Навигация
Реклама
Реклама

Річкові круїзи по Волзі на теплоходах компанії «Відходи» в сезон 2015

Самарцям пропонується широкий спектр маршрутів річкових круїзів тривалістю від 3 до 26 днів, що охоплює майже всю європейську частину Росії. З Самари в круїзи по Волзі можна буде відправитися на трьох теплоходах компанії - «Олександра Пушкіна», «Георгії Жукова» і «Семене Будьонного». «В навігацію 2015 року в Самару повертається« Олександр Пушкін », - розповіла Ксенія Казакова, начальник відділу реклами та PR компанії. - Цей теплохід належить до класу «Комфорт +» (на сніданок і обід пропонується шведський стіл, всі каюти обладнані холодильником, телевізором і феном, великий вибір екскурсій по містах слідування). Теплохід буде здійснювати тривалі круїзи до Москви, Гориця, Ростова-на-Дону. Також в Самарі працюватимуть ще два чотирипалубних теплохода: «Семен Будьонний» (клас Комфорт) і «Георгій Жуков» (клас Стандарт) ».
Навігацію 2015 по Волзі з Самари «Відходи» відкриває п'ятиденним рейсом теплохода «Семен Будьонний» за маршрутом Самара - Волгоград - Самара з 7 по 11 травня вартістю від 13900 рублів. За цим же маршрутом пройде і останній в нинішньому році рейс: у шлях відправиться «Георгій Жуков», тривалість круїзу також п'ять днів, з 13 по 17 вересня, ціна квитка - 12800 рублів. Всього ж у 2015 році з Самари пропонуються 44 різних круїзу.

Найпопулярніші і затребувані круїзи в навігацію 2015 року - до Москви (13 днів) від 45400 рублів, Углича (10 днів) від 29500 рублів, Пермі (8 днів) від 23300 рублів, Нижнього Новгорода (6 днів) від 15700 рублів. Найтривалішим круїзом в навігацію 2015 року тур з відвідуванням двох столиць: Самара - Москва - Санкт-Петербург - Самара (26 днів) від 83200 рублів. «Семен Будьонний» відправиться в цей рейс 6 червня. Теплохід буде зупинятися в Казані, Чебоксарах, Козьмодем'янську, Нижньому Новгороді, Городці, Ярославлі і Мишкіна. Потім - триденна стоянка в Москві, далі - Гориці, Валаам і Санкт-Петербург. «Семен Будьонний» зайде в Пеллотсарі, Сортвалу, Лодєйне поле, Свирьстрой, Кижи і Петрозаводськ, Витегру. На зворотній дорозі в Самару теплохід зупиниться в Рибінську, Костромі і Плесі. Вартість путівок залежить від дати і тривалості круїзу. Кожен день туристам пропонується не менше трьох варіантів екскурсій.
Найекономічніший круїз - маршрут до Казані (3 дні) від 7600 рублів і Волгограда (5 днів) від 12200 рублів. Два триденних рейсу до Казані зробить «Георгій Жуков», а ось до Волгограда в навігацію 2015 буде здійснено 8 поїздок, на цьому маршруті будуть працювати всі три теплохода.
Вартість путівки на круїзи по Волзі залежить від декількох факторів, у основні можна виділити: категорія каюти, тривалість маршруту, обраного сезону і теплохода. В ціну входить проживання в комфортабельній каюті, триразове харчування, культурно-розважальна програма, екскурсійне обслуговування по містах маршруту і оздоровчі послуги. До 31 березня 2015 року діє фінальна сезонна знижка на все круїзи - 5%. Також надаються знижки дітям, школярам, ​​пенсіонерам, співробітникам силових структур. Постійні клієнти круїзної компанії і групи чисельністю понад 25 чоловік також можуть розраховувати на п'ятивідсоткову знижку. Діти від 2 до 5 років (включно) приймаються безкоштовно без надання місця (при відсутності в каюті вільних спальних місць) і екскурсійного обслуговування, але з умовою обов'язкової оплати дитячого харчування (вартість дитячого харчування розраховується для кожного рейсу індивідуально, розрахунок проводиться за принципом: для всіх теплоходів 1 100 руб. в день / добу з людини).

Подробиці по волзьких річковим турам - в сервісі круїзи на теплоходах

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.