Навигация
Реклама
Реклама

Куди піти вночі в Хайфі в Ізраїлі

На цікавить наших читачів запитання «Куди піти вночі в Хайфі в Ізраїлі» відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру» Питання:

Запланували поїздку до Хайфи. Вечорами сидіти в готелі не хочемо. Чи є в Хайфі нічне життя?

05.02.2018 Пономарьова Олена


На цікавить наших читачів запитання «Куди піти вночі в Хайфі в Ізраїлі» відповідає редакція сайту «В Отпуск

знаменитий курорт Хайфа в Ізраїлі славиться не тільки лише своїми розкішними пляжами і фешенебельними готелями, а й насиченим нічним життям. Куди піти вночі туристам, які шукають розваг і веселощів? На одну з численних дискотек, в нічний клуб, паб або бар - варіантів дуже багато. Найбільш відомі розважальні заклади Хайфи зосереджені в найвищій її точці - в районі Центральний Кармель. Вже з 10 години в місцевих барах і дискотеках починає збиратися публіка. Тут багато молоді, так як в Хайфі проживає велика кількість студентів, які не звикли проводити вечори вдома на самоті. Варто для початку заглянути в клуб «Loft 124», де облаштований великий танцпол. Відпочити від танців можна за барною стійкою, де вам буде запропоновано величезний вибір напоїв.

Продовжити вечір можна в нічному клубі «Малина», де працюють самі прославлені діджеї країни. Тут звучить, в основному, музика в стилях Electro House і R & B. Господарі клубу для залучення публіки постійно влаштовують різні вечірки, які потім ще довго обговорюють жителі і гості Хайфи.

Серед наймодніших барів міста можна назвати двоповерхову «Syncopa», фешенебельний «Sleek», пивний льох «Libira», розташований прямо в будівлі однойменної пивоварні.

Чи є в Хайфі нічне життя?
Куди піти вночі туристам, які шукають розваг і веселощів?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.