Навигация
Реклама
Реклама

Валюта Болгарії | гроші | Фото всіх купюр і монет

Офіційна назва болгарської валюти - болгарські леви (BGN). Свою назву валюта отримала в честь болгарського символу Льва.
Офіційна назва болгарської валюти - болгарські леви (BGN) 1 Болгарський лев (BGN) = 100 стотинки. Дана валюта в 1180 році була введена в обіг, а вміст золота в монеті, дорівнювало французького франка 0,290323 р
Ви можете зробити обмін болгарського лева на все вільно конвертовані валюти. Але найвигідніший обмін можна зробити між марками або доларами США. Це можна зробити в банках, обмінних пунктах, при готелях і в аеропортах. Валюту прийнято мене в великих містах, подалі від узбережжя, там і курс вигідніше і кількість махінацій нижче.
Болгарські банки працюють з 9:00 до 16:00, 12:00 до 13:00 біля них перерву на обід. По вихідних і святах банки закриті, але працюють обмінні пункти.
При обміні валюти в пунктах обміну дотримуйтесь пильність. На вивісках великими літерами вказується хороший і вигідний курс обміну, але в низу маленькими літерами пишуть, то що даний курс можливий, лише за умови обміну великої суми валюти. Він не знає мови чи не уважний турист, буде неприємно здивований, зробивши обмінну операцію в такому місці.
Обміни туристичних чеків викличуть труднощі, так як більшість банків не приймають їх, а ті, які приймають, комісія за переведення в готівку чека становить 5%.
Не міняйте гроші в Болгарії з рук це заборонено. На вулицях повно міняв, які так мило посміхаються і пропонують поміняти гроші за вигідним курсом, не попадіться на їх пропозиції, для обміну зверніться в банк або обмінний пункт.
В обігу знаходяться монети і банкноти по 1, 2, 5 левів і банкноти по 20, 50, 10, 500, 200, 100, 2000. 1000 левів.
Після проведення деномінації в Болгарії, яка була в липні 1999 року, були виведені старі монети і банкноти з обігу. На нових банкнотах стоїть дата випуску 2000 року. Подивіться на дату випуску банкноти і не приймайте банкноти випуску з з 1991 по 1998 рр.
Прийнято, що закордонні гості мають можливість отримати назад ПДВ по системі "tax free", якщо в 1-му магазині була проведена купувався товар на суму не менше тисячі левів. Повернути цей ПДВ можна в аеропорту Болгарії, в спеціальному обмінному пункті при виїзді з країни.
У Болгарії банкомати звичайна справа, але краще відразу з собою в країну привозити достатню кількість готівки, а не на кредитній картці. У ресторанах і кафе, торгові центри, готелях міжнародні кредитні картки не приймаються до оплати можна перевести в готівку гроші з карти для оплати за рахунок, але курс зазвичай не вигідний, ніж при обміні готівкової валюти. У ресторанах іноземною валютою і туристичними чеками розрахуватися вийде, їх не приймають. Перед тим як розплатитися по картці уточніть, чи приймуть до оплати її.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.