Навигация
Реклама
Реклама

Василь Онопенко у відпустці не тільки засмагав у стрінгах

Голова Верховного Суду України Василь Онопенко знає, що під час відпочинку в Туреччині його багато фотографували.

Хоча, дивується він, немає фотографій ні як він з товаришем плаває, ні як в волейбол грає, ні як в спортзалі займається. "Ми пропливали щодня понад 3000 метрів. В останні дні пішли на рекорд - пропливли близько 5 кілометрів ... У мене фотографії, зроблені після" рекордного "запливу, збереглися ..- похвалився Онопенко турецькими змаганнями.

Взагалі, судячи з інтерв'ю Василя Васильовича, створюється враження, що він не в захваті від того, що його підтягнуте засмагле тіло в стрінгах розглядає весь Інтернет. Нагадаємо, на початку серпня ми опублікували знімки, на яких Онопенко в плавках гортає сторінки книги на турецькому березі поблизу Белека.

"Я думаю, що той, хто бачив мій відпочинок, сказав би, що це дійсно здоровий спосіб життя. Ні краплі алкоголю (хіба що якогось дня ввечері, з друзями - келих хорошого червоного або білого вина, якщо є настрій) і весь день - або плавання, або спортзал, або ж вивчення якогось виду спорту ", - розповідає про свої турецьких буднях Онопенко.

За словами 60-річного українського держслужбовця-бодібілдера, на курорті вперше зайнявся віндсерфінгом і навіть одержав спеціальний сертифікат про те, який опанував цей вид спорту.

Також Онопенко повідомив, що за час відпочинку прочитав аж п'ять книг, зокрема "Вовкулака Тарас Шевченко" Олеся Бузини. "Так. І давно хотів прочитати книжку про Фаїну Раневську. Про контррозвідці прочитав, - в цілому, так, набрав купу книг ... Із задоволенням прочитав книгу Поля Брегга" Чудо голодування ", - поділився він.

Ось тільки дружину Ларису з собою голова ВС цього разу не взяв. "Зазвичай я відпочиваю з дружиною. Але в цей раз я відпочивав з друзями, тому що дочка незабаром буде народжувати, і дружина не змогла приїхати", - пояснив він. Нагадаємо, в кінці червня подружжя Онопенко разом з їх вагітною дочкою Іриною засвітилися на вечірці у одного з діячів українського шоубізу.

Що стосується сторони фінансової, то всього на відпустку і відпочинок в п'ятизірковому готелі Онопенко, за його словами, витратив $ 4000: "Близько 4000 доларів, включаючи дорогу. Номер я взяв стандартний, без надмірностей. Харчування, напої, включаючи спиртне, були включені у вартість проживання. Нічого особливого я не замовляв ".

"Спиртного практично не вживаю, тому мені не потрібно було розорятися. Я" сиджу "на фруктах, на овочах, мені достатньо один, максимум два рази поїсти", - запевняє вигідний в домашньому господарстві Онопенко.

"В цілому я порахував, що це навіть трохи дешевше, ніж, якби за тими ж розцінками я відпочивав в Криму. До того ж зауважте, відпочиваю я не на власній віллі десь на Кіпрі, як багато співвітчизників. А на загальних підставах в готелі, яких в Туреччині, Єгипті, Хорватії десятки, якщо не сотні ", - підкреслив м'язистий мачо.

"Я брав відпустку на два тижні. Відразу скажу, що після відпочинку в Туреччині мав ще 2 дні вихідних, але вийшов на роботу відразу після приїзду. І, незважаючи на відпустку, в четвер, п'ятницю і навіть суботу був на роботі", - зазначив Онопенко, зауваживши, що використовував відпустку за минулий рік. На зауваження, мовляв, як же так - в країні криза, а він стільки грошей на відпочинок спускає, Онопенко заявив :.

"Знаєте, у мене зарплата, слава богу, відповідна .... У середньому в мене виходить (в залежності від того, чи є економія зарплати чи ні) від 20 000 до 25 000. А в рік - близько 400 000 гривен", - зізнався держслужащій і сказав, що може передати декларацію про доходи за минулий рік.

Він також зауважив, що зарплата судді складається з окладу, вислуги років, класу (вищий або не більше високий). "У мене все по максимуму, плюс я вже отримую довічне утримання. Тобто, якби я зараз пішов у відставку, то отримував би лише на 10% менше того, яке отримує зараз", - пояснив Онопенко.

"А дружина у мене займається бізнесом, я цього не приховую ... Діти у мене дорослі, забезпечені, у них окремі сім'ї. А ми з дружиною тепер повинні можливість жити нормально", - додав він. До слова, Лариса Онопенко, за словами її чоловік, крутиться в пісочної сфері. Її профіль - гідромеханізація.

"Крім того, я в житті ніколи не їздив - у відпустку або в офіційні відрядження - в бізнесі-класі. Завжди беру економа-клас. Коли кудись приїжджаю, завжди цікавлюся: за чий рахунок буду пересуватися, яка економія грошей", - запевняє культурист. "Звичайно, я не можу ходити пішки. Хоча для мене пробігтися, проїхатися на велосипеді - одне задоволення. Але, оскільки я живу в Бортничах, мені звідти доведеться таким способом добиратися до роботи години два-три. Якщо ще встигну", - виправдовується він .

До слова, свій будинок в Бортничах Онопенко, за його словами, побудував власними руками. "Я маю на увазі, за рахунок своєї зарплати та інших офіційних доходів. Та й самі ми працювали", - виправився він.

"Взагалі, за все своє життя я не отримав від держави жодної дачі", - хизується Василь. "Так, були кілька квартир, так траплялося, що поліпшував житлове становище. Знову-таки, дочки виходили заміж. Продавали ці квартири, плюс заощадження - і ми будували будинок в Бортничах", - розповів Онопенко. Крім того, свій маєток Онопенко звели, як розповідає суддя, ще в 2002-му році - за 4 роки до того, як він став головою Верховного Суду.

Крім того, свій маєток Онопенко звели, як розповідає суддя, ще в 2002-му році - за 4 роки до того, як він став головою Верховного Суду

Підпишись на Telegram-канал і подивися, що буде далі!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.