Навигация
Реклама
Реклама

Каракас

 1. Як дістатися до Каракаса
 2. Клімат і погода в Каракасі
 3. Погода в Каракасі на 10 і 14 днів
 4. транспорт
 5. таксі
 6. автобуси
 7. фунікулер
 8. міжміський транспорт
 9. пам'ятки Каракаса
 10. Куди сходити в Каракасі
 11. Цікаві місця в Каракасі
 12. Шопінг в Каракасі
 13. їжа та напої
 14. Зв'язок в Каракасі
 15. Безпека в Каракасі
 16. Де зупинитися в Каракасі

Каракас - столиця країни. Це сучасний, динамічно розвивається великий мегаполіс, який не обійшли стороною всі міські проблеми - злочинність, майнове розшарування жителів і екологія. Місто і його передмістя виділені в окремий столичний округ, площею 1900 кв. км. Населення (з передмістями) - близько 3,3 млн. Чоловік. Але за неофіційною статистикою тут зосереджено не менше 4,5 млн. Чоловік, тобто шоста частина всіх венесуельців. Велика частина проживають в Каракасі - іспано-індіанські метиси, чистокровних індіанців залишилося менше 2 відсотків. Близько 20 відсотків несуть гени європейських переселенців, 10 відсотків - Негроїди. І велику частку населення становлять мігранти з прикордонного з Венесуелою держави - Колумбії .

Від Каракаса до найближчого морського узбережжя 13-14 км, він побудований в широкій долині Анд, на висоті 900 і більше метрів над рівнем моря. Таке розташування міста зумовило підвищену сейсмічну активність на його території. Кілька разів за його історію в 1755, 1812 і 1900 роках сильні землетруси практично повністю руйнували венесуельську столицю.

Місто знаходиться на межі переходу від лісів помірного поясу до високогірних луках «парамо». І в збережених лісових масивах Карибських Анд, звичайно, за межами міста, можна зустріти досить рідкісних тварин - ягуара, оцелота, пуму, Тайру, кілька видів приматів, видру, дикобразів, тапірів і пекарів.

На місці знищеного іспанцями індіанського поселення племені «каракас» місто заклав конкістадор Дієго де Лосада (1567 г.). Початковий його назвали Сантьяго-де-Леон-де-Каракас.

Місто багато разів грабували пірати. У 1777 році йому було присвоєно статус столиці Венесуели, в той час ще іспанської колонії. Розпочата на початку 19 століття боротьба за свободу від іспанської корони, в 1811 році закінчилася проголошенням незалежності цього південно-американської держави. Сталося це пам'ятне для країни подія в Каракасі, під час засідання Національного конгресу. але Іспанія не збиралася так просто здаватися. І Венесуелі стояли ще довгі роки війни за право називатися вільною. І тільки в 1830 році Каракас був визнаний столицею венесуельської республіки.

Стара колоніальна забудова багато в чому була втрачена під час «нафтового буму» 20 століття. У Каракасі були побудовані цілі райони сучасних хмарочосів, які ще більше посилили контраст між багатими і бідними районами міста.

Заснований: 1567 рік
Площа: 433 км2
Населення 1 945 901 чол. (2017)
Валюта: іспанська
Мова: суверенний болівар
Оф.сайт:

Поточний час в Каракасі:

2:27

(UTC -4: 30)

У Каракасі багато музеїв, кілька університетів і академій, вісім коледжів музики і мистецтва, і ціла мережа міжнародних громадських організацій. Тут є театри і театральні зали і великий ботанічний сад, колекції якого славляться по всьому світу. Венесуельці, великі шанувальники спорту, побудували в своїй столиці два футбольні стадіони (на 35 і 25 тис. Глядачів) і бейсбольний стадіон (на 33 тисяч глядачів).

Як дістатися до Каракаса

Практично всі міжнародні рейси (по крайней мере через океан) прибувають в аеропорт Каракаса . Якщо говорити про Росії або в цілому про Європу, то, природно, дістатися до Каракаса можна тільки літаком (якщо відкинути фантастичні маршрути з перетином Атлантичного океану на теплоході, що займають по кілька тижнів). Прямих рейсів в Каракас немає навіть з Москви , Проте з однією пересадкою в великих європейських хабах долетіти до Каракаса можна, можливо. Найприйнятніші, як за цінами, так і за стикуваннях, варіанти - через Франкфурт (Lufthansa), Париж (Air France), Рим (Al Italia), Мадрид (Iberia) і Лісабон (TAP Portugal). За допомогою форми нижче ви зможете підібрати рейс на необхідні дати, дізнатися вартість, пункт пересадки і в кілька кліків купити авіаквиток в Каракас.

