Навигация
Реклама
Реклама

Новий рік у Відні

  1. Чи не модним стало відзначати Новий рік вдома - сидіти і є олів'є під бій курантів. Одного разу...

Чи не модним стало відзначати Новий рік вдома - сидіти і є олів'є під бій курантів. Одного разу ми з друзями вирішили змінити обстановку, відчути різницю, так би мовити ...

Прилетіли в столицю Австрії напередодні свята - 26 грудня. Спочатку вирушили гуляти по Відню. Місто, безумовно, сподобався, дуже красивий, такий урочистий, одночасно і строгий, і ошатний. Але погода гнусноватая. Мені весь час хотілося протерти очі - я погано бачив в цьому постійному похмурому світлі. З ранку до вечора абсолютно не зрозуміти, який час доби - все одно сіре.

Фото: Alexandr Lesnyanskiy Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити. Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити. Фото: Alexandr Lesnyanskiy Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити.

Похмуре стан - це норма для зимової Відня. І тільки коли на вулицях запалюються мільйони лампочок святкової ілюмінації, стає ясно, що настала ніч. Це приблизно о 17.00 за місцевим часом.

Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити. Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити.

До вітрин магазинів взагалі ніяких претензій немає. Вони дуже піднімають святковий настрій.

Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити. Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити. Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити. Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити.

Нам пощастило, ми випадково потрапили на якусь важливу католицьку службу в Соборі Святого Стефана - головному австрійському костелі. Чудовий інтер'єр храму і саме по собі дуже видовищне священнодійство - з піснями, органом, ієреями, єпископом в червоно-білому одязі - сильно вразили.

Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити. Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити. Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити.

У другій вечір ми вирушили в знамениту Віденську оперу. Вистава тривала майже чотири години. За читинському часу - балет йшов з 3.00 до 7.00.

Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити. Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити. Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити.

На наступний ранок співробітники автомобільного прокатного бюро підігнали до нашої готелі три однакових маленьких «Ford Family». Після цього ми завантажили валізи, розсілися і поїхали в Прагу. Це найкращий з усіх міст, що я бачив. Неймовірно гарна!

Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити. Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити. Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити.

Новий рік за планом ми повинні були зустрічати у Відні, тому повернулися туди ввечері 29-го, втомлені, але задоволені.

30 грудня ми доконали себе походами по музеях і палацах. Надлишок краси і похмурої погоди. Велика кількість прекрасного - це теж випробування, особливо, якщо все в один день. У музеях Відня, звичайно, багато чудового, але чимало і дивного - наприклад, сучасне авангардне мистецтво, для якого виділено величезні зали.

У віденському зоопарку, до речі, дуже цікаво і пізнавально. Це чудове місце для вивчення звичок людей і інтелекту тварин.

31 грудня ми вирушили в центр Відня, підбирати відповідний заклад для святкування. Спочатку ми заглядали в найкращі ресторани, потім просто хороші, потім в середні ... Але навіть в найгірших, як виявилося, місця давно заброньовані. Походивши ще якийсь час, і заглибившись в малопривабливі провулки, нарешті, знайшли общепит, в якому залишилися вільні столики. І тільки тому, що це був якийсь фаст-фуд. Але, не повертатися ж в готель. Тим більше, на столах все ж лежали білосніжні скатертини і стояли свічки.

Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити.

До 23.00 ми почали проводжати старий рік. Народу в фаст-фуді було небагато, але все ж він був, так що згадати тепер навіть нема чого. Ось, якщо б ми в центрі Відня виявилися в порожньому, абсолютно нікому не потрібному кафе без музики, без їжі ... тогда да, вийшла б вкрай нестандартна зустріч Нового року. По-своєму романтична. Втім, їжі і так майже не було і музики, здається, теж.

Після Нового року ми всією компанією поїхали з Відня на гірськолижний курорт в Альпи. Але це вже окрема історія.

Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити. Фото: Alexandr Lesnyanskiy Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити. Фото: Alexandr Lesnyanskiy Все про туризм і подорожі. Повна інформація про турфірмах Чити, палаючим турам з Чити.

Оригінальний текст можна прочитати в блозі автора.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.