Навигация
Реклама
Реклама

Віза з США, де сплатити візовий збір у Варшаві, Вільнюсі, Москві, Києві

  1. Де сплатити візовий збір в Росії?
  2. Де сплатити візовий збір в Україні?
  3. Де сплатити візовий збір в Польщі?
  4. Де сплатити візовий збір в Литві?

Білоруси, з 2008 року в більшості своїй втратили можливості оформляти візи в США в посольстві в Мінську, продовжують митарі за американськими консульським установам сусідніх країн, що часом не тільки незручно з точки зору часу, але і досить затратно з точки зору фінансів Білоруси, з 2008 року в більшості своїй втратили можливості оформляти візи в США в посольстві в Мінську, продовжують митарі за американськими консульським установам сусідніх країн, що часом не тільки незручно з точки зору часу, але і досить затратно з точки зору фінансів.

Правда, єдиний плюс у всій історії з американськими візами для білорусів все-таки є - це право вибору, куди саме поїхати за оформленням візи.

З огляду на білоруську «безталання» в цьому плані, наших співвітчизників чекають в консульських установах США будь-якої країни світу. Але по цілком логічним причин найбільш затребуваними залишаються посольства США в Москві, Києві, Варшаві, Вільнюсі, а також до генерального консульства США в Санкт-Петербурзі.

З огляду на той факт, що оплата консульського збору за оформлення американської візи при зверненні в зазначені установи неможлива на території Білорусі, портал interfax.by узагальнив актуальну інформацію про те, де і як можна оплатити візовий збір білорусам в Польщі, Україні, Росії і Литві.

Де сплатити візовий збір в Росії?

Будь-заявник, який подає звернення за неімміграційної візою, може сплатити консульський збір (MRV оплата) готівкою в будь-якому відділенні банку ВТБ24ілі в комп'ютеризованому відділенні Пошти Росії.

Для оплати збору через банк або поштове відділення необхідно заповнити квитанцію, розміщену тут .

Оплаті підлягає рівно та суму, яка вказана в квитанції. Після здійснення платежу банк видасть чек з реєстраційним номером, який знадобиться для запису на співбесіду в посольство.

Зверніть увагу, що при оплаті консульського збору через банк або відділення Пошти Росії записуватися на співбесіду можна тільки через два робочих дня. Це пов'язано з встановленими термінами обробки платежу.

Консульський збір за імміграційну візу, а також деякі категорії неімміграційних віз можна оплатити за допомогою кредитної карти.

Оплата здійснюється через електронну систему payusvisafee.rsb.ru. Записуватися на співбесіду при оплаті кредитною карткою можна протягом трьох годин після проведення платежу (за умови оплати в робочі години), або на наступний робочий день (якщо платіж був здійснений в неробочі години).

Незважаючи на те, що розмір збору вказано в доларах США, він сплачується в місцевій валюті (в російських рублях) за курсом банку на день оплати.

Де сплатити візовий збір в Україні?

Оплата консульського збору для подачі заяви на будь-які типи і категорії віз в посольство США в Києві здійснюється тільки через відділення ПроКредит Банку (ProCredit Bank). Адреси відділень можна подивитися на офіційному сайті установи.

У банку проводиться оплата консульського збору (MRV оплата) для переважної більшості неімміграційних віз в розмірі $ 160 (c 13 квітня 2012 року) в гривнях за курсом банку на день оплати.

Різниця між мінімальною сумою консульського збору і призначеної сумою збору для неімміграційних віз, що видаються на підставі схваленої петиції (H, L, O, P, Q і R), а також віз для інвесторів / трейдерів (E), оплачується в касі консульського відділу посольства США в Києві готівкою в доларах США, або карткою Visa, MasterCard, American Express, Discover або Diners.

Одну з копій квитанцій про оплату, виданих банком, необхідно докласти до підтвердження реєстрації візової анкети DS-160 і принести з собою в посольство.

Де сплатити візовий збір в Польщі?

Оплата консульського збору за оформлення неімміграційних віз (MRV оплата) в посольстві США у Варшаві може бути проведена в будь-якому поштовому відділенні Poczta Polska (за договором з посольством), або через будь-який банк.

Посольство звертає увагу, що при вакцинацію проти жовтої лихоманки через пошту заявнику не буде потрібно робити додаткові платежі за послугу. На співбесіду обов'язково необхідно принести оригінал квитанції.

При оплаті консульського збору через банк до суми платежу буде додана вартість послуги банку (від 25 злотих). В якості підтвердження оплати посольством приймаються тільки оригінали квитанцій з печаткою банку. Це означає, що в разі проведення оплати по карті, заявнику необхідно буде звертатися в банк за наданням оригіналу квитанції.

Банківські реквізити посольства США у Варшаві:

Ambasada USA 00-540

Warszawa Al. Ujazdowskie 29/31

Citibank Handlowy w Warszawie SA

Account no: 33 10301508 0000000500350016

Банківська або поштова квитанції повинні містити наступні дані: прізвище та ім'я заявника, номер банківського рахунку одержувача, а також призначення платежу «OPLATA WIZOWA».

Оплата збору за оформлення імміграційних віз приймається в касі консульського відділу посольства США у Варшаві тільки готівкою (для громадян країн ЄС можлива оплата за допомогою кредитних карт). Оплата проводиться в злотих в еквіваленті згідно зі встановленим посольством курсу. Курс обміну долара можна подивитися тут .

Де сплатити візовий збір в Литві?

Оплата візового збору (MRV оплата) за оформлення всіх категорій неімміграційних і імміграційних віз здійснюється в консульському відділі посольства США в Вільнюсі.

Оплата проводиться як в доларах США, так і в литовських літах за курсом, встановленим посольством. Платежі приймаються як готівкою, так і за допомогою деяких видів кредитних карт: Visa, MasterCard, American Express або Discovery.

Крім цього, оплата консульського збору може бути проведена заздалегідь в будь-якому відділенні SEB Bank готівкою або електронним платежем. Номер банківського рахунку посольства в SEB Bank: LT647044060001489739. У посольство необхідно принести оригінал квитанції про оплату.

***

Звертаємо вашу увагу, що розмір консульського збору за оформлення віз в США змінюється з 13 квітня. Детальніше про це читайте тут .

Детальна інформація про те, які документи необхідно підготувати для оформлення візи в США, доступна тут .

Тимур Кресник

Де сплатити візовий збір в Росії?
Де сплатити візовий збір в Україні?
Де сплатити візовий збір в Польщі?
Де сплатити візовий збір в Литві?
Де сплатити візовий збір в Росії?
Де сплатити візовий збір в Україні?
Де сплатити візовий збір в Польщі?
Де сплатити візовий збір в Литві?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.