аеропорт Каракаса імені Симона Болівара знаходиться в 22 км від міста. На території аеропорту є багато інформаційних, поштових і медичних сервісів, а також працюють готелю. Між міжнародним і внутрішнім терміналами курсує безкоштовний шатл. Дістатися до міста можна на таксі або автобусі:

На таксі: офіційні таксі можна замовити в яскраво-жовтих кіосках. Вони знаходяться зовні виходу із зони прибуттів в кожному з терміналів. Вартість проїзду до Каракаса складе близько 40 доларів.

На орендованій машині: представництва агентств з оренди автотранспорту знаходяться в кожному терміналі аеропорту.

На автобусі: від аеропорту до міста ходять рейсові автобуси (№ 8 і № 20). Час в дорозі близько 40 хвилин (вартість проїзду близько 2 доларів). Автобусні зупинки в самому Каракасі знаходяться поруч зі станціями метро.

Пошук авіаквитків
в Каракас

Пошук попутників
на BlaBlaCar

Пошук автомобіля
в прокат

Клімат і погода в Каракасі

Погода в Каракасі по місяцях

За даними сервісу Яндекс.Погода

Температура вдень, ° C Температура вночі, ° C Опади, мм Погода в Каракасі в січні 27 16 16 Погода в Каракасі в лютому 28 16 13 Погода в Каракасі в березні 29 17 12 Погода в Каракасі в квітні 29 19 59 Погода в Каракасі в травні 29 20 80 Погода в Каракасі в червні 28 19 139 Погода в Каракасі в липні 27 19 121 Погода в Каракасі в серпні 28 19 124 Погода в Каракасі в вересні 28 19 114 Погода в Каракасі в жовтні 28 19 123 Погода в Каракасі в листопаді 28 18 73 Погода в Каракасі в грудні 28 17 42

Погода в Каракасі на 10 і 14 днів

транспорт

метро

Метро в Каракасі побудували в 1983 році. Воно дуже популярно у туристів, тому що добре кондиціонованих. Але не менш популярним і у місцевих жителів, так як проїзд в ньому недорогий і рухомий склад цілком сучасний і комфортний. Використовуються 6-7 вагонні поїзди. Метро ходить під землею і над землею, і має міську і приміську частини. Станції відкриваються для входу пасажирів в 5.30 ранку і закриваються в 23.00. Правда є станції припиняють роботу на дві години раніше. Інтервал руху потягів досить щільний - від 90 секунд до 4-6 хвилин.

Чотири підземні лінії отмаркіровани кольором і порядковим номером (помаранчева № 1 - 22 станції, зелена № 2 - 13 станцій, синя № 3 - 9 станцій і червона № 4 - 5 станцій). Вони були збудовані по черзі з 1978 по 2006 рік. Дві нових підземних лінії поки що будуються.

Компанія метро Каракаса має цілий парк власних автобусів «метробуса», які по 20 міським та 4 приміських маршрутах доставляють жителів у віддалені спальні райони, не охоплені мережею метрополітену.
Квитки на метро можна купити на самих станціях або ж в місті в авторизованих пунктах продажу «Метро-знак». Квитки мають різну ціну - від 1,5 болівара за одну поїздку в одну сторону.

За перші 24 року безаварійної роботи, перше серйозне подія в метро сталося в 2007 році. При зіткненні поїздів загинула одна людина і 11 отримали поранення.

Приміське метро Каракаса називається «Лос Текес». Воно невелике - лише 3 станції (9,5 км, 10 хвилин поїздки). У майбутньому його планують значно продовжити до східних передмість столиці. Щоб пересісти з міського на приміське метро не потрібно додаткової оплати.

таксі

Місцеві таксисти вважають за краще не користуватися лічильниками, якими оснащені всі машини, а домовляються з пасажирами про вартість за поїздку заздалегідь.

автобуси

Каракас - столиця країни

Автовокзал "Ла Бандера"

©

Автобуси і мікроавтобуси в столиці Венесуели також популярні, як і метро. В межах міста є 3 автобусних станції (терміналу). « Ла Бандера »Для міжнародних і міжміських автобусів. Вона знаходиться в трьох кілометрах на південь від міського центру. « де Орієнте »- на східній околиці столиці. Тут обслуговують рейси східного і південно-східного напрямку по країні і міжнародні автобуси до Колумбії . І «Нуево Сірко» - для регіональних рейсів.

Головна автостанція Каракаса «La Bandera» має камеру зберігання, де можна залишити речі (наприклад, рюкзаки) для прогулянки по місту без нічого. Оплачувати потрібно кожен предмет (за першу годину 4 болівара, за наступні - по 2). Навколо автовокзалу багато невеликих кафе, де можна перекусити.

