Навигация
Реклама
Реклама

Учасники презентації у Відні: "Ялтинський форум - міст між Росією та Європою"

презентація економічного потенціалу Республіки Крим та можливостей IV Ялтинського міжнародного економічного форуму (ЯМЕФ) відбулася в столиці Австрії, в палаці Даун-Кінскі (Daun-Kinsky). презентація економічного   потенціалу   Республіки Крим та можливостей IV Ялтинського міжнародного економічного форуму (ЯМЕФ) відбулася в столиці Австрії, в палаці Даун-Кінскі (Daun-Kinsky)

У заході взяли участь представники 11 країн, в тому числі австрійські бізнесмени, політики і громадські діячі, парламентарії з Німеччини, Бельгії, Чехії, Польщі, Італії, Франції, депутати Європейського парламенту, а також російські та зарубіжні експерти.

Учасниками заходу стали понад 70 політиків, представників ділового співтовариства, громадських діячів та експертів. Глава Республіки Крим Сергій Аксьонов у відеозверненні запросив учасників зустрічі у Відні відвідати Крим і на місці ознайомитися з політичною та економічною ситуацією на півострові, дізнатися про економічний розвиток регіону та пов'язаних з цим бізнес-можливості. Голова правління Фонду "ЯМЕФ", співголова Оргкомітету IV ЯМЕФ Андрій Назаров детально розповів про потенціал Криму і програму майбутнього форуму. Особливу увагу він приділив можливостям розвитку бізнесу в обхід санкцій і найбільш привабливим сферам для вкладення інвестицій і перспективам півострова.

"Крим дуже схожий на Монако, - заявив Андрій Назаров. - Єдине велике відмінність - Крим більше в 10 тисяч разів. Колись група людей повірила в Монако, і вони стали дуже успішними. У Криму так само, тільки ті люди, які повірять в нього, стануть успішніше в десять тисяч разів, відповідно ".

Співголова оргкомітету форуму нагадав, що в 2017 рік Крим відвідали майже шість мільйонів туристів. "Немає ніяких сумнівів, що кожен рік ця цифра буде збільшуватися і дійде до декількох десятків мільйонів щорічно", - додав пан Назаров.

Крім туризму, в Криму є багато привабливих для інвестицій секторів економіки з великим потенціалом розвитку - це будівництво, медицина, сільське господарство, виноробство, інфраструктурні проекти. Фактично немає напрямків, в яких бізнесменам не можна було б сьогодні докласти свої зусилля, переконаний Андрій Назаров. "Хоча сьогодні діють антиросійські санкції, в Криму вже працює три тисячі компаній з участю іноземного капіталу", - підкреслив голова правління Фонду "ЯМЕФ". Він також зазначив, що щорічно Глава Республіки Крим Сергій Аксьонов приділяє особливу увагу особистому спілкуванню з іноземними учасниками Ялтинського міжнародного економічного форуму.

"Кооперація замість конфронтації"

Гостей презентації привітали австрійські та німецькі політики. Колишній глава уряду австрійської федеральної землі Карінтія Герхард Дорфлер висловив надію на те, що Ялтинський міжнародний економічний форум (ЯМЕФ) в 2018 році стане мостом між Росією і Європою.

"Я сам родом з федеральної землі, яка так само, як і Крим, в 1920 році вирішувала, залишатися чи ні в складі Австрії. Тому цю ситуацію ми розглядаємо через свою історію, - сказав він. - У 2011 році ми уклали наш останній мирний договір і бажаємо того ж Криму ".

Крім того, пан Дорфлер розповів про своє бачення розвитку відносин між Росією і Австрією. "2018 рік я можу назвати особливим - був укладений договір про будівництво залізниці між Москвою і Віднем, тому я буду радий, якщо це буде початком нашої спільної дороги. Ще один ювілей в цьому році - 50 років співпраці в газовій галузі та енергетики, і я радий, що Володимир Путін приїде святкувати цю подію. Санкції необхідно залишити у вчорашньому дні і дивитися в майбутнє. я бажаю вам успіхів у підготовці форуму. Сподіваюся, що ЯМЕФ послужить мостом між Росією і Європою ".

