Навигация
Реклама
Реклама

Програма «У ГОСТІ ДО ДІДОВІ МОРОЗУ В ВЕЛИКИЙ УСТЮГ З САМАРИ» :: Тури з Самари від компанії Профцентр

  1. 4-8 січня 2017 року
  2. маршрут
  3. додаткові оплати

4-8 січня 2017 року


Шановні друзі!

Ми запрошуємо Вас в Новорічну казку на батьківщину до Діда Мороза у Великий Устюг з Самари! Маршрут на спеціальному туристичному поїзді зручно розроблений з м Самари і з поверненням в м Самару з 4 по 8 січня 2017 року. У складі туристичного поїзда плацкартні та купейні вагони. У поїзді працюватимуть веселі аніматори.

Екскурсійна програма в місті Великий Устюг насичена: цікаво буде і дітям, і дорослим.
Вотчина Діда Мороза. Вона розташувалася серед засніжених лісів. Дорога до неї - дорога в казку, де в кінці шляху на ганку своєї резиденції Вас зустріне Дід Мороз! Тут пройде театралізована вистава за участю помічників Діда Мороза. Потім Вас чекає подорож по стежці Казок, екскурсія по будинку Діда Мороза, відвідування зимового саду, атракціони, інтерактивна програма «Дуняшіни оглядини».
Ви відвідаєте міську резиденцію Діда Мороза, де побачите в Тронному залі «Книгу добрих справ», в якій зможете залишити свою розповідь про добрі вчинки. У нагороду - дозвіл присісти на чарівний трон Діда Мороза. Тут же в крамниці Діда Мороза можна придбати сувеніри на згадку про поїздку в Великий Устюг і новорічні подарунки рідним і друзям.
Хто не чув про Пошті Діда Мороза? А у Вас з'явиться реальна можливість побувати в цьому легендарному місці, побачити листи відправлені Дідові Морозу, почути самі, самі ... А ще можна буде відправити листа рідним і близьким з адреси Діда Мороза.

Буде і екскурсія по славному древньому місту Великому Устюг. Відмінною його рисою є відсутність старовинних дерев'яних споруд. Починаючи з XVII століття нове будівництво ведеться тільки з цегли та дерев'яні храми також замінюються кам'яними. Головний храмовий ансамбль міста - Соборну дворище. Цей пам'ятник включає Успенський собор з дзвіницею, собор Прокопія Праведного, собор Іоанна Устюжского, Архієрейський будинок, а також ще кілька церков. Соборне дворище розташоване в центрі міста між набережній річки Сухона і Радянським проспектом. Сама рання споруда зі збережених пам'яток кам'яного зодчества - Церква Вознесіння на торгу (1648 рік) і церква Сергія Радонезького (XVIII століття). Серед визначних пам'яток Великого Устюга слід виділити історико-архітектурний музей і художній музей-заповідник, розташований на Набережній вулиці. Музей розташований в Будинку купця Г.В. Усова. Тут розгорнуто його експозиції музею-заповідника; зібрані вироби з різьблений і розписний берести і срібла (північній черні), старовинний одяг, ікони. Це історія Великого Устюга XII - початку XX століть і російське мистецтво XIX-XX століть. Є тут і картини російських художників: Івана Івановича Шишкіна, Коровіна і Івана Костянтиновича Айвазовського.

Самий казкове місто Росії і справжній Дід Мороз чекають Вас! Це буде захоплююча подорож у Великий Устюг з Самари