фунікулер

Фунікулер (Metrocable de Caracas) - зручна і швидка система підйомників, один з видів міського транспорту Каракаса. За допомогою нього жителі потрапляють в райони столиці, що знаходяться на узгір'ї. Не плутати з Телеферіко ! Є дві лінії. Перша - Metro Cable San Agustín - Parque Central, запущена в 2010 році, довжина 1,8 кілометра. Станції: San Agustín, El Manguito, La Ceiba, Hornos de Cal, Parque Central. Друга - Metro Cable Mariche - Palo Verde, запущена в 2012 році, довжина 4,84 кілометра. Станції: Palo Verde, Mariche.

міжміський транспорт

з аеропорту Каракаса внутрішніми рейсами можна долетіти до Порламара (острів Маргарита), Меріди, Матуріні, Барселони, Маракайбо, Пуерто-Ордаса, Пуерто-Аякучо, Канайма, Санто-Домінго, Барінас, Кабімас, Коро, Ель-Віргінії, Сан-Томе, Валери, Лас -Пьедраса, Лос-Рокеса, Сан-Антоніо-дель-Тачіра, Карупано, Баркисимето і деяких інших міст Венесуели.

Від Каракаса як на автобусі, так і на таксі можна доїхати до сусідніх міст: до мараки (300-350 болівар на таксі), Валенсії (400-450 на таксі), Ла Вікторії (250-300 на таксі), Чорони (500 на таксі). Вартість автобуса - приблизно в 5-10 разів менше таксі. З пересадками (або єдиним квитком зі стиковками) можна доїхати і до інших, більш віддалених міст - Сьюдад Болівар, Сьюдад Гуаяна, Матурін, Барінас, Валенсія, Баркісіменто і так далі.

Столиця Венесуели і морської (торговий і пасажирський) порт Ла-Гуайра, який знаходиться в 14 км, пов'язані залізничним сполученням.

пам'ятки Каракаса

Щоб побачити більшу частину культурно-історичних і архітектурних пам'яток Каракаса, потрібно відправитися в стару, збережену частину міста - «Ель-Сентро». Багато пам'ятних будівель і місць знаходиться навколо площі Болівара .

За посиланнями нижче ви можете перейти на сторінку з докладною інформацією про зацікавив вас об'єкті, де поряд з описом ви знайдете контактні дані, час роботи, способи проїзду і вартість входу, а також розташування об'єкта на карті.

Якщо захочете розслабитися і відволіктися від пам'яток Каракаса, то в околицях столиці Венесуели, на узбережжі Ла-Гуайра, розташовується громадський пляж Balneario Camuri Chico . Однак для тривалого пляжного відпочинку рекомендуємо відправитися на архіпелаг Лос-Рокес або на пляжі острова Маргарита .

Однак для тривалого пляжного відпочинку рекомендуємо відправитися на  архіпелаг Лос-Рокес  або на  пляжі острова Маргарита

У Кафедральному соборі Каракаса

© Автор: Veronidae - власна робота,,

Куди сходити в Каракасі

1 турист був тут

Національний парк Ель-Авіла розташований на території близько 200 кв. км. і створений в 2002 році. Це заліснені ...

Національний Пантеон Венесуели був побудований в історичній частині Каракаса. З 1874 року ця місце використовують як ...

З 1874 року ця місце використовують як

Будинок Симона Болівара - своєрідний меморіальний музей. У цій будівлі національний герой Венесуели народився і ...

У цій будівлі національний герой Венесуели народився і

Міський Музей сучасного мистецтва створили 1973 році. Зараз його колекція експонується в 13 залах. Можна побачити роботи ...

Можна побачити роботи

Церква святого Франциска Ассизького почали будувати в Каракасі з 1575 році, в рамках комплексу францисканського ...

Церква святого Франциска Ассизького почали будувати в Каракасі з 1575 році, в рамках комплексу францисканського

Кафедральний собор Каракаса легко знайти на площі Болівара, це одна з головних міських визначних пам'яток ...

Всі пам'ятки Каракаса

Цікаві місця в Каракасі

пам'ятки

Музеї та галереї

Парки та зони відпочинку

Магазини та ринки

Шопінг в Каракасі

Черга в один з магазинів Каракаса

©

Одним з великих центрів міського шопінгу є торговий центр Сан-Ігнасіо , Який був побудований в 1998 році. Його архітектурний проект розробив і втілив Карлос Гомес-Де Ларена. Він стає популярнішою рік від року, і кількість покупців збільшується щорічно на 10 відсотків. Тут маса модних бутиків, ресторанів, кінотеатрів та інших місць для розваг. Торговий центр люблять відвідувати не тільки городяни, а й жителі передмість Каракаса.

