Навигация
Реклама
Реклама

«Зимову готель» відреставрують до 2019 року

Постраждалу на Великдень 1 травня 2016 роки від пожежі «Зимову готель» на Валаамі планують відреставрувати до 2019 року.

Про це в петербурзькому прес-центрі ТАСС повідомила начальник Управління з охорони об'єктів культурної спадщини Карелії Юлія Аліпова. «Протягом кількох років ми займаємося реставрацій" Зимової готелю "і плануємо, що до 2019 року всі роботи будуть виконані. Це комплексні реставраційні роботи, які жодного разу не проводилися на цьому об'єкті », - сказала Аліпова.

Нагадаємо, що 1 травня 2016 року, на Великдень, в будівлі «Зимової готелі сталася пожежа. Від вогню і води постраждали кілька поверхів, сталося часткове обвалення покрівлі на площі понад 1 тис. Кв. метрів, згоріли дерев'яні перекриття, були повністю зруйновані інженерні комунікації будівлі.

Після завершення відновлення «Зимової готелю» тут розміститься Духовно-просвітницький центр «Валаам», що включає в себе музей сучасної ікони з виставковими залами, школу православного співу і школу іконопису, паломницький центр з готельними номерами.

«Це дуже важливе і потрібне напрям майбутнього розвитку Валаама - не тільки як місця поклоніння святиням, не тільки як місця, де люди можуть помилуватися красивою природою, а й як місця, де вони можуть підвищити свій культурний і духовний рівень, беручи участь в майстер-класах справжніх фахівців. У нас сформувався проект розширення культурної, духовної місії, яку несе монастир протягом століть », - заявив ігумен Валаамської обителі єпископ Троїцький Панкратій.

Двоповерховий готель побудували в XIX столітті за проектом архітектора А. І. Горностаєва. У 1874 році до неї прибудували два флігелі, а в кінці XIX століття - третій поверх. Будівля, яка є об'єктом культурної спадщини федерального значення, являє собою замкнутий чотирикутник з внутрішнім двором.#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.