маршрут

Самара - Великий Устюг - Кіров - Самара

Тур вихідного дня

транспорт

Туристичний поїзд Тур на подію

тривалість

5 днів

вартість *

Зараз відправити заявку! Вік туристів / Тип Вагона Плацкарт Купе Люкс Дорослі 16.985 рублів 27.500 рублів - Діти від 10 до 17 років включно 11.750 рублів 27.500 рублів - Діти від 0 до 9 років включно (з місцем) 10.455 рублів 14.350 рублів - Діти від 0 до 4 років включно
(Без надання місця в поїзді) 6.755 рублів 6.755 рублів - * У вартість програми входить:
- проїзд у вагоні обраного типу;
- комплект постільної білизни;
- харчування в екскурсійний день (сніданок, обід, вечеря);
- транспортне обслуговування в Великому Устюзі;
- екскурсійна програма в вотчині: свято, присвячене дню народження Діда Мороза, подорож по стежці Казок, екскурсія по будинку Діда Мороза, відвідування зимового саду, катання на одному з атракціонів
- екскурсійна програма в місті оглядова екскурсія, відвідування міської резиденції Діда Мороза, екскурсія на пошту Діда Мороза, участь в одному музейному заході;
- вхідні квитки в об'єкти за програмою;
- супровід поїзда аніматорами та медичним працівником.

додаткові оплати

Отримання солодкого подарунка з врученням - 500 рублів з людини. Отримання грамоти повіреного Діда Мороза з врученням - 150 рублів з людини. Харчування в поїзді - 1700 рублів з людини (туди-назад)
(обов'язково для дитячих груп) Екскурсійно-інтерактивна програма в Кірові - 1.950 рублів з людини (незалежно від віку)

програма туру

4 січня 2017 року Відправлення туристичного поїзда з Самари в Великий Устюг 5 січня 2017 року шляху. Анімаційна програма в поїзді. 6 січня 2017 року 8:04 - Прибуття на станцію Котлас-Южний. Організований прохід до автобусів у супроводі гідів. Трансфер в Великий Устюг.
Сніданок в кафе.
Переїзд в вотчину Діда Мороза (в дорозі -путевая інформація)
Відвідування вотчини Діда Мороза (12 км від міста): - театралізоване дійство з казковими персонажами у будинку Діда Мороза; - подорож по стежці Казок з відвідуванням зимового саду, катанням на одному з атракціонів і знайомством з жителями казкового лісу; - екскурсія по терему Діда Мороза, де можна буде побачити зменшену копію вотчини, подивитися в чарівний телескоп в обсерваторії Діда Мороза, побувати в кабінеті чарівника, а також в його бібліотеці, опочивальні і світлиці чарівних предметів; - зустріч з Дідом Морозом в теремі; - «Посиденьки» - інтерактивна розважальна програма в російській стилі, ігри і театралізована вистава - вручення подарунків і іменних вірчих грамот (за додаткову плату) -відвідування одного з об'єктів-кузні Діда Мороза, столярної майстерні або Будинку ремесел.
Переїзд в місто.
Обід в кафе міста.
Оглядова екскурсія по Великому Устюг «Стародавнє місто відкриває таємниці ...» (колійна інформація).
Екскурсія по міській резиденції Діда Мороза: - відвідування Чарівного залу, де гості дізнаються, як відбувається диво на батьківщині російського Діда Мороза; - відвідування Тронного залу, де зберігається «Книга добрих справ» і стоїть прикрашений казкової різьбленням трон Діда Мороза; - знайомство з азами техніки вологодського кружевоплетения, Шемогодськая різьблення по бересті і північній розпису; - придбання сувенірів; - участь в інтерактивному заході в музеї
Вечеря в кафе. Трансфер на станцію Котлас-Южний.
22:30 - Відправлення туристичного поїзда в Кіров. Ніч в поїзді. 7 січня 2017 року 14:12 Прибуття на станцію Кіров. Вільний час в м Кірові.
За додаткову плату надається екскурсійна програма.
Екскурсійна програма в Кірові: - поїздка в «Заповідник казок» - резиденцію Мари Вятської (в дорозі екскурсовод повідає легенди, пов'язані із заснуванням міста Вятка, а також історію появи димковской іграшки - візитної картки міста); -анімаціонние програми для дітей і дорослих за участю казкових героїв - Мари, Кощія Безсмертного, Водяного, Лісовика та інших персонажів; - катання на санях, снігоходах, килимах-літаках і тюбінга; -ремесленние майстер-класи; -різноманітні тири; -прогулка по стежці Казок; -чаепітіе з солодощами і легкий обід (бульйон з сухариками, сосиска в тісті); -трансфер на вокзал.
Відправлення туристичного поїзда в Самару. 8 січня 2017 року Прибуття в Самару з Великого Устюга

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.