Туристи вважають за краще робити покупки на вулиці Вулиця Сабана-Гранде, в самому центрі міста. Вона дуже яскрава, гучна й багатолюдна (потрібно остерігатися кишенькових злодіїв). Тут можна придбати різноманітні місцеві венесуельські сувеніри та скуштувати страви місцевої кухні.

їжа та напої

В Каракасі можна знайти все що забажаєш: від дорогих модних ресторанів, до простих і невигадливих забігайлівок. Тут багато закладів, де годують добре приготованими стравами національних кухонь з усього світу: китайської, японської, італійської, мексиканської. Городяни люблять перекушувати купленими прямо на вулиці венесуельськими гамбургерами (з яйцями, м'ясом, овочами, часниковим соусом і картоплею фрі) і «pepitos» - сендвічами зі свіжого багета, начиненого смаженої яловичиною або куркою з домашнім соусом. Це смачна і ситна їжа.

Для додання блюдам потрібного аромату, використовують місцеву спецію «АДОБО». В меню зазвичай багато їжі, смаженої на кукурудзяному або соєвому маслі. У суші-барах Каракаса часто можна зустріти смажені суші «темпуру маки», загорнуті в смажені банани.

Популярний в місті китайський ринок, який працює по неділях з ранку до обіду, в районі Ель-Боске. Тут представлений повних асортимент китайських страв і свіжих продуктів.

Неподалік від Каракаса знаходиться німецька село колонія Товар . Тут жителі вирощують хорошу полуницю, виготовляють сосиски і рульку, як в Німеччині .

Зв'язок в Каракасі

Дрімс - інноваційна симкарта і прорив в світі зв'язку. Унікальність сімки полягає у відсутності її приналежності до певного оператора і, як наслідок, більш низька вартість спілкування: Дрімс працює в 197 країнах світу і автоматично підключається до місцевих операторам. Більше немає необхідності шукати вигідний роумінг або купувати симкарту в кожній новій країні, так як Дрімс готова до роботи відразу після перемикання Вашого мобільного телефону з авіарежіма в звичайний. Крім смартфона універсальна симкарта адаптована до планшетів і роутера.

Відстежувати і поповнювати баланс можна за допомогою безкоштовного мобільного застосування як в ручному, так і в автоматичному режимі. Більше не потрібно розорятися на пакети послуг і абонентську плату, так як гроші почнуть списуватися з рахунку тільки за секунди розмови і витрачені мегабайти. Дрімс - це стабільний доступ в інтернет, вигідні дзвінки, прозора тарифікація і ціни, що мало відрізняються від місцевої вартості зв'язку. Все це дозволяє спілкуватися з близькими, ділитися фотографіями, будувати маршрути і дізнаватися багато корисної інформації про країну без побоювання витратити всі гроші на роумінг.

Купити сім-карту

Безпека в Каракасі

За офіційною статистикою, Каракас є одним з найнебезпечніших міст в світі. Мандрівникам потрібно знати, що рівень злочинності тут високий і продовжує зростати. Це проявляється в повній мірі не тільки в Каракасі , А й інших великих містах, особливо у вечірній і нічний час - нерідкі крадіжки, шахрайство і насильство. Не слід подорожувати по районам трущоб - «Барріос». У невеликих населених пунктах обстановка спокійна.

У туристських зонах не рідкість - кишенькові злодії. Приїжджим радять не діставати гроші, телефони та планшети при великому скупченні народу. І намагатися не залучати до себе увагу зовнішнім виглядом, що підкреслює статус туриста, наприклад, не носити шорти. Не потрібно демонструвати світле волосся (явна ознака іноземця). Можна, наприклад, надіти бейсболку. Також потрібно утриматися від яскравих бандан і ковбойських капелюхів.

Потрібно не забувати, що в будь-якому готелі є сейфи для зберігання грошей і цінних речей. Виходячи вранці з номера, беріть грошей рівно стільки, скільки потрібно, і ніколи не носите з собою зайві кошти.

Долари рекомендують обмінювати в офіційних обмінних пунктах. Тому що іноземні мандрівники часто страждають від шахрайства на чорному ринку валют. Нелегальний обмін забороняються законом країни і карається арештом. Часто самі поліцейські намагаються обміняти валюту під виглядом цивільних осіб. Однак такий обмін вкрай невигідний через майже двократної різниці курсу, тому багато напівлегально змінюють в «будинку з колонами» в Каракасі, там досить чесний обмін за найвигіднішим курсом.

Нерідкі випадки, коли туристів обкрадали найняті ними таксисти. Грабіж можливий і при русі в автомобілі, під час дорожньої пробки. Це роблять