Навигация
Реклама
Реклама

Музей Сваровскі у Відні на порталі Паблік Тревел Краснодар

Музей Сваровскі у Відні

Історія бренду Swarovski почалася в 1895 році, коли Даніель Сваровскі відкрив свій перший магазин. Почалося з того, що Даніель винайшов новий ограночного верстат, за допомогою якого створював прекрасні кристали з кришталю. Його справа стала сімейним бізнесом, сьогодні компанія управляється вже четвертим поколінням. Компанія виробляє скульптури, мініатюри, прикраси, стрази, різні намистини, які використовуються дизайнерами в декорі.

В Інсбруку працює музей Сваровскі, так званий технопарк «Кришталеві світи Swarovski», в якому представлені кристали найрізноманітніших форм, розмірів і огранок. Музей, а точніше галерея, поменше знаходиться у Відні, в самому її центрі. Дизайн інтер'єру галереї розроблений так, що, потрапляючи в неї, ніби опиняєшся в казковому Задзеркаллі. Тут все світиться і відображає блиск. Численні статуетки, стрази, квіти та інші твори, виконані вручну, приковують до себе увагу і зачаровують.

Численні статуетки, стрази, квіти та інші твори, виконані вручну, приковують до себе увагу і зачаровують

Музей Сваровскі у Відні

В Австрії, в маленькому містечку Ваттенс, який притулився неподалік від Інсбрука, на відвідувачів чекає магічне пригода і занурення в таємничі надра підземних кристальних світів!

Вхід в «Кришталеві світи», увінчаний головою «Велетня» - це вкритий травою пагорб, прикрашений блискучими кришталевими очима і ротом, з якого фонтаном струмує вода, а навколо розстеляється широкий парк з чудовим ландшафтом. І що ж тут робить цей Велетень, запитаєте ви?

І що ж тут робить цей Велетень, запитаєте ви

Музей Сваровскі у Відні

Давним-давно в Тіролі, історичної області Центральної Європи, жив один Велетень, у якого було багато-багато скарбів, дбайливо їм збережених. З цієї давньої легенди був узятий образ Варта-велетня. І спорудили йому пам'ятник прямо над входом до печери, і було йому доручено охороняти бессметние скарби Swarovski!

Любителям шопінгу і дорогих прикрас, та й просто цікавим радимо відвідати магазин Сваровські. Найновіший з них, пару років тому був відкритий в центрі Відня. Покупців завжди привертає величезний вибір прикрас та аксесуарів, різноманітність предметів інтер'єру, уважні і співчутливі продавці-консультанти.

Музей Сваровскі у Відні

Щоб зацікавити клієнтів і якось урізноманітнити процес покупки, в магазині Сваровські придумали рекламний хід: кожен бажаючий може тепер спробувати створити прикраса до душі своїми руками, використовуючи кришталеві елементи Сваровські. Цей магазин можна відвідувати і як музей, подивитися на все розмаїття і пишність прикрас, від різноманітності яких просто розбігаються очі, створених золотими руками ювелірів.

Коли в 1995 році знаменита австрійська фірма «Svarovski» ( «Сваровські») готувалася відзначити свій столітній ювілей, було вирішено створити музей, який допоміг би людям побачити чарівну красу кришталю, відчути чаклунську силу цих кристалів, що ввібрав в себе і нічне сяйво зірок, і перший світло народжується дня.
Творець музею австрійський художник Андре Хеллер запропонував розмістити його ... під землею. Ну а де ж іще перебувати сокровиш фірми «Svarovski», яке можна порівняти за своєю чистотою і пишності з алмазами? Казкову печеру назвали «Кришталеві світи Сваровські».

Музей Сваровскі у Відні

Помилуватися нею щорічно приїжджають близько 600 000 туристів з усього світу ...
Почалася кришталева казка в 1891 році. Уродженець чеської Богемії - знаменитого краю кришталевих справ майстрів - нікому не відомий скрипаль Даніель Сваровскі винайшов машину, яка дозволяла обробляти дорогоцінні камені і кристали з кришталю в великій кількості і з відмінною якістю.

Музей Сваровскі у Відні

Але конкурувати з місцевими майстрами 29-річний винахідник не став, а перебрався в Австрію, де в 1895 році заснував в маленькій тірольської селі Ваттенс завод з виробництва виробів з кришталю, що імітують дорогоцінне каміння. У той час подібні вироби стали широко застосовуватися для обробки модного одягу і аксесуарів.

Музей Сваровскі у Відні

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.