Навигация
Реклама
Реклама

Купити ванну в Дніпропетровську - Ціни, доставка в Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя - Інтернет магазин "Арткераміка"

У наших будинках ванна кімната є не тільки головним джерелом чистоти, але і місцем відпочинку і релаксації. Ніщо так не знімає втому як занурення в теплу ванну з ароматною піною після важкого робочого дня. Щоб даний предмет побуту прослужив тривалий час, варто приділити трохи часу на вивчення асортименту перед тим як безпосередньо купити ванну. Якщо придивитися, то можна помітити, що в певних району міста зосередилися магазини окремих тематик, так наприклад, великий вибір сантехніки можна спостерігати на пр. Робоча. Чим ширше запропонований асортимент продукції, тим вигідніше буде покупка, так як є з чого вибрати. Таким чином, для того щоб купити ванни в інтернеті надає великі можливості.

Будь-яка ванна має ряд переваг і недоліків, з якими слід ознайомитися завчасно, так як саме цей предмет інтер'єру є головним у вбиральні кімнаті, вартість якого досить дорога. Сучасні ванни, які пропонує інтернет магазин Арткераміка, мають різні моделі, виготовлені в основному з акрилу, чавуну і сталі. Всі вони відрізняються за термінами служби, комфортності і ціною.

За матеріалом виготовлення ванни бувають:

  • чавунні
  • сталеві
  • акрилові

Ванни з чавуну, відомі з давніх-давен і так само користуються попитом в наш час. Їх важливою перевагою є міцність і довговічність, а ось її велику вагу - це скоріше недолік, через якого все менше і менше споживачів віддають перевагу даного різновиду ванн. Поверхню чавунної ванни покрита емаллю, яка блищить яскравіше, ніж акрил, що надає їй шик і деяку привабливість. Але догляд за таким покриттям має бути дбайливим, так як в разі відколу, відновити поверхню емалі досить складно. Сам по собі чавун - матеріал, який довго тримає тепло, тому ніжитися у ванні з чавуну можна досить тривалий час. Єдине, що трохи бентежить - чавунні ванни, які продаються в Дніпропетровську, представлені тільки в прямокутних формах без особливого вишуканості і оригінального дизайну.

Сталеві ванни, які в широкому асортименті пропонує ринок сантехнічних виробів, є чимось середнім між попередніми моделями. Ванни зі сталі міцніше і надійніше акрилових, і легше - чавунних. При цьому виготовляються різних форм і забарвлень. Вода в сталевих ваннах вистигає трохи швидше, але багато хто готовий з цим змиритися, так як важливим фактом, який переважує всі переваги при виборі ванн, є порівняно недорога ціна по відношенню до виробів із чавуну і акрилу.

акрилових ванн в цьому питанні немає рівних. Нещодавно з'явилися моделі з даного виду полімеру, має невелику вагу, широкий діапазон кольорів забарвлення, високий показник теплоємності. Акрилові ванни менш міцні, ніж металеві, більше схильні до механічних пошкоджень, але їх відновлення недорогий і простий процес. Саме різноманітністю геометричних форм, в яких виконуються акрилові ванни в Дніпропетровську, Запоріжжі, Києві, Одесі, Харкові та інших містах України завоювали велику популярність серед покупців.

Найбільш типові різновиди форми акрилових ванн:

  • прямокутні ванни
  • Кутові ванни - для установки в кут ванної
  • симетричні ванни
  • Асиметричні (більше скошені вправо або вліво)

Всю необхідну інформацію для того щоб купити ванну в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі в інтернет магазині "Арткераміка", Ви знайдете на сторінках кожної окремої моделі, там вказані ціни, габаритні розміри, фото ванн. А в разі ускладнень співробітники нашого магазину, готові прийти на допомогу - дадуть відповідь на Ваші запитання, щоб Ви могли з задоволенням купити ванну в інтернет магазині АртКераміка.

Ми продаємо ванни з доставкою по Києву, Одесі, Дніпропетровську, Кривому Рогу, Нікополя, Павлограду, Запоріжжю. Так само можна представити покупку в будь-яке місто України, кур'єрською службою.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.