Навигация
Реклама
Реклама

Прага з кабіни трамваю: запущена нова онлайн-трансляція

У інтернет-користувачів з'явилася унікальна можливість в режимі реального часу милуватися Прагою очима водія трамвая. Сайт Playtvak.cz в рамках так званого повільного телебачення запустив пряму трансляцію з веб-камери, встановленої на даху передній частині одного з празьких трамваїв.

У минулому році Транспортне підприємство Праги встановило веб-камеру на технічному змащувати трамваї . Однак її об'єктив «дивився» назад і у глядача створювалося враження, ніби він їде у вагоні, сидячи спиною у напрямку руху.

«Нинішній проект є заміною змащувати трамваю, який з середини травня перебуває на сервісному обслуговуванні. Він повернеться на вулиці в липні », - розповіла представник Slow TV Леона Данькова.

Він повернеться на вулиці в липні », - розповіла представник Slow TV Леона Данькова

Трамвай типу KT8N2 виходить з депо Hloubětín о 05:00 ранку і повертається назад в 00:22 ночі. Він курсує по 16 маршруту - одному з найбільш протяжних і мальовничих в місті. трансляція доступна тут . Періодично вона переривається, коли трамвай заїжджає «на відпочинок» в депо. Оскільки даний вагон є двостороннім, камера іноді може "дивитися" вперед, а іноді тому відносно напрямку руху.

Раніше в Чехії запустили схожий, але набагато більш інформативний і інтерактивний веб-проект для любителів залізниці.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.