Навигация
Реклама
Реклама

Анна Снаткіна покотила в медовий місяць на Мальдіви

Анна Снаткіна, Віктор Васильєв. фото eg.ru

29-річна зірка серіалів Анна Снаткіна і 37-річний резидент Comedy Club Віктор Васильєв 12 жовтня зіграли весілля. Через кілька днів після весілля молодята вирушили в романтичну подорож на Мальдивські острови , Про що самі розповіли шанувальникам в Твіттері.

Анна Снаткіна і Віктор Васильєв зараз у всю насолоджуються заслуженим відпочинком. Молодий чоловік популярної актриси, гріючись під теплим сонечком на Мальдівах, не забуває ділитися враженнями з прихильниками через свій мікроблог.
"Медовий місяць на Мальдівських островах. Я знав, що тут добре, але що б так! Я закоханий! І в Мальдіви теж! Дуже правильне місце. Дельфіни, скати, лелеки, краби, китайці. І все по парам. Виключно", - пише Віктор Васильєв.

При цьому шоумен зазначає, що абсолютно не сумує за осінньої дощової Росії.
До слова, артист чомусь не ілюструє сказане красивими знімками, як це прийнято у зірок. Фото себе і Анни він поки не викладає. Дехто припускає, що це пов'язано з цікавим положенням Снаткіної, яка ретельно приховує свою вагітність.
Нагадаємо, весільна церемонія Анни Снаткіної і Віктора Васильєва відбулася в Санкт-Петербурзі 12 жовтня. Для Снаткіної і Васильєва це перший шлюб.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.