Навигация
Реклама
Реклама

Готель Роза Вітрів, економ розміщення в Великому Новгороді

 • Ми в центрі міста. Зручне розташування дозволяє здійснювати піші прогулянки до знаменитих пам'ятників архітектури міста: Кремлю, Софійського собору, пам'ятника 1000-річчя Росії та ін.
 • Доступні ціни порадують любителів недорогих подорожей.
 • Близьке розташування від ж / д і авто- вокзалів зручно для туристів і гостей Великого Новгорода.
 • Безкоштовний доступ в Інтернет-Wi-Fi на всій території готелю.
 • На кожному поверсі знаходиться кухня, обладнана СВЧ-печами, електроплитою і електричними чайниками, необхідним посудом, що дозволяє економити витрати на харчування.
 • Для Вас розроблені різноманітні екскурсійні маршрути: історичні, пізнавальні, розважальні.
 • Ми готові запропонувати не тільки комфортне проживання, а й спеціально обладнані майданчики для проведення тренінгів, семінарів, переговорів і ділових зустрічей.
 • Організовуємо харчування для груп проживають з урахуванням Ваших побажань.
 • «Роза вітрів» знаходиться в історичній частині Великого Новгорода, поруч із захисним валом Окольного міста, неподалік від готелю розташований Кремль «Роза вітрів» знаходиться в історичній частині Великого Новгорода, поруч із захисним валом Окольного міста, неподалік від готелю розташований Кремль. Зручне розташування дозволяє здійснювати піші прогулянки до знаменитих пам'ятників архітектури міста: Софійського собору, пам'ятника 1000-річчя Росії та ін. Близьке розташування від ж / д і авто - вокзалів (в 7 хвилинах ходьби) зручно для туристів і гостей міста.

  «Роза вітрів» має в своєму розпорядженні 48 просторими номерами і можливістю одночасного розміщення близько 100 гостей.

  «Роза вітрів» пропонує для проживання номери різної категорії: від "економ" до сучасних номерів категорії "люкс" і "напівлюкс". Доступні ціни за проживання (від 550 рублів / добу) порадують любителів недорогих подорожей.

  Для гостей безкоштовні: раннє заселення (з 6.00 ранку), бронювання номерів, парковка (без охорони), доступ в Інтернет-Wi-Fi. Наявність обладнаної кухні на поверсі забезпечує комфортне перебування, дозволяє економити витрати на харчування.
  Для наших гостей ми можемо допомогти організувати екскурсійну програму та харчування. Можемо запропонувати спеціально обладнані майданчики для проведення тренінгів, семінарів, переговорів і ділових зустрічей (конференц-зали на 60 і 100 місць, банкетний зал на 20 місць).

  Будемо раді бачити Вас у нас в гостях!
  Афіша міських заходів
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.