Депутат німецького Бундестагу Франк Магніц в своєму привітанні закликав налагоджувати культурні та економічні зв'язки між країнами. "Якщо вибирати девіз, то він повинен звучати як" кооперація замість конфронтації ", - сказав пан Магніц. - Якщо зв'язку в культурі і мистецтві добре функціонують, то наступним кроком має бути побудова економічних зв'язків. Санкції ж завдають шкоди і Росії, і Німеччини, і всьому Європейському союзу. Я сподіваюся, що і сьогоднішній захід, і ЯМЕФ допоможуть перейти від конфронтації до кооперації ".

В кінці виступу депутат парламенту Німеччини додав: "Європа стоїть перед необхідністю вирішувати глобальні завдання, і вирішити їх неможливо без Росії".

Філіп Девінтер, депутат Палати представників Бельгії, автор резолюції про необхідність скасування антиросійських санкцій, зазначив, що на сьогоднішній день санкційні заходи вже виявили свою неспроможність. "ЯМЕФ може стати поштовхом до нашого майбутнього розвитку. Я вважаю, що такі програми повинні бути повсюдно, в ЄС. Як представник Бельгії я закликаю припинити санкції щодо Росії, - сказав пан Девінтер. - Вони нелегальні, вони суперечать міжнародному праву. І, крім того, вони непродуктивні для Росії і Європейського союзу. Найголовніше - ми повинні поважати думку Криму, прагнення жителів регіону, результати їхнього волевиявлення ".

Доповідь про необхідність скасування антиросійських санкцій представив депутат Європарламенту від Чехії Яромир Кохлічек. "Санкції - це перешкода на шляху створення єдиної економічної зони від Владивостока до Лісабона, яка була б вигідна і Росії, і Європі. Тобто санкції спрямовані не тільки проти Росії, вони проти нас усіх, - заявив він. - Ми, чехи, відчуваємо, що всі ці санкції - велике непорозуміння і нісенітниця. Це важливо знати: санкції негативно впливають на всі країни Євросоюзу. Нам потрібно розробити нові підходи та ідеї ".

Депутат Європейського парламенту від Франції Емерік Шопрад в своєму вітальному зверненні до учасників заходу підкреслив, що знаходився в Сімферополі в день історичного референдуму 2014 року, на якому було прийнято рішення про возз'єднання з Росією. "Я історик, займаюся дослідженнями в області геополітики, і, вивчивши історію протягом тривалого періоду, я переконаний, що Крим є російським. Якщо громадяни Німеччини, розділені після Другої світової війни, отримали можливість об'єднатися в 1990 році, то чому відмовляти в праві на об'єднання населенню Росії і Криму? " - заявив представник Франції в Європарламенті.

Він також назвав трагічними помилками розширення НАТО і прагнення втягнути Україну в цей військовий блок. "Я завжди заявляв, і це узгоджується з історичної позицією Франції, що Росію необхідно поважати, враховувати її інтереси. Україна повинна об'єднувати Росію з Європою, а не бути проблемою, яка нас розділяє", - упевнений політик.

Пан Шопрад підкреслив, що в Європарламенті він відстоює "позицію мудрості, відповідну історичного досвіду Європи". "Я виступаю за скасування антиросійських санкцій, які є несправедливими і загрожують миру і спокою в Європі, - заявив депутат. - Франції і Європі вигідно побудувати в перспективі єдину систему безпеки з Росією. Ця система не повинна бути спрямована проти Сполучених Штатів - я нічого не маю проти цієї великої країни. Мета створення такої системи - переконати США та інших членів НАТО, що у Євросоюзу повинна бути можливість стати самостійною геополітичною силою на міжнародному рівні і бути партнером Росії в політ ике, оборонної та енергетичній сферах ".

