Навигация
Реклама
Реклама

Музей Сваровскі (Австрія): Як дістатися, фото: Статті

Музей Сваровскі в австрійському містечку Ваттенс, на батьківщині засновника кришталевої імперії Даніеля Сваровскі, відкрив свої двері рівно через сто років після появи фірми. У 1892 році пан Сваровські запатентував винайдену їм ограночного машину, що дозволяє з безпрецедентною на той момент точністю обробляти камені, а в 1895 році відкрив в селі Ваттенс, що неподалік від Інсбрука, завод з виробництва кришталевих виробів.

У Даніеля був партнер з Франції, і початкова назва було простим, за прізвищами учасників - «A. Kosmann, Daniel Swarovski & Co ». Слава фірми, що розрослася в справжню імперію, кувалася протягом усього XX століття. Але зараз мова не про становлення компанії (практично всі легендарні на сьогоднішній момент європейські бренди мають схожі історії успіху), а про Музей, який обов'язково варто відвідати, якщо ви опинитеся на заході Австрії, в Тіролі. Ваттенс і Музей Сваровскі знаходяться всього в 17 кілометрах від Інсбрука.

Музей «Кришталеві світи Сваровські» був відкритий в 1995 році до сторіччя компанії. Головним його символом став Велетень c зеленими очима-кристалами, який, згідно з тірольським легендам, живе в цих землях і зберігає підземні скарби. Над створенням музею працював знаменитий австрійський художник і дизайнер Андре Хеллер, а також його не менше імениті колеги з інших країн - легендарний англійський музикант Брайан Іно, дизайнер Олександр Маккуїн і інші. Брайан Іно, наприклад, заявив, що має намір створити простір, яке буде виглядати «як музика». Що з цього вийшло (а виразно вийшло!) - ви побачите в залах Музею, кожен з яких неповторний і несе відбиток особистості свого творця. Ви пройдете по чарівному підземному світу Велетня і побачите, які скарби він ховає в надрах землі. Назви залів - Механічний театр, Кристалічний купол (ви ніби перебуваєте всередині кристала, блискучого мільйонами граней), Зимова мрія (саме до цього залу доклав руку нині покійний дизайнер Маккуїн), Кришталевий театр. Неймовірно вражає Крижаний (або Льодовий) перехід, стіни якого прозорі і наповнені кристалами Сваровські, що імітують лід. Інші зали - Скарби Велетня, Примадонна (зал, де створено симбіоз співу оперної діви Джессі Норман і чудової гри світла в кристалах). Майстер психоделіки Брайан Іно «відтягнувся» в залі 55 мільйонів кристалів. Є тут і Кришталевий ліс.

Незважаючи на те, що Музей Сваровскі відкрився в 1995 році, до цих пір і він сам, і його експозиції виглядають неймовірно сучасно. Перш за все тому, що компанія Сваровські протягом цього часу кілька разів вкладалася в реконструкцію залів і території. Останнє масштабне дороге оновлення (на 34 мільйони євро) і розширення території пройшло в кінці 2014 - початку 2015 року. В результаті в Музеї Сваровські додалося кілька нових реновірован ультрамодних експозицій, також оновлені сади на території.

Дуже красива і сама територія навколо Музею - тут розташований самшитові лабіринт у вигляді величезної руки, безліч скульптур і прикольних арт-об'єктів, не кажучи вже про мальовничі видах оточуючих долину Альп. Не можна не згадати і найбільший в світі магазин Сваровські, що працює при музеї. Якщо ви жінка - просто неможливо піти звідси, розбурханої блиском мільйонів кристалів і звуками психоделічної музики в залах музею, без будь-якої покупки.

Як дістатися до музею Сваровскі в Ваттенсе:

На машині з Інсбрука всього кілька хвилин по трасі A12, з'їзд до Ваттенсе і далі за вказівниками до Музею.

З Інсбрука (з 9.00 до 15.00) відправляється спеціальний шатл кожні дві години до музею Сваровскі і назад. Шаттл не безкоштовний, вартість проїзду на 2018 рік: 9,5 євро для дорослого (туди-назад), 5 євро в одну сторону, дітям до 15 років - безкоштовно. Шаттл робить кілька зупинок в самому Інсбруку, але зручніше за все сісти в нього у Головного вокзалу Інсбрука (Innsbruck Hauptbahnhof). Уточнити розклад можна тут http: //kristallwelten.swarovski.com/Content.Node/w ...

Ще один варіант дістатися до Музею, який не представляє ніяких труднощів - доїхати на поїзді з головного вокзалу Іннсбрука до Ваттенсе, час у дорозі - 14-16 хвилин.

Вартість квитка в музей Сваровскі (2018 рік): дорослі - 19 євро, діти від 6 до 14 років - 7,5 євро, діти до 5 років - безкоштовно. Є й сімейні квитки, ознайомитися з цінами можна тут http: //www.kristallwelten.swarovski.com/Content.No ...

Оренда авто в Австрії

Підібрати заздалегідь автомобіль напрокат для подорожі по Австрії можна тут:

(Моментальне порівняння пропозицій, цін і умов провідних автопрокатних компаній світу, підтвердження бронювання онлайн і гнучкі умови, знижки, бувають суперпропозиції)

Може бути цікаво:

Куди поїхати з Відня? : Віденський ліс

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.