Навигация
Реклама
Реклама

Що побачити у Відні за 24 години?

Чудова музика Штрауса, символи величі Австро-Угорської імперії і високий рівень життя. Все це чарівна Відень - столиця Австрії. Хто хоч раз побував в цьому істинно європейському місті, закохується в нього назавжди! І не дивно! Відень наділена дивовижною гармонії між досить суворої середньовічною архітектурою історичного центру і особливою чарівністю і доброзичливістю.

Відень наділена дивовижною гармонії між досить суворої середньовічною архітектурою історичного центру і особливою чарівністю і доброзичливістю

З першої ж хвилини перебування у Відні ви себе починаєте відчувати, як вдома: спокійно і комфортно. При цьому Відень місто дорогою, більш того, фешенебельний і дуже великий! На що ж звернути увагу в першу чергу, щоб враження про австрійській столиці були якомога більш повними. Ми спробували скласти список найголовніших віденських пам'яток, які можна «охопити» всього за 24 години.

Незалежно від того, як ви приходите до Відня: на літаку, поїзді або автомобілі, знайомитися з містом музики і імператорів потрібно з історичного центру. Причому робити це краще за все пішки. Немає нічого кращого, ніж крок за кроком відкривати для себе нове і дивовижне, яке очікує в старій Відні в кожному провулку і вулиці. Отже, спочатку, щоб відчути дух великого міста, потрібно:

1. Здійснити прогулянку по пішохідній Каринтійський вулиці (Кертнерштрассе). Найкраще пішу екскурсію починати від Дунайського каналу, поступово занурюючись углиб історичного центру міста. Після кількох затишних провулків з численними затишними кафе і модними бутіками вам отруюються воістину грандіозне видовище - Собор Святого Стефана.

Це величний готичний храм є однією з найголовніших і відомих пам'яток Відня. Так як мова йде про знайомство з Віднем всього за 24 години, то краще обмежиться зовнішнім оглядом собору або, в крайньому випадку прогулянкою по головному внутрішньому приміщенню, відкритого в вільний доступ для туристів. Вже потім, коли часу буде більше, можна спуститися в кам'яні підземелля собору або піднятися на одну з веж, де знаходиться оглядовий майданчик, з якого відкривається чудовий вид на місто.

2. Від собору Святого Стефана, власне і починається пішохідна вулиця. Це осередок модних бутиків провідних світових брендів від жіночої білизни і порцеляни до хутра і швейцарських годинників. Тут же знаходиться безліч сувенірних крамниць, книжкових крамничок, кафетеріїв і шоколатьє. А ще на цій дивовижній вулиці можна покуштувати прямо прямо з печі смачних сосисок і послухати «живу музику»: то там, то тут зустрічаються вуличні та камерні музиканти, джаз-бенди, виконавці в стилі хіп-хоп і ще безліч усього цікавого та незвичайного . Причому, погода такому народної творчості не перешкода.

Причому, погода такому народної творчості не перешкода

3. Пішохідна вулиця виведе вас точь-в-точь до знаменитої Віденській Опері, будівля якої буде від вас по праву руку. Велич барочного будівлі в безпосередній близькості важко оцінити, однак, розуміння того, що ви перебуваєте в святая святих музичного життя Європи, де звучала, звучить і звучатиме безсмертна музика Штрауса, Моцарта, Генделя, Гайдна, дорого коштує. Квиток в оперу коштує не дешево - від 60 євро і вище. Але! Якщо підійти до кас буквально за 10-15 хвилин до початку вистави, то можна купити контрамарку всього за 5 євро! Так, що якщо ви шанувальник оперного мистецтва, то можна цілком себе побалувати ввечері відвідуванням Віденської опери!

Так, що якщо ви шанувальник оперного мистецтва, то можна цілком себе побалувати ввечері відвідуванням Віденської опери

4. Якщо повернути від будівлі Віденської опери направо, то всього в одному кварталі знаходиться знаменитий Бургергарден, де розташований пам'ятник великому Вольфгангу Амадею Моцарту. Та й сам імператорський сад заслуговує на увагу. Він хоч і невеликих розмірів, але повністю відображає дух епохи великої Австро-Угорщини. Імператорський сад знаходиться з тильної частини знаменитого Палацового комплексу Хофбург.

Імператорський сад знаходиться з тильної частини знаменитого Палацового комплексу Хофбург

5. І на завершення, щоб картина Відня була повною, потрібно обов'язково побачити знаменитий і чудовий в усіх відношеннях Будинок Хундертвассера, який є символом Відня нового часу. Хтось залишається в шаленому захваті від цього архітектурного експерименту, хтось ставиться до нього з обережністю, але нікого він не залишає байдужим. Тут же в сувенірному магазині, виконаному в тому ж стилі можна купити цікаві та оригінальні сувеніри і навіть твори мистецтва.

Тут же в сувенірному магазині, виконаному в тому ж стилі можна купити цікаві та оригінальні сувеніри і навіть твори мистецтва

Автор статті: Світлана Сиркова

Підписатися на повідомлення по email про нові публікації та новини сайту

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.