Ключовою подією заходу стало формування делегації для відвідин Криму в квітні поточного року. Раніше Оргкомітет ЯМЕФ присвоїв делегаціям Австрії і Німеччини статус почесних гостей ЯМЕФ-2018, який пройде 19 - 21 квітня.

Рустам Муратов, член правління Фонду "ЯМЕФ", віце-президент загальноросійської громадської організації "Ділова Росія", голова правління фонду "Кримконгресс" поінформував про основні теми ЯМЕФ-2018: "Щорічно архітектура ЯМЕФ конструюється під запити учасників і найбільш актуальну міжнародний порядок. В поточному році особлива увага приділена цифровізації економіки, кібербезпеки, протидії fakenews, створення ефективних інструментів міжнародного співробітництва ". Директор Фонду "Кримконгресс" Олексій Воробйов зазначив, що презентація Республіки Крим і ЯМЕФ у Відні є однією зі складових великої планомірної роботи щодо позиціювання Криму на міжнародній арені.

Також гості заходу відвідали фотовиставку, присвячену найбільшим реалізованим в Криму проектам з розвитку інфраструктури та Ялтинському міжнародному економічному форумі.

Під час урочистої вечері австрійські та бельгійські бізнесмени обговорювали спільні інвестиційні проекти в таких сферах, як будівництво, виноробство, туризм і т. Д. Для присутніх гостей була представлена ​​цікава культурна програма. У тому числі виступив російський фольклорний ансамбль "Калинка", філармонічний оркестр.

Місяцем раніше, 24 січня, презентація ЯМЕФ відбулася в головній будівлі Європарламенту в Брюсселі. На ній були продемонстровані відеозвернення Глави Республіки Крим Сергія Аксьонова та співголови оргкомітету IV ЯМЕФ Андрія Назарова, які закликали європейських політиків відвідати регіон.

У 2018 року організатори ЯМЕФ очікують рекордну кількість іноземних гостей. Учасниками ЯМЕФ-2017 стали більше 2,2 тис. Чоловік, в тому числі понад 200 міжнародних учасників з 46 країн світу. На цей раз півострів чекає більше 3 тис. Осіб, включаючи понад 500 іноземців з більш ніж 50 країн.

ДОВІДКА

Ялтинський міжнародний економічний форум (ЯМЕФ) - це щорічне ділове міжнародний захід в економічній сфері, що проводиться в Криму.

Організатори Форуму - Уряд Республіки Крим, Фонд "Ялтинський міжнародний економічний форум" за підтримки Адміністрації Президента Російської Федерації.

Учасниками ЯМЕФ-2017, який пройшов 20, 21 і 22 квітня, стали понад 2200 осіб, в тому числі понад 200 міжнародних учасників з 46 країн світу. Найбільшу іноземну делегацію на форумі сформували представники Італії - в неї увійшли понад 50 осіб.

У програму ЯМЕФ-2017 увійшли 35 ділових заходів: 25 тематичних секцій, гранд-секція про розвиток будівельної галузі, ключова дискусія ЯМЕФ - велике пленарне засідання, розділене на три тематичні блоки: "Мир", "Країна" і "Людина". Блок "Мир" був присвячений економічній ситуації в Росії з точки зору міжнародного бізнесу. Учасники пленарного засідання розглянули місце Росії у світовій економіці, досвід взаємодії з РФ в якості бізнес-партнера і обговорили можливості, які відкриваються в Росії для зовнішніх інвесторів. У блоці "Країна" учасники дискусії зосередилися на перспективах формування в Росії інноваційної економіки, відповідної вимогам завтрашнього дня. Блок "Людина" був присвячений соціальним питанням і збереженню природи.

За підсумками ЯМЕФ-2017 підписані договори і угоди більш ніж на 100 млрд рублів.

Якщо громадяни Німеччини, розділені після Другої світової війни, отримали можливість об'єднатися в 1990 році, то чому відмовляти в праві на об'єднання населенню Росії і Криму?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.