Навигация
Реклама
Реклама

Куди поїхати з Відня

  1. вибираємо напрям
  2. В гості до Моцарта
  3. На трамваї до Віденського лісу


Австрійська столиця настільки багатогранна і самодостатня, що питання, куди з'їздити з Відня , Виникає зазвичай у туристів, що встигли вже досить побродити по її затишними вуличками, відвідати Оперу і навіть продегустувати не тільки знаменита кава, але і шоколадний торт Sachertorte. І все ж маршрутів на один день можна скласти більш ніж достатньо, причому, пересуватися при цьому можливо і на машині, і самостійно на громадському транспорті.

вибираємо напрям

В залежності від уподобань і побажань, маршрути з Відня можна умовно розділити на пізнавальні і практично корисні:

  • Долина Вахау уздовж річки Дунай - напрямок для шанувальників унікальних природних пейзажів і любителів фотосесій на тлі виноградників і старовинних монастирів. Фортеці і замки сусідять тут з селами в пасторальному стилі, а опинившись у долині ранньої осені, кожен турист отримує шанс насолодитися молодим білим вином.
  • У двох годинах їзди на автомобілі від австрійської столиці розташоване містечко Карлштайн (не плутати з чеським замком Карлштейн). Його головна визначна пам'ятка - Музей годин, де зібрано понад 700 примірників, найстаршому з яких на початку нинішнього століття виповнилося 450 років. Вхід в музей платний. Квиток коштує близько 2 євро.
  • аутлети Австрії , Де можна купити з великими знижками товари престижних світових брендів, користуються особливою популярністю у прекрасної половини туристичного братства. У 30 хвилинах їзди в сторону Бадена розташовується торговий центр Süd, а в годині їзди в сторону угорського кордону - аутлет Pandorf.

В гості до Моцарта

Для шанувальників музики Моцарта відповідь на питання, куди з'їздити з Відня, звучить однозначно - в Зальцбург . Потяги туди відходять від Західного вокзалу Westbahnhold, розташованого на помаранчевої гілці метро Відня. Якщо ви подорожуєте парою, купувати квитки вигідніше за тарифом "один +". На двох у вагон 2 класу вони обійдуться приблизно в 160 євро. Проїзні документи дійсні протягом двох місяців з дня покупки. Час в дорозі займає від 2,5 до 3,5 годин, в залежності від кількості зупинок.
У відділі інформації на ж / д вокзалі Зальцбурга продаються спеціальні туристичні карти, що дозволяють заощадити гроші при відвідуванні музеїв і проїзді на міському транспорті.

На трамваї до Віденського лісу

Вибираючи маршрут, куди з'їздити з Відня, зверніть увагу на Баден . Це місто посеред Віденського лісу знаменитий термальними джерелами і своїми красивими і затишними вуличками і площами. Дістатися сюди зі столиці простіше простого: досить сісти в трамвай. Він відправляється від готелю Брістоль, розташованого через дорогу від будівлі Віденської опери. За 40 хвилин трамвай, який курсує з інтервалом в чверть години, подолає 25 км і доставить вас на залізничну станцію Бадена на центральній площі міста. Ціна питання - 6 євро. (Всі ціни вказані приблизно і дійсні на жовтень 2015).
Крім сірчаних басейнів при цілющих джерелах в Бадені варті уваги Парк Добльхофф з прокатом човнів і дача імператора Франца Йосифа.


Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 13.01.2016


фотографії

Популярні статті#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.