Навигация
Реклама
Реклама

Музеї Відня відкривають свої двері для відвідувачів у вечірні години

Музеї Відня відкриваються для відвідувачів у вечірні години, деякі підготували не тільки культурну, а й гастрономічну програму Музеї Відня відкриваються для відвідувачів у вечірні години, деякі підготували не тільки культурну, а й гастрономічну програму.

Щочетверга до 21-00 відкриті Віденський музей історії мистецтв, Музейний квартал Відня, Музей Леопольда, Музей сучасного мистецтва віденського фонду Людвіга, Кунстхалле Відень , Кюнстлерхаус (Künstlerhaus), Австрійська Національна Бібліотека, Літературний музей і багато інших.

Також по четвергах до 20 годин працюють Соборний Віденський музей і Музей MUSA.

До 21-00 в п'ятницю гостей готові прийняти Альбертіна, Всесвітній музей Відня і Бельведер 21.

MAK - Австрійський музей прикладного та сучасного мистецтва - по вівторках відкритий до 22-ї години, а Альбертіна, Бельведер 21 і Віденський природно-історичний музей - до 21-00 по середах

Гурме-вечір у Віденському музеї історії мистецтв об'єднує культурні та гастрономічні задоволення - такі вечори проходять щочетверга з 18:30 до 22-ї години в ресторані в купольних залі.

У Віденському природно-історичному музеї щосереди з 19-00 проходить гастрономічний вечір. З жовтня по березень подають мідії, рибу і морепродукти, а з квітня по червень - страви зі спаржею.

Мистецтво і їжа входять в програму Бельведера. Екскурсія по музею доповнена гастрономічною програмою. Відвідування палацу Шенбрунн також можна об'єднати з вечерею. Пропозиція «Вечір в Шенбрунні» включає екскурсію по палацу, вечеря в кафе-ресторані Residenz і концерт.

Версія для друку

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.