Навигация
Реклама
Реклама

Опис туру: Імператорський Відень (блок а / к МАУ) 7 ночей замовити і купити з Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, ціни

1 д ень. Приліт в аеропорт Будапешта. Груповий трансфер в готель Будапешта.
Поселення. Вільний час.

2 день.
Сніданок у готелі. Груповий трансфер в готель Відня.
Вільний час.
Саме час відвідати Хофбург (Hofburg) - імператорську резиденцію.
Віденський Хофбург - це один з найбільших палацових комплексів світу. Найстаріші частини комплексу були побудовані в XIII столітті, будівельні роботи тривали аж до XX століття. Хофбург був резиденцією і центром правління імператорської династії Габсбургів до 1918 року. Сьогодні тут знаходяться численні музеї з видатними колекціями, Іспанська школа верхової їзди, конгрес-центр, резиденція федерального президента Австрії, а також історична площа Хельденплац.
В імператорських апартаментах віденського Хофбурга можна оглянути особисті та офіційні покої імператора Франца Йосипа і імператриці Елізабет.
Імператорські покої і Срібна палата допоможуть Вам скласти уявлення про імператорських буднях. А в кафе Хофбург Вас чекає справжнє кулінарне насолоду.

Увага: Музей Сіссі, Імператорські апартаменти і Срібну палату можна оглянути, маючи один квиток!
Адреса: Hofburg, 1010 Wien
www.hofburg-wien.at
Іспанська школа верхової їзди зі своїми всесвітньо відомими кіньми ліпіціанской породи пропонує насолодитися мистецтвом верхової їзди найвищого рівня в бароковому інтер'єрі Хофбурга.
Детальніше про історію танцюючих жеребців Ви зможете дізнатися в Музеї ліпіціанцев, а дати уявлень, ранкових репетицій і інформацію про придбання квитків на сайті www.srs.at
Адреса: Michaelerplatz 1 (Besucherzentrum), 1010 Wien.
Так само можна заглянути в Віденську імператорську скарбницю (Kaiserliche Schatzkammer Wien). У найбільшій скарбниці світу зберігаються відразу дві імператорські корони, а також Бургундське скарб і скарб Ордена Золотого руна.

Вхід в скарбницю знаходиться в Швейцарському дворі, назва якого нагадує нам про Швейцарської гвардії, що була колись особистою охороною імператриці Марії Терезії.
Адреса: Hofburg, Schweizerhof, 1010 Wien
www.kaiserliche-schatzkammer.at

at

3 день.
Сніданок у готелі. Вільний час.
О 15:00 Пішохідна екскурсія по центру міста.
Прогулянка по центральній частині старого міста з професійним гідом може послужити чудовим початком знайомства з Віднем. Віденський вальс, віденська опера, віденський бал, віденський університет, віденська кухня або віденська кава - як же часто ми чуємо ці слова, особливо перед поїздкою до Відня. Це місто дійсно унікальний! Ми пройдемо тими провулками, двориками, парками і садами, за якими ходили вальяжні імператори, вирішуючи долі людства. Ступимо на ті дороги, по яким прогулювалися поки ще маловідомі композитори, додумивая свої симфонії і вальси. Пройдемося по місцях, де проводили час вже отримали світове визнання художники, після того як їх творчий стиль став еталоном в мистецтві. Крім найвідоміших визначних пам'яток, ви побачите і приховані від очей звичайних туристів куточки міста - свідки неповторних доль, курйозів і яскравих подій. Ви відчуєте вплив історії на сучасне життя міста - і багато речей стануть для вас зрозумілими і ще більш захоплюючими.

У нас два абсолютно різних авторських маршруту, які завжди чергуються через день і включають безліч зручних зупинок, коротких і неспішних переходів, видовищних фотопауза з вигідним ракурсом у пам'яток.

Тривалість екскурсії - 2 години.

Регулярні групові екскурсії починаються і закінчуються від центру туристичної інформації Tourist Info на площі Albertinaplatz. Найближчі станції метро "Karlsplatz" U1, U2, U4.

