Навигация
Реклама
Реклама

Православні екскурсії по Санкт-Петербургу

  1. Екскурсії в православний Петербург
  2. види екскурсій
  3. Паломницькі екскурсії по Санкт-Петербургу

У Санкт-Петербурзі розташовується понад 20 православних храмів, а 19 з них мають історичну і культурну цінність. Під час екскурсії гід покаже головні собори міста, включаючи Ісаакіївський і Казанський, Спас на Крові. Ці архітектурні ансамблі точно не залишать вас байдужими.

Екскурсії в православний Петербург

Петро I планував зробити Пітер православної столицею країни. У роки його правління майже кожна важлива подія міста супроводжувалося будівництвом собору.

Казанський і Петропавлівський храми, Смольний, Троїцький, Ісаакіївський собори, Ніколо-Богоявленська церква, Спас-на-Крові, Олександро-Невська лавра - ці пам'ятники архітектури займають почесне місце в списку культурної спадщини ЮНЕСКО. Відвідати святині можна на православної екскурсії по Санкт-Петербургу.

Відвідати святині можна на православної екскурсії по Санкт-Петербургу

види екскурсій

Кожна церква Санкт-Петербурга індивідуальна і унікальна. Собори відрізняються один від одного архітектурою і колекціями ікон.

Щоб вибрати відповідний спосіб знайомства з культурною спадщиною, пропонуємо ознайомитися зі списком турів:

  • Відвідування однієї святині. найбільш популярні екскурсії по Ісаакієвському собору і Спасу-на-Крові , Так як ці об'єкти найкрасивіші і мальовничі. Тривалість прогулянки - 1-2 години. У вартість туру включено вхідний квиток та послуги гіда.
  • Оглядові тури по церквах. Це - ознайомлювальне подорож по головних святинь міста. В процесі екскурсії ви будете переміщатися від одного храму до іншого на комфортабельному автобусі. Вартість туру - від 6,5 тис.руб. У нього входить сама поїздка і послуги професійного екскурсовода.

За 3,5 години ви відвідаєте Успенський храм, Олександро-Невської лаври, каплицю Ксенії Петербурзької, Спасо-Преображенський і Ніколо-Богоявленський Морський собори.

  • Тематичні прогулянки. Любителям нового і незвичайного радимо авторську програму «Долі церков до і після революції». Ви дізнаєтеся, що відбувалося з соборами в період революції, які святині в них зберігаються.

Ви дізнаєтеся, що відбувалося з соборами в період революції, які святині в них зберігаються

Паломницькі екскурсії по Санкт-Петербургу

Поїздки з Санкт-Петербурга до святих місць області. Наприклад, можна замовити подорож з гідом по Старій Ладозі, де розташовані Успенський і Нікольський монастирі. Не менш захоплюючим туром стане поїздка в Кронштадт, де ви відвідаєте пристань, Кронштадтський футшток, якірну площа, величний Морський собор.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.