Навигация
Реклама
Реклама

Валаам інфо

  1. Загальна інформація Острів Валаам є однією з «перлин» Карелії. Він розташований в північній частині...
  2. природа
  3. пам'ятки
  4. Карта Валаама

Загальна інформація

Острів Валаам є однією з «перлин» Карелії. Він розташований в північній частині Ладозького озера. Назва острова походить від слова «Валаама», яке з фіно-угорського мови перекладається як висока гірська земля. Величні скелі і ущелини сусідять тут з незайманими багатовіковими лісами, бунтівна Ладога поєднується з прозорою гладдю внутрішніх озер. Унікальна природа Валаама надихала на творчість художників, письменників і поетів, композиторів, вчених і багатьох інших. Всім відомі імена таких геніїв, як І. І. Шишкін, А. І. Куїнджі, Н. С. Лесков, Ф. І. Тютчев, П. І. Чайковський, А. К. Глазунов, Д. І. Менделєєв і т . д. У XIX столітті острів відвідали Олександр Дюма-батько, імператори Олександр I і Олександр II. Паломники називали цей острів куточком "земного раю", Північним Афоном.

Валаам можна вважати унікальним місцем на всій території Росії і найкрасивішим островом в своєму роді. Дивовижна природа поєднується тут з пам'ятниками світової культури, що складається головну пам'ятку Валаама і всієї Карелії.

Валаам - це осередок культурного та духовної спадщини Росії. Щорічно на острів приїжджає понад двісті тисяч туристів і паломників з усіх куточків нашої країни.

Погода

Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень -8 -7 -2 +4 +12 +17 +20 +17 +12 +5 -1 -6 -15 -13 -8 -3 +3 +8 +11 +9 +5 0 -6 -11

Зараз на Валаамі:

Зараз на Валаамі:

природа

Територія Валаамського архіпелагу відноситься до среднетаёжной підзоні тайговій зони. Рельєф тектонічний сильно розчленований. Висота над рівнем моря - від 5,1 до 58,3 м. Весна починається в кінці березня. Влітку на Валаамі сонячних днів на 30-35 більше, ніж на материку. Зима приходить на початку грудня. На території острова понад 470 видів рослин. Острів покритий в основному хвойними лісами.

пам'ятки

Головною визначною пам'яткою острова і його смисловою домінантою є монастирський комплекс. Спасо-Преображенський Валаамського ставропігійного чоловічого монастиря включає в себе храми, монастирі, скити і каплиці, розташовані на всьому Валаамском архіпелазі. Центральна садиба є найважливішою частиною цього комплексу. Вона складається з Спасо-Преображенського собору, готелів, Святих воріт з надбрамної церквою Петра і Павла, храмів Успіння і Животворящої Трійці, келійних корпусів. Навколо садиби і на видаленні побудовані церква Преподобних Отців, де покояться настоятелі монастиря, Покровська каплиця і, звичайно, скити: Воскресенський, Гетсиманський, Предтеченський, Нікольський, Всехсвятский, Смоленський, Олександра Свірського.

Вважається, що кожна людина, що бажає досягти духовної досконалості, повинен побувати на Валаамі.

Карта Валаама

туризм

На сьогоднішній день стало модно проводити вихідні або навіть цілу відпустку на борту річкового теплохода. Велика популярність річкових круїзів пояснюється зручністю пересування, високим рівнем сервісу, насиченою розважальною програмою і ексклюзивними маршрутами.

В даний час ринок річкових круїзів рясніє цікавими пропозиціями. Величезний туристичний інтерес представляють подорожі по водних шляхах республіки Карелія, зокрема, круїзи по Ладозькому і Онезькому озерам.

Сьогодні острів доступний для відвідування не тільки прочанам. Любителі активного відпочинку, які прагнуть поєднати в своїй подорожі відвідування культурно-історичних центрів і заповідних куточків природи, є частими гостями острова Валаам.

Потрапити на Валаам, пройшовши по Ладозького озера, можна кількома способами: скориставшись метеором з Приозерска , Сортавали або відправившись в круїз на комфортабельному теплоході .

Круїзи на Валаам дозволяють побачити всю красу водних і острівних пейзажів, насолодитися спокоєм і розміреним життям далеко від цивілізації. Приємна атмосфера на борту теплохода, комфортабельні каюти, насичена розважальна програма і різноманітне харчування забезпечать незабутній відпочинок! А організувати такий відпочинок допоможе круїзний центр «Латті» - один з провідних круїзних операторів Росії.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.