Навигация
Реклама
Реклама

Безпека в Венесуелі

  1. Як не стати жертвою злочинців в Венесуелі?
  2. Як вести себе, якщо неприємність все-таки трапилася?

Що чують від знайомих, коментаторів в Інтернеті і випадкових співрозмовників ті, хто планує   тури до Венесуели Що чують від знайомих, коментаторів в Інтернеті і випадкових співрозмовників ті, хто планує тури до Венесуели ? Правильно: «Там небезпечно!», «Дуже кримінальна країна!» Та інше в тому ж дусі. Наскільки правда те, що всюди, крім туристичних місць на кшталт острова Маргарита і віддалених тепуі, вас можуть запросто вбити й пограбувати? Чи справді кожен другий житель Каракаса - гангстер? І як убезпечити себе? Спробуємо розібратися.

Рівень злочинності у Венесуелі дійсно високий, цього не можна заперечувати. Але кримінальний елемент тут поширений дуже нерівномірно і навіть ті, хто приїхав в країну без додаткової інформації, швидко розуміли, що до чого.

В першу чергу відзначимо, що «дякувати» за сплеск вуличної злочинності слід покійного нині Уго Чавеса і його політику допомоги незаможним верствам населення. В результаті в Венесуелі мінімальна заробітна плата нижче, ніж допомогу з безробіття. Звичайно, багато жителів околиць ( «Барріос») швидко зрозуміли, що жити на допомогу і «прірабативала» на нічних провулках набагато приємніше, ніж ходити кожен день на службу. При цьому, наприклад, в нафтовому центрі і порту Маракайбо , Другому місті країни, рівень злочинності в рази нижче, ніж в столиці країни м Каракасі.

Але і там можна успішно убезпечити себе, якщо дотримуватися простих правил.

Як не стати жертвою злочинців в Венесуелі?

По-перше і найголовніше, здійснюючи тури до Венесуели , Слід запам'ятати: чим далі від Каракаса , Тим спокійніше, а на рівнинах взагалі живуть льянерос, серйозні чоловіки-ковбої, які не вітають манер столичних гопників. У Каракасі ж тим спокійніше, чим ближче до центру міста, де зосереджена ділове і культурне життя. Околиці-Барріос можуть бути скільки завгодно цікавими і яскравими (де ще побачиш будинки, побудовані з листів жерсті упереміш з картоном?), Але ходити туди можна тільки вдень і тільки з місцевим провідником, якому ви повністю довіряєте. А ще краще не ходити туди взагалі.

У селах і маленьких містечках Венесуели цілком спокійно, там можна без побоювання розгулювати вечорами. Те ж стосується острова Маргарита , Де за спокоєм відпочиваючих дуже строго стежать. Однак всюди в світі - і Венесуела не виняток! - працюють представники цеху кишенькових злодіїв. У маленьких селах їх практично напевно немає, а ось модні курорти притягають цю публіку як магніт. Втім, ризикувати не варто ні тут, ні там. Тому не діставайте гроші на очах у всіх, не майоріли планшетами і смартфонами в місцях скупчення народу. Ви на відпочинку, залиште на час ваші гаджети! Що стосується фотоапаратів, їх у туристів крадуть не часто, але це в основному тому, що камера все-таки рідко покидає поле зору господаря. Робіть так і ви, тримайте фототехніку при собі.

Нарешті, є перевірений засіб, яке не раз застосовували здійснювали тури до Венесуели відчайдушні мандрівники, які хотіли будь-що-будь подивитися нетуристичний особа країни. Потрібно носити з собою «фальшивий» гаманець, так, щоб його було помітно (наприклад, в задній кишені). Туди слід покласти побільше всяких непотрібних пластикових карток і кілька купюр невеликого гідності. Кишенькові злодії практично ніколи не обкрадають нікого двічі, і таким чином можна «відкупитися» від долі бути пограбованим.

Як вести себе, якщо неприємність все-таки трапилася?

Якщо ви все-таки потрапили в халепу і у вас вимагають «гаманець або життя», віддавайте гаманець Якщо ви все-таки потрапили в халепу і у вас вимагають «гаманець або життя», віддавайте гаманець. Сумно визнавати це, але венесуельські бандити не церемоняться і відомо безліч історій, як в Барріос когось підрізали або зовсім вбили за опір грабіжникам. Повірте, жоден гаманець в світі того не варто.

На жаль, венесуельська поліція дуже неефективно розслідує злочини, тому написати заяву ви за підсумками своєї пригоди можете, але на то, що вам повернуть відібране, не надто розраховуйте.

Повторимо ще раз: туристичні місця Венесуели і провінції цієї країни безпечні. В центрі Каракаса теж можна не турбуватися, а вже в денний час і поготів. Не ходіть в Венесуелі вулицями мегаполісу після заходу сонця! І не випробовуйте долю, вивчаючи віддалені квартали.

Більшість готелів і посад в Венесуелі розташовують сейфами. Не нехтуйте цією послугою і беріть з собою рівно стільки грошей, скільки потрібно для одного конкретного походу - будь то пляж або екскурсія в музей. Завжди зберігайте в сейфі документи і квитки. І ніколи не піддавайтеся на вмовляння підозрілих вуличних мінял купити у вас долари по неймовірно вигідним курсом - в кращому випадку підете з «лялькою» в руках. Втім, в цьому питанні пережили 1990-ті роки громадяни колишнього СРСР підковані з лишком.

Ви можете замовити тур до Венесуели , Зателефонувавши нам за телефонами в Москві +7 (495) 640-07-48, в Санкт-Петербурзі +7 (812) 640-07-48.

Як не стати жертвою злочинців в Венесуелі?
Як вести себе, якщо неприємність все-таки трапилася?
І як убезпечити себе?
Як не стати жертвою злочинців в Венесуелі?
Де ще побачиш будинки, побудовані з листів жерсті упереміш з картоном?
Як вести себе, якщо неприємність все-таки трапилася?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.