Навигация
Реклама
Реклама

Де погуляти в Варшаві: найкрасивіші парки і сади

  1. Королівські Лазенки (Łazienki Królewskie)
  2. Парк в Вілянові (Park w Wilanowie)
  3. Уяздовський парк (Park Ujazdowski)
  4. Саксонський сад (Ogród Saski)
  5. Скаришевскій парк (Park Skaryszewski)
  6. Ботанічний сад в кварталі Повсін (Ogród Botaniczny w Powsinie)
  7. Сад на даху Бібліотеки Варшавського університету
  8. Парк Варшавського університету (Ogród Uniwersytetu Warszawskiego)

Якщо ви любите природу, то Варшава вас приємно здивує. Більш, ніж чверть території міста зайнята зеленими парками і квітучими садами.
Ми розповімо вам що вдають із себе найпопулярніші парки Варшави і де їх знайти.

Королівські Лазенки (Łazienki Królewskie)

Адреса: ul. Agrykoli 1
Чудовий парк з озером, по якому плавають гондоли і лебеді. На березі озера розташований прекрасний палац, якому вже більше 300 років. Лазенки - шедевр садово-паркового мистецтва. У парку ви можете знайти фонтан, сонячний годинник, водойми, пам'ятник Шопену, амфітеатр і людинолюбних білок, які дуже люблять частування.
Детальніше про парк читайте на офіційному сайті .

Парк в Вілянові (Park w Wilanowie)

Автор: Pixabay
Автор: Pixabay

Адреса: ul. St. Kostki Potockiego 10/16
Цей парк - літня резиденція польського короля Яна III Собеського. Тут ви зможете подивитися на дивовижної краси палац, літню альтанку і дворівневий парк, який об'єднує сад в стилі бароко, англо-китайський сад, ландшафтний парк в англійському стилі і сад в стилі неоренесанс. У парку є мальовниче озеро, струмок, безліч скульптур. Вартість входу в парк приблизно 1 євро, вартість входу до палацу близько 5 євро.
Подробиці про пристрій і історії парку можна прочитати на офіційному сайті .

Уяздовський парк (Park Ujazdowski)

Адреса: al. Ujazdowskie
Парк вже понад сто років радує відвідувачів своїми доріжками, полянками, містками і водоймами. Тут можна чудово провести час з дітьми, попити кави, погодувати птахів, влаштувати пікнік. Недалеко від парку розташований Уяздовський палац (Zamek Ujazdowski), резиденція короля Августа II, палац був побудований в XVII столітті і є однією з великих пам'яток Варшави. Сьогодні в палаці знаходиться Центр сучасного мистецтва, в якому регулярно проходять виставки сучасного мистецтва та кіноперегляди. Вхідний квиток в Центр сучасного мистецтва коштує приблизно 3 євро. З експозицією можна ознайомитися тут .

Саксонський сад (Ogród Saski)

Автор: Marcin Białek, Wikimedia Автор: Marcin Białek, Wikimedia

Адреса: ul. Marszałkowska
Цей парк є одним з найбільших громадських парків Варшави, він розташований в самому центрі міста біля площі Пілсудського. Його заснували в XVII столітті і саме цей парк став одним з перших громадських парків в світі. Сьогодні сюди люблять приходити місцеві жителі після роботи або на вихідних, туристи відпочивають на галявинах. Для дітей побудована великий ігровий майданчик. У спеку радує найкрасивіший фонтан Варшави. Тут ви знайдете Блакитний палац, який був повністю зруйнований під час війни, а потім відновлений, парк в англійському стилі, сонячний годинник з мармуру. У Саксонському саду знаходиться Могила невідомого солдата - пам'ятник, присвячений людям, які віддали своє життя за рідну країну у Другій світовій війні.

Скаришевскій парк (Park Skaryszewski)

Адреса: al. Zieleniecka
Великий парк з рідкісними рослинами, розташований на березі Вісли і призначений для любителів активних видів відпочинку. Тут вас чекають байдарки, кінна їзда, катамарани, велосипедні доріжки і місця для катання на роликах і спортивні майданчики. Вхід в парк безкоштовний, в парку працюють пункти прокату спорядження для активного відпочинку.
Більш докладно про парк можна дізнатися на офіційному сайті.

Ботанічний сад в кварталі Повсін (Ogród Botaniczny w Powsinie)

Адреса: ul. Prawdziwka 2
У парку представлені якнайширші колекції найрізноманітніших рослин: тропічних і субтропічних, рослин, які ростуть на території Польщі, лікарських рослин. Відвідувачі саду можуть також відвідати розарій. Вхід в парк доступний кожному охочому восени, влітку і навесні. Взимку ж парк працює тільки по вихідним. Вхід в парк коштує приблизно 2 євро.
Детальніше про історію парку можна прочитати на офіційному сайті .

Сад на даху Бібліотеки Варшавського університету

Автор: Bartosz MORĄG, Wikimedia Автор: Bartosz MORĄG, Wikimedia

Адреса: ul. Dobra 56/66
З цього дивного саду відкривається приголомшливий вид на місто: берег Вісли, старе місто - все як на долоні. А через скляний дах парку можна заглянути в бібліотеку Варшавського університету. Якщо спуститися до будівлі поверхом нижче можна потрапити в розважальний центр Hula Kula для дорослих і дітей, гдеможно зіграти в більярд, боулінг, покататися на картингу і т. д.
Деталі можна дізнатися на офіційному сайті .

Парк Варшавського університету (Ogród Uniwersytetu Warszawskiego)

Адреса: al. Ujazdowskie 4
Гарний ботанічний сад лісового типу з безліччю унікальних рослин. Ви можете відвідати виставку троянд і кактусів, експозицію рослин, які занесені до Червоної книги Польщі, а також рідкісні рослини Індії, Китаю та інших частин світу.
Детальніше про історію саду і про флору, представленої в ньому, можна прочитати на офіційному сайті .


#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.