Навигация
Реклама
Реклама

Стати реселлером карт WebMoney по Україні, реалізатором WebMoney-карт - = -

Стати продавцем WebMoney WMZ карт по Україні


Наш сервіс є офіційним дилером і Реєстратором системи WebMoney.
Ми пропонуємо до реалізації передплачені картки поповнення системи інтернет-платежів WebMoney Transfer. Картки призначені для розрахунків в мережі інтернет, оплати за товари і послуги (онлайн-ігри, поповнення рахунків мобільних операторів, різних сервісів і т.п.). Система WebMoney Transfer існує з 1998 року і є найпопулярнішою на території СНД небанківської системою інтернет-розрахунків. Карти пропонуємо двох типів: WMZ - еквівалент долара США, WMU - еквівалент гривні. У порівнянні з WMU-картами, на сьогодні WMZ карти користуються набагато більшою популярністю.

Поповнити рахунок в системі можна кількома способами, але найбільш простий з них (і користується великою популярністю) - через передплачені WM-карти. На сьогоднішній день всього в декількох обласних центрах України є в продажу WMZ карти, що представляє Вам унікальну можливість зайняти дану перспективність нішу в своєму регіоні.

Продаючи WM-карти, Ви отримуєте такі переваги:

  1. Прибуток від продажів - рентабельність становить до 15% в залежності від обсягів замовлення, номіналу карт і роздрібних цін, які Ви встановите.
  2. Нові клієнти (переважно з високими доходами) - ми самі направляємо Вам клієнтів завдяки рекламі точок продажів через мережу інтернет. Всі точки продажів також розміщуються в каталозі системи на сайті geo.webmoney.ru. Таким чином паралельно Ви підвищите продаж власних товарів за рахунок клієнтів, які про Вас дізнаються.
  3. Оперативність і гнучкість поставок - ми можемо забезпечити будь-які кількості і номінали карток в найкоротші терміни.
  4. Безризикові - ми готові вислати невелику пробну партію, розміром від 500 WMZ для оцінки ринку продажів. Навіть якщо товар не буде продаватися (що малоймовірно), ми завжди зможемо відшкодувати номінал карт.
  5. Безпека транспортування - карти передаються кур'єрською поштою в неактивному стані, активуються лише після отримання та оплати.

Разова покупка карт повинна бути не менше 1000 WMZ.
Обов'язковою вимогою до реалізаторів WM-карт є наявність торгової точки або розкладки з постійним місцезнаходженням, налагоджений графік роботи.
Зробіть запит через форму нижче, опишіть свої можливості в плані продажів, і ми надішлемо ціни, які готові запропонувати особисто вам.
Якщо у Вас є питання, ми готові відповісти на них по контактах, зазначених в розділі зв'язок .

Заявка на отримання статусу реалізатора WebMoney-карт


#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.