4 день.
Сніданок у готелі. Вільний час.
Рекомендуємо відвідати палац Шенбрунн (Schönbrunn). Колишня літня резиденція Габсбургів блищить розкішними імператорськими залами і чудовим парковим комплексом. Колись тут жили Марія Терезія, імператор Франц Йосиф, імператриця Елізабет і багато інших. Палац Шенбрунн відноситься до числа найкрасивіших в Європі архітектурних споруд в стилі бароко.
Палацовий парк Шенбрунн цілий рік безкоштовно відкритий для відвідувачів і має на своїй території вражаючі фонтани, пам'ятники, дерева і квіти, а також розкішну Глорієтта. Музей імператорських карет Вагенбург, сад кронпринца, сад оранжереї, лабіринт, зоопарк, павільйон пальм і павільйон пустелі також є частиною палацового парку, і їх можна оглянути за додаткову плату.
Порада: подумайте тільки, палац Шенбрунн є найбільш відвідуваною пам'яткою Австрії. Тому заздалегідь з зручністю замовте свій онлайн-квиток прямо з дому і Ви уникнете довгих черг в касу: www.imperial-austria.at
Адреса: Schönbrunner Schlossstraße, 1130 Wien
www.schoenbrunn.at
Влітку 1752 імператор Франц I Лотаринзький, чоловік Марії Терезії, вперше запросив своїх благородних гостей в новий звіринець, споруджений в палацовому парку Шенбрунна. З тих пір у Відні існує найстаріший зоопарк світу. Віденський зоопарк Шенбрунн вже чотири рази був визнаний кращим зоопарком Європи. Ведмежата-панда, молоде покоління слоненят і багато інших рідкісних тварин щорічно приваблюють сюди більше двох мільйонів відвідувачів.
Тут живуть понад 700 видів тварин - від сибірського тигра до коал і індійських носорогів.
Адреса: Schönbrunner Schlosspark, 1130 Wien
www.zoovienna.at

5 день.
Сніданок у готелі. Вільний час.
А як щодо бароко?
Пишність і пишність як символ влади. Зводячи вражаючі будівлі в стилі бароко, знати і духовенство у Відні демонстрували колись свою перевагу.
Бельведер (Belvedere) - це не тільки розкішний палац, а й місце зберігання найцінніших художніх колекцій Австрії - з головними роботами Густава Клімта, Егона Шиле і Оскара Кокошки. Цей шедевр епохи бароко складається з двох палаців (Верхній і Нижній Бельведер), де сьогодні розміщується збори австрійського мистецтва від Середніх віків до наших днів.
Парковий комплекс Бельведера є вершиною барочної ландшафтної архітектури. Перед палацом знаходиться так званий відображає ставок, в якому відбивається фасад палацу. Три великі тераси з фонтанами з'єднують Верхній Бельведер з Нижнім. Камерний сад спочатку був призначений тільки для господаря палацу і його найближчих друзів. Альпійський сад в палацовому парку є найстарішим в Європі.
Адреса:
Верхній Бельведер (Belvedere - Oberes Belvedere) - Prinz-Eugen-Straße 27, 1030 Wien
Нижній Бельведер, Оранжерея (Belvedere - Unteres Belvedere & Orangerie) - Rennweg 6, 1030 Wien
www.belvedere.at

