Навигация
Реклама
Реклама

В Європі закінчуються вільні номери в готелях на Новий рік

Більшість готелів в європейських столицях на новорічні дати вже завантажено під зав'язку. Про це свідчить моніторинг системи бронювання Booking.com, проведений кореспондентом порталу TourDom.ru 20 грудня.

При спробі забронювати розміщення з 30 грудня по 1 січня, система показує, що в Будапешті розпродано 95% номерів, в Празі - 93%, Ризі - 86%, Варшаві - 79%, Парижі - 77%. А вільні кімнати залишилися в 100-300 об'єктах розміщення в кожному з цих міст. Ситуація в Росії істотно відрізняється. Наприклад, в Санкт-Петербурзі хоч і заброньовано 77% номерів, але все ще є з чого вибрати - близько 1 800 готелів і хостелів. У Сочі знайшлося близько 500 варіантів, де можна зупинитися в новорічну ніч, це приблизно 25% від загального номерного фонду, наявного на Booking.com. У столиці і зовсім вільно майже 3 000 номерів, відсоток завантаження не вказується.

Хто в Альпах господар?

PAC GROUP включив в Австрії сніг, запустив підйомники і запросив турагентів в гості

Сиджу я в заметі, в лижі взута. Хочу продовжити мій перший в житті спуск, але поки не виходить навіть встати. І раптом - удача! -мімо проїжджають Ілля і Белла Иткин ... Стоп. Краще почну в іншій тональності. Чарівна гірська Австрія в переддень Різдва.

На думку експертів, у цього феномена є як мінімум два пояснення. Як зазначив гендиректор «Аміго-С» Сергій Велікаданов, через кризу і зростання курсів валют росіяни все менше подорожують на Новий рік, однак Європа від цього не страждає. «Європейські ринки активно ростуть - в першу чергу за рахунок Китаю, Кореї та інших країн Південно-Східної Азії. Такий ажіотаж в цілому характерний для зимових свят. І Париж, і Прага, і Амстердам зараз насилу підтверджуються, але поки продажу ще йдуть. Крім того, в Європі залишаються актуальними проблеми з номерним фондом », - зазначив керівник туроператора.

Причина ж різниці з російською ситуацією - специфіка готельної бази Booking.com: на портал доводиться до 70% всіх продажів готельних номерів РФ, і вона постійно розширюється. На думку гендиректора представництва Dreamlines в Росії Федора Єгорова, який раніше працював в Booking.com, даними по числу вільних номерів можна вірити. «Відсоток завантаження - це чиста математика: система вважає, скільки всього кімнат є і скільки з них заброньовано, це легко перевірити. Справа в тому, що готелі в новорічні свята зазвичай виставляють менше квот на «Букинг», продаючи номера через інші джерела. Високе завантаження на Новий рік теж очікувана, так як в цей час подорожують самі європейці », - вважає Єгоров. Москва ж, за його словами, ніколи не була топовим російським напрямком на Новий рік, для Росії більш показова завантаження міст Золотого кільця або Червоної Поляни. До того ж варто враховувати масштаби Москви по відношенню до європейських столиць - цілком логічно, що готелів і хостелів в ній набагато більше.Хто в Альпах господар?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.