Навигация
Реклама
Реклама

Польські стадіони Євро-2012 зазнають збитків

  1. Орфографічна помилка в тексті:

7 червня 2013, 19:34 Переглядів: 7 червня 2013, 19:34 Переглядів:   Національний стадіон у Варшаві бере волейбольний матч Польща - Бразилія

"Національний стадіон" у Варшаві бере волейбольний матч Польща - Бразилія. Фото AFP.

Майже всі стадіони, побудовані в Польщі до євро -2012, приносять збитки через невеликого числа комерційних заходів, повідомила в п'ятницю радіостанція RMF FM.

Як випливає з проведеного журналістами дослідження, за підсумками 2013 роки для Національного стадіону у Варшаві заплановано збиток в розмірі 6,5 мільйона доларів. Майже 6 мільйонів збитку принесе стадіон у Вроцлаві. Найменший збиток - 1,2 мільйона доларів - принесе, згідно з планом, стадіон у Гданську.

Фінансовий план для стадіону в Познані, четвертого побудованого до чемпіонату, не розкривається. Місто здав його в оренду комерційної компанії за 185 тисяч доларів, тому бюджет в даному випадку не зазнав втрат. Сума оренди, втім, в п'ять разів нижче, ніж та, на яку розраховував місто.

Всі ці об'єкти пристосовані не тільки для проведення футбольних матчів, а й концертів, ярмарків, свят, конференцій. Однак окупити експлуатаційні витрати не дозволяє занадто мале число запланованих заходів. При цьому не всі з них приносять прибуток . Концерт Мадонни на варшавському стадіоні в 2012 році приніс оператору об'єкта збиток в розмірі майже 2 мільйонів доларів, який був покритий за рахунок бюджету міністерства спорту. Влада польських міст, що приймали чемпіонат, сподіваються, що стадіони почнуть приносити прибуток протягом найближчих двох-трьох років.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Польські стадіони Євро-2012 зазнають збитків". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.