6 день.
Сніданок у готелі. Вільний час.
А сьогодні можна трохи повеселитися і відпочити від довгих екскурсійних прогулянок.
Рекомендуємо відвідати парк розваг Пратер (Prater).
Для багатьох це ярмаркова площа, для деяких - місце ностальгічною мрії, а майже для всіх це зелений оазис, а також місце знаходження віденського Колеса огляду, одного з найвідоміших символів Відня. У віденському Пратере сезон триває з березня по жовтень, але всесвітньо відоме колесо огляду і деякі інші атракціони відкриті для відвідувачів цілий рік.
Чим би була Відень без свого Пратера, і чим би був Пратер без свого колеса огляду? Напевно, тим же, що і відвідини Відня без катання на колесі огляду: вона б втратила половину своєї краси.
Знаменитий віденський Народний Пратер знаходиться в серці Відня в районі Леопольдштадт і пропонує своїм відвідувачам поряд з колесом огляду, встановленим в 1827 році, безліч атракціонів, таких як каруселі, дзеркальні лабіринти і кімнати сміху, печери жахів і американські гірки, а також мініатюрну залізницю, яка запрошує відвідувачів насолодитися поїздкою по території парку розваг.
І з кулінарної точки зору Вурстельпратер (так парк продовжують ласкаво називати жителі Відня) може запропонувати дещо цікаве. Обов'язковий пункт програми для кулінарних мандрівників: знаменита віденська свиняча нога і лангош - угорська коржик з дріжджового тіста з часниковим соусом, яку дуже зручно їсти на ходу.
Але Пратер - це не тільки парк розваг. До Пратер також відноситься прилеглий міський парк, який вважається одним з найкрасивіших парків в світі. Тут, посеред природи в самому серці Відня, відвідувач знаходиться далеко від міської суєти. Колись ця місцевість була улюбленим місцем полювання Габсбургів. Сьогодні відвідувачі ходять по головній алеї, яка веде від площі Пратерштерн до ресторану «Lusthaus», серед тополь на галявинах і густий порослі лісу.
Ресторан пропонує В ам страви в воістину імперської обстановці. Відповідно до цього вишуканий ресторан в колишньому імператорському мисливському павільйоні пропонує старовенскую або староавстрійскую кухню, відмінно злагоджену з можливостями сезону.
Крім усього в Пратере Ви зможете відвідати всесвітньо відомий музей воскових фігур мадам Тюссо, який володіє більш ніж 80 восковими фігурами і інтерактивним захоплюючим світом Сіссі.
Адреса: Riesenradplatz 1, 1020 Wien
www.madametussauds.com/wien

7 день.
Сніданок у готелі. Вільний час.
В останній день Вашого насиченого відпочинку саме час трохи побалувати себе.
Для любителів шопінгу в Відні відкриваються величезні можливості для придбання різних покупок і сувенірів.
Найзнаменитіша віденська вулиця магазинів - МаріяХільферШтрассе від Старого міста до Західного вокзалу. Тут Вас притягають сотні магазинів, заповнених модним одягом, прикрасами і аксесуарами.
Навколо Кертнерштрассе розташувалися дорогі ювелірні й парфумерні магазини. А щосуботи віденський блошиний ринок перетворюється в клондайк для збирачів дивини.
На вулиці Кольмаркт раніше розташовувалися філії багатьох наших продавців імператорського і королівського двору, сьогодні тут один за одним вишикувалися магазини великих елітних брендів: престижний швейцарський виробник годинників і прикрас Chopard, міланський будинок моди Dolce & Gabbana, магазини Michael Kors, Tiffany & Co, торговий дім Dior , бутики Ferragamo, Burberry, Gucci, Fendi, Giorgio Armani, Chanel і безліч інших знаменитих брендів.
Втомившись від шопінгу, можна заглянути в одну з безлічі віденських кав'ярень.
Випити чашечку ароматної кави і спробувати смачний яблучний штрудель можна в колишньої придворної кондитерської DEMEL (Kohlmarkt 14, A1010-Vienna).
http://www.demel.at
Demel пригощає смачними борошняними стравами та солодощами, які подобалися ще імператриці Елізабет і до сих пір приводять в захоплення відвідувачів кав'ярні. У приміщенні кав'ярні є музей солодощів, де можна побачити різні смачні композиції, а також можливість купити солодкий сувенір, наприклад, знамениті фіалки в цукрі.
Серед відомих віденських кафе є одна унікальна Café Sacher (Philharmonikerstrasse 4, A-1010 Vienna), в котрому готується оригінальний торт "Захер", найвідоміший в світі десерт.

8 день.
Виселення. Груповий трансфер в аеропорт Будапешта. Виліт до Києва

А як щодо бароко?
Чим би була Відень без свого Пратера, і чим би був Пратер без свого колеса огляду?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.