Навигация
Реклама
Реклама

Гід по Відні російською мовою

  1. Гід по Відні російською мові-місто вночі

Чарівна, велична, грандіозна, розкішна - все це відноситься до перлини Австрії, її столиці - Відні. Тут є всілякі варіанти проведення дозвілля, такі як ресторани, театри, парки спортивні споруди. Не кажучи вже про класичні пам'ятки - численних музеях, пам'ятниках, палацах та ін., Які характеризують і доповнюють образ міста. Безумовно, щоб не пропустити нічого цікавого, потрібно гід по Відні російською мовою.

Відень, як справжня аристократка, у всьому і завжди прекрасна. Тому екскурсії по Відні з російськомовним гідом такі численні, щоб туристи могли максимально продуктивно, комфортно і різноманітно провести час. Серед них існують такі:

  • Знайомство з Віднем;
  • Легенди старого міста;
  • Містична Відень;
  • Музична Відень;
  • Відвідування окремих місць (долина Вахау, Музей історії мистецтв, Віденський ліс та ін.);
  • Романтична Відень;
  • Нічне життя Відня та ін. Цікаві маршрути.

Гід по Відні російською мові-місто вночі

Гід по Відні російською мові-місто вночі

Також екскурсії діляться на пішохідні, автомобільні та комбіновані. Бувають навіть екскурсії на сегвеях.

Ніяк не применшуючи достоїнств таких екскурсій, все ж вони мають кілька мінусів. Часом екскурсії з гідом у Відні бувають дуже захоплюючими, але в той же час і дорогими. В середньому, ціни варіюються від 120-300 євро за 2-3 години, в залежності від напрямку і тривалості туристичної програми. Крім того, більшість екскурсій необхідно бронювати заздалегідь.

З метою економії коштів, а також для тих, хто не боїться робити самостійні вилазки в незнайоме місто, підійде наш альтернативний гід по Відні російською мовою YARVITTO. В його можливості входить карта екскурсійного маршруту із зазначенням вашого місця розташування на ній, цікаву розповідь аудіогіда про визначні пам'ятки, фотоматеріали та карта самого міста. досить скачати путівник по Відні , Щоб отримати одночасно туристичну програму, екскурсовода і карту, якими можна буде скористатися в будь-який момент і без підключення до інтернету.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.