Навигация
Реклама
Реклама

Інтер'єр ванної кімнати: 75 фото ідей дизайну

 1. Відмінні риси сучасного дизайну
 2. Гармонія кольору і світла
 3. Сучасна сантехніка - доповнення дизайнерської думки
 4. Приклади оформлення ванних кімнат

Сучасна ванна кімната немислима без грамотної комбінації функціональності і стильною обробки. Здійснюючи ремонт в приміщенні будь-якого планування і площі, можливість домогтися необхідного поєднання реальна. Ергономіка, практичність і краса стануть неодмінними супутниками дизайну 2017-2018. Колекція фото допоможе визначитися в перевагах, здійснити обгрунтований вибір, грамотно оформити інтер'єр ванної кімнати. Сучасна ванна кімната немислима без грамотної комбінації функціональності і стильною обробки

Дизайн ванної в коричневому кольорі Дизайн ванної в коричневому кольорі  Яскрава ванна кімната в світлих тонах Яскрава ванна кімната в світлих тонах

Відмінні риси сучасного дизайну

Здавалося б, урбанізація диктує свої принципи, але це не завжди так. Міські жителі втомлюються від денної суєти, повертаючись до свого дому, їм хочеться відсторонитися від турбот. Відмінному розслабленню сприяють водні процедури, а разом з ними навколишнє заспокійлива обстановка ванної кімнати. У зв'язку з цим основними характерними рисами сучасного санвузла стають такі кольори і елементи.

У зв'язку з цим основними характерними рисами сучасного санвузла стають такі кольори і елементи

Ванна кімната в морському стилі Ванна кімната в морському стилі  Світла ванна кімната  Ванна кімната з мозаїчною плиткою Світла ванна кімната Ванна кімната з мозаїчною плиткою

 1. Прагнення до єднання з природою, а, отже, відмова від яскравих неприродних кольорів. На перший план виходять натуральні відтінки, що повторюють природний камінь, пісок, дерево і інші матеріали. Актуальними сірий, бежевий, білий. Розбавлять їх чорний, зелений, коричневий.
 2. Спрощення організації побуту диктує необхідність сучасної начинки у ванній кімнаті. Обстановка: предмети інтер'єру, техніка в стилі хай-тек. Сантехніка, освітлення, оформлення поверхонь, елементи декору прагнуть зробити побут елементарним.
 3. Мінімалізм як спосіб життя. Незалежно від площі ванної кімнати прийнято відмовлятися від зайвих деталей. У всьому має бути простір і зручність. Компактний простір від цього виграє корисну площу, отримує роздолля для фантазії.
 4. Розширення кругозору, інтересів дають поштовх технологіям. Сучасне мистецтво, неординарний підхід до простих речей віщує цікаві ідеї. Любителі нестандартних рішень отримують можливість експериментувати з формами, розмірами. Техніки 3D дають волю уяві, здійснюючи оригінальний дизайн ванної кімнати.

Сьогодні прихильник будь-якого напрямку дизайну знайде для себе актуальне рішення. Можна вибрати свою течію або створити «благозвучне» поєднання. Оздоблення приміщення в будь-якому стилі може стати унікальною.

Оздоблення приміщення в будь-якому стилі може стати унікальною

Ванна кімната в морському стилі Ванна кімната в морському стилі  Ванна кімната в білому кольорі Ванна кімната в білому кольорі

Гармонія кольору і світла

Пріоритет натуральних відтінків, на перший погляд, істотно обмежує варіанти дизайну ванної кімнати. Але це не зовсім вірно. Природна гамма багата і різноманітна. Переглядаючи варіанти, можна підібрати для себе найбільш вдале поєднання.

Переглядаючи варіанти, можна підібрати для себе найбільш вдале поєднання

Ванна кімната в темних тонах Ванна кімната в темних тонах  Дизайн маленької ванної кімнати  Біла ванна кімната Дизайн маленької ванної кімнати Біла ванна кімната

 • Тепла природна гамма дозволить створити гармонію, налаштує на спокійний умиротворений лад.
 • Нейтральний сірий дуже актуальний для сучасної ванної кімнати. Він підкреслить оригінальність форм і ліній.
 • Не виходить з моди і білий. Це може бути ясна гамма, незначно розбавлена ​​близькими відтінками. Поєднання білого з чорним - неперевершена класика.
 • Світлий відтінок розширить простір, темний окреслить кордону. Гра контрастів допоможе розставити акценти, розбити ванну кімнату на зони.
 • Оригінальне рішення - сантехніка, виконана в чорному кольорі. З нею змінюється вигляд всього приміщення. Якщо строгий контраст розбавити незначними яскравими плямами - вийде неймовірно стильний вигляд.
 • Як акцентного доповнення можна застосовувати будь-який відповідний колір: червоний, жовтий, оранжевий. Головне, щоб його використання не створювало грубого контрасту і було доречним.
 • У готових інтер'єрах видно як незначні яскраві вкраплення підтримують стиль приміщення, дизайн ванної кімнати, урізноманітнюють, освіжають зовнішній вигляд.

