів Валаам, оповитий таємницями, загадками і легендами, немов призначений для оспівування величі Творця.

Будучи найбільшим островом Валаамського архіпелагу, острів Валаам колись був оспіваний в своїх полотнах Миколою Реріхом, прожив на острові кілька років поспіль. У своїх щоденниках Дмитро Менделєєв назвав Валаам природним феноменом і унікальним джерелом природного енергетики.

Яких тільки епітетів не надавали мандрівники острову: «чарівна земля», «чудо - острів», «первозданна святиня». Ряд істориків пов'язують назву острова Валаама - біблійним віщуном, а деякі зіставляють його назву з богом Велесом, якому язичники приносили свої жертви на острові.

Однак, найімовірніше значення назви острова - «висока земля», цілком виправдане великою кількістю на святій землі гірського рельєфу з різкими стрімкими урвищами і глибокими ущелинами. Які ростуть на скелях ялини і сосни, здалеку створюють чітке уявлення про Валаамі, як про неприступної фортеці.

За свою історію Валаам пережив безліч випробувань, починаючи від військових зіткнень, епідемій, голоду, закінчуючи неодноразовими бомбардуваннями острова і розміщенням на його території будинків престарілих та інвалідів.

В даний час на острові проживає трохи більше 200 чоловік, більшість з яких складають монахи В даний час на острові проживає трохи більше 200 чоловік, більшість з яких складають монахи. На території острова Валаам розташовані десятки скитів, в яких ченці колись шукали цілковита самотність. Споруджений на території острова ще в IV столітті чоловічий Спасо-Преображенський Валаамського монастиря отримав назву Північного Афона, з-під склепінь якого в далекі часи вийшли засновники найдавніших монастирів Русі, таких як Антипа Валаамського, Олександр Свірський, Корнилій Палеостровскій, Герман Аляскинский. Під склепінням монастиря і нині можна почути чудове Валаамського спів.

Дорога з Самари до острова Валаам по Волзі, яка є найдавнішою в світі і найдовшою річкою в Європі, подарує всім мандрівникам незабутні краєвиди чудових пейзажів і захоплюючих заходів. Виступаючи безмовним свідком історичних подій, Волга дбайливо зберігає на своїх берегах незліченну кількість храмів і монастирів, немов магніт притягують туристів з усього світу.

Пропоновані круїзними компаніями тури по Волзі, є універсальний вид пізнавального і, в той же час активного відпочинку, що дозволяє познайомитися з максимальною кількістю різних пам'яток.

Вирішивши відправитися в річкове подорож, Ви зможете відвідати великі міста золотого кільця Росії, такі як Ярославль і Кострома, познайомитися з визначними пам'ятками столиці республіки Татарстан - Казані, офіційно отримала право називатися «Третьої столицею Росії», доторкнутися до величі одного з найкрасивіших міст нашої країни - нижнього Новгороду.

Кожен круїз передбачає відвідування справжнього острова пам'яток - острова Кижи, по праву вважається душею Карелії, а також величного і неповторного Санкт-Петербурга - культурної столиці Росії.

З детальним описом наших річкових круїзів по Волзі до острова Валаам , Що мають різну тривалість і маршрути проходження, Ви зможете ознайомитися на нашому сайті. В навігацію 2018 ціни путівок на цей напрямок починаються від 34 тисяч рублів на людину.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.