Навигация
Реклама
Реклама

Столичний дельфінарій "Немо" закрили за грубі порушення

  1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

13 вересня 2010, 6:15 Переглядів: 13 вересня 2010, 6:15 Переглядів:   Столичний дельфінарій Немо, що в районі ВДНГ, закрили

Столичний дельфінарій "Немо", що в районі ВДНГ, закрили. Так постановило Міністерство охорони навколишнього середовища. Правда, як з'ясувала "Сегодня", шоу тривають, і в дельфінарії вперше чують про те, що вони повинні не працювати.

Ще в п'ятницю Міністерство охорони навколишнього середовища офіційно заявило про призупинення роботи київського дельфінарію. Мовляв, Держекоінспекція виявила ряд грубих порушень: немає дозволу Мінприроди на утримання тварин в неволі, немає документів від ветеринарів на використання китів і дельфінів у видовищних заходах.

"У нас навіть не було ніяких перевірок, не кажучи вже про те, щоб нам надіслали якісь приписи про те, що нас закрили. Так що працюємо в колишньому режимі", - заявив нам директор дельфінарію "Немо" Олексій Кисловський. На його думку, працюють вони абсолютно законно, тварини знаходяться в хороших умовах. А все, що відбувається, - це підступи конкурентів.

У міській екоінспекції нам офіційно підтвердили, що перевірки були. "Це вже другий етап перевірок дельфінаріїв, адже 3 місяці тому, коли наша екоінспекція намагалася закрити" Немо ", вони виграли суд, ми передали справи до держінспекції, і вони постановили те саме - дельфінарій необхідно закривати. Хоча б до того, як усунуть всі порушення ", - сказали нам в керівництві екоінспекції.

Правда, ймовірно, що "Немо" запрацює вже без своїх знаменитих дельфінів-афалін. Держекоінспекція направила листи в Міноборони і Генпрокуратуру з тим, щоб забрати у дельфінарію цих червонокнижних тварин і передати їх в науково-дослідний центр ВС.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Столичний дельфінарій" Немо "закрили за грубі порушення". інші влада дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Браткова Анастасия

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.