Навигация
Реклама
Реклама

Відень з вікон Grand Hotel Wien

Уже зовсім скоро 1 січня 2018 року в Золотому залі Віденського музичного товариства зазвучать блискучі вальси сімейства Штраусов, знаменуючи початок Нового року для всього світу і для королівської Відня, яка так любить свята. У цій благородній місті кожен знайде заняття до душі: любителі мистецтва можуть з захопленням ходити по залах галереї Альбертіна, в якій зберігається одне з найзначніших в світі зібрань графіки (близько 65 тисяч малюнків, включаючи роботи Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Густава Клімта, Егона Шиле, Поля Сезана і багатьох інших), шанувальники природи і палацової архітектури неодмінно повинні відправитися на цілий день до палацу Шенбрунн - літню резиденцію австрійських імператорів, розташовану в західній частині Відня. Тут же розташовується найстаріший у світі зоопарк.

Тут же розташовується найстаріший у світі зоопарк

Але якщо ви зупинитеся в Відні в історичному Grand Hotel Wien , Класичний фасад якого прикрашає Рінгштрассе з 1870 року, то всі головні визначні пам'ятки міста будуть у вас буквально під рукою. До того ж, вам не доведеться довго роздумувати, де краще поїсти у Відні: в стінах Grand Hotel Wien знайдеться і традиційне брассері, де подають Віденський шніцель і тафельшпіц - яловичину із зеленню, і ресторан високої кухні Le Ciel c приголомшливим видом на центральну частину столиці Австрії , І японський ресторан Unkai, назва якого перекладається, як "Море хмар" і, звичайно ж, традиційна кав'ярня, де самі мешканці вени призначають зустрічі за ароматною кавою зі штруделем.

До того ж, вам не доведеться довго роздумувати, де краще поїсти у Відні: в стінах Grand Hotel Wien знайдеться і традиційне брассері, де подають Віденський шніцель і тафельшпіц - яловичину із зеленню, і ресторан високої кухні Le Ciel c приголомшливим видом на центральну частину столиці   Австрії   , І японський ресторан Unkai, назва якого перекладається, як Море хмар і, звичайно ж, традиційна кав'ярня, де самі мешканці вени призначають зустрічі за ароматною кавою зі штруделем

А щоб у вас у Відні на все вистачило часу, Grand Hotel Wien запрошує в 2018 році скористатися спеціальною пропозицією. Деталі уточнюйте у наших менеджерів по телефону: (044) 490-73-73.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.