Навигация
Реклама
Реклама

Найдорожча валюта в світі

  1. Вам буде цікаво - ознайомтеся:

У той момент, коли людина чує термін «Валюта» в його свідомості спливає зелений Долар США. Це тому, що долар США використовується як валюта номер один в світових торгових розрахунках і тому він завжди в центрі уваги. Але напевно ви здогадуєтеся, що є й інші валюти, які є більш дорогими, ніж долар США. Нижче в цій статті наведено список топ-10 найдорожчих валют в світі. Вони оцінюються відповідно до їх цінності по відношенню до долара. Хоча вони є найдорожчими, це не означає, що ці валюти є більш привабливими для інвертування або країна, в якій вони звертаються, має хорошу і міцну економіку. Цей рейтинг складений виключно на підставі обмінних курсів цих валют, який може коливатися. Давайте подивимося на цей рейтинг, який наведено нижче:

1. Кувейтський динар

Один кувейтський динар становить 3,36 долара США = 104,04 рубля

Один кувейтський динар становить 3,36 долара США = 104,04 рубля

Кувейтський динар є офіційною валютою Кувейту. За міжнародною кодуванні динар має буквений код KWD. Він ділиться на 1000 філсів. При вартості 3,36 долара США динар є найдорожчою валютою в світі. Динар був введений в 1961 році для того щоб замінити рупію Перської затоки. Спочатку він дорівнював фунту стерлінгів. Кувейт вже кілька років активно веде переговори з п'ятьма іншими арабськими монархіями Перської затоки про створення єдиної валюти.

Кувейт вже кілька років активно веде переговори з п'ятьма іншими арабськими монархіями Перської затоки про створення єдиної валюти

2. Бахрейнський динар

Один бахрейнський динар становить 2,66 долара США = 79,17 рубля

Динар є валютою арабського королівства Бахрейн. Він ділиться на 100 філсів. Назва динар походить від римських динаріїв. Динар Бахрейна був введений в 1965 році, замінивши рупію Перської затоки. Монетарну політику країни веде Центральний банк Бахрейну, який прив'язав обмінний курс динара до долара. Бахрейн невелика острівна держава, територія якого в 3,3 рази менше ніж Москви. Основу економіки країни залишають видобуток і переробка нафтопродуктів, надання фінансових послуг і будівництво. З еквівалентом в 2,66 долара він займає друге місце серед найдорожчих грошових знаків світу.

3. Оманську ріал

Один ріал Омана складається з 2,60 долара = 77,53 рубля

Ріал - офіційна валюта Оману. Він ділиться на 1000 Байз. Індійська рупія і талер Марії Терезії (місцева назва ріал), були основними валютами Маската і Оману до 1940 року. У 1970 році грошової валютою Омана стає саідскій ріал, який був замінений на оманський ріал в 1974 році. Держава Оман розташоване на південному Сході Аравійського півострова. З 1986 року оманська валюта прив'язана до долара США в співвідношенні 1 ріал = 2,60 долара.

4. Латвійський лат

Один латвійський лат становить 1,86 долара = 57,41 рубля

Латвійський лат є валютою Латвії. Офіційне скорочення латвійської валюти Ls, а міжнародний літерний код LVL. Лат підрозділяється на 100 сантимів. Вперше лат був введений в 1922 році і був офіційною валютою країни до 1940 року. Повторно лат був введений в обіг в 1993 році. Країна також з 2004 року є членом Європейського союзу - політичного і економічного об'єднання. Лат також є четвертою найсильнішою і цінною валютою в світі.

5. Британський фунт стерлінгів

Один британський фунт стерлінгів становить 1,62 долара = 50,22 рубля

Один британський фунт стерлінгів становить 1,62 долара = 50,22 рубля

Фунт стерлінгів, широко відомий як англійський фунт - грошова одиниця Великобританії. Він ділиться на 100 пенсів. Офіційна назва фунт стерлінгів використовується, головним чином, в офіційному контексті і з метою відзначення його від інших валют Сполученого Королівства, що мають таку ж назву. Він є п'ятою за вартістю валютою світу.

6. Йорданський динар

Один йорданський динар становить 1,36 долара = 42,13 рубля

Один йорданський динар становить 1,36 долара = 42,13 рубля

Йорданський динар - офіційна валюта Йорданії. Міжнародний літерний код динара - JOD. Йорданський динар ділиться на 10 дирхамів, 100 піастрів і 1000 філсів. Йорданський динар був введений в 1940-х роках в Йорданії з метою заміни палестинських фунтів, які використовувалися на цій території за часів правління Британської імперії. Йорданський динар як і раніше продовжує використовуватися на Західному Березі річки Йордан поряд з ізраїльським шекелем навіть після того, як в 1967 році Ізраїль взяв його під свій контроль. Йорданії може не вистачати питної води і сирої нафти, але вона може пишатися своєю валютою, яка займає шосте місце в рейтингу найдорожчих валют.

7. Євро

Один євро становить 1,29 долара = 39.98 рубля

98 рубля

Євро є офіційною валютою єврозони, в яку входять 17 країн-членів з 27 країн Європейського Союзу. Монетарну політику в єврозоні проводить Європейський центральний банк, який відповідає за стабільність цін в регіоні та емісію банкнот. За міжнародною кодуванні європейська валюта має буквений код EUR і знак €. Євро ділиться на 100 євроцентів. Євро був офіційно представлений в 1999 році.

9. Азербайджанський манат

Один азербайджанський манат становить 1,27доллара = 39,74 рубля

Один азербайджанський манат становить 1,27доллара = 39,74 рубля

Манат є офіційною валютою Азербайджану. Манат ділиться на 100 гяіков, а буквений код валюти - AZN. У 2006 році в Азербайджані провели деномінацію і замінили старі манати на нові в співвідношенні 5000: 1. Дизайн нових азербайджанських банкнот розробив той же дизайнер, який є автором дизайну банкнот євро. Азербайджан багатий на корисні копалини, особливо на нафту і природній газ, видобуток яких є основою економіки країни. Манат займає 8 місце серед найдорожчих валют світу.

9. Долар Кайманових островів

Один долар Кайманових островів становить 1,22 долара = 38,05рубля

Один долар Кайманових островів становить 1,22 долара = 38,05рубля

Як випливає з назви, це валюта є офіційним грошовим знаком Кайманових островів. Символом цієї валюти виглядає як CI $, а буквений код - KYD. Долар Кайманових островів був введений в обіг в 1972 році і замінив він ямайський долар. На Кайманових островах відсутні будь-які прямі податки; отже, вони процвітають, як офшорний фінансовий центр з сотнями банків, страхових компаній і пайових інвестиційних фондів. Долар Кайманових островів з 1 квітня 1974 року було прив'язаний до долара США і співвідносився до нього як 1 долар островів Кайман до 1,2 долара США. Він займає 9 позицію рейтингу.

10. Швейцарський франк

Один швейцарський франк становить 1,06 долара = 33,19 рубля

Один швейцарський франк становить 1,06 долара = 33,19 рубля

Валюта і законний платіжний засіб Швейцарії та Ліхтенштейну. Швейцарський франк є єдиною версією франка, який як і раніше ходить у зверненні в Європі. Швейцарський національний банк випускає банкноти, а монети чеканить федеральний монетний двір. Швейцарський франк займає 10 місце в рейтингу найбагатших валют в світі.

Вам буде цікаво - ознайомтеся:

1. TOP-5 найдорожчих брендів світу 2014

2. ТОП-5 країн, де кожен може відчувати себе мільйонером

3. Найбідніші країни світу

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.