Велика ванна кімната

Крім кольорових поєднань, особливу увагу звертають на світло. У ванній кімнаті його повинно бути багато. Сучасні конструкції дозволяють грамотно розподіляти потік. Класичний варіант допустимо забезпечити пристроями різного рівня з можливістю регулювання. Додатково вписати джерела світла в інтер'єр ванної кімнати вийде на стінах, меблях. Багаторівневі конструкції з галогеновими лампами стануть кращим рішенням. Інтер'єр з допомогою грамотного розосередження світла здатний перетворитися, заграти по-новому. Абсолютно оригінальний дизайн виходить завдяки гарному розподілу яскравості. Це видно на фото інтер'єрів з різних пристроєм освітлення.

Дизайн ванної кімнати Дизайн ванної кімнати  Інтер'єр ванної кімнати в темних тонах  Велика ванна кімната Інтер'єр ванної кімнати в темних тонах Велика ванна кімната

Сучасна сантехніка - доповнення дизайнерської думки

Новітні моделі сантехнічного обладнання для ванних кімнат дозволяють створити не тільки максимально комфортний простір, але і допомагають втілити оригінальність і непередбачуваність дизайнерських рішень в інтер'єрі.

Новітні моделі сантехнічного обладнання для ванних кімнат дозволяють створити не тільки максимально комфортний простір, але і допомагають втілити оригінальність і непередбачуваність дизайнерських рішень в інтер'єрі

Ванна кімната в морському стилі Ванна кімната в морському стилі  Велика ванна кімната  Інтер'єр ванної кімнати Велика ванна кімната Інтер'єр ванної кімнати

Установка душової кабіни вже давно не є дивиною в стандартній ванній. Серед пропонованих конструкцій вийде знайти саме те, що треба конкретного приміщення, дизайну. Закриті бокси дозволять насолоджуватися широким набором функцій, а невагомі куточки ідеально зіллються з інтер'єром ванної кімнати.

Думаєте, стандартна ванна відійшла на другий план? Це не так. Звичайно, сучасні моделі з гідромасажем цікавих обтічних форм дадуть фору стандартної купелі. Але навіщо робити вибір між класичною ванною і душовою кабіною. Якщо дозволяє простір можна встановити обидва вироби. Сидячий варіант чаші в сучасній інтерпретації стане улюбленим місцем відпочинку і оригінальним доповненням ванної кімнати.

Сидячий варіант чаші в сучасній інтерпретації стане улюбленим місцем відпочинку і оригінальним доповненням ванної кімнати

Ванна кімната з фіолетовим відтінком Ванна кімната з фіолетовим відтінком  Світла ванна кімната  Красива ванна кімната Світла ванна кімната Красива ванна кімната

Сантехніка незвичайних форм, кольорів перетворить колись нудне простір. Підвісний унітаз або раковина чаша стане зручною новинкою.

Не подобаються вентилі і важелі змішувачів? Можна вибрати сенсорні моделі. Вбудована техніка, розширена функціональність - то, що треба сучасній ванній кімнаті. На фото представлені найбільш оригінальні рішення.

На фото представлені найбільш оригінальні рішення

Ванна кімната з душем Ванна кімната з душем  Велика ванна кімната Велика ванна кімната

Приклади оформлення ванних кімнат

Залежно від наявного простору дизайн ванної кімнати може істотно відрізнятися. Маленьке приміщення прийнято оформляти виключно в світлих тонах, дзеркальні поверхні, глянцева плитка стануть обов'язковими атрибутами. Мінімалістські напрямки в дизайні - неодмінна рішення. Заощадити простір допоможе невагомий душовою куточок зі скляними дверцятами. Компактна сантехніка, хороше освітлення також здатні прийти на допомогу. Підбірка фото допоможе визначитися з дизайном інтер'єру маленького приміщення.

Підбірка фото допоможе визначитися з дизайном інтер'єру маленького приміщення

Дизайн ванної кімнати Дизайн ванної кімнати  Велика ванна кімната Велика ванна кімната

Простора ванна кімната обладнується за всіма правилами: максимальний набір сантехніки, необхідні меблі, декор. У великій ванній можна дозволити відступ від класичних норм і встановити чашу посеред кімнати, передбачити наявність кушетки або крісла. Однак зайвих деталей краще уникати. Мінімалізм і тут стане відмінним помічником на шляху до сучасного інтер'єру. У просторій ванній кімнаті дозволено вибрати колірне рішення на будь-який смак. Темна плитка, наявність малюнка, графіки, декоративних елементів - можливо все.

Інтер'єр ванної кімнати

Сучасна ванна кімната легка і стильна. Завдяки новітній техніці, оригінальним моделям меблів і різноманітних матеріалів обробки досягається цікавий дизайн ванної кімнати. Визначитися зі стилем приміщення можна, черпаючи ідеї з готових варіантів, представлених на фото.

Відео: Дизайн інтер'єру ванної кімнати

50 фото ідей дизайну ванної кімнати:

Думаєте, стандартна ванна відійшла на другий план?
Не подобаються вентилі і важелі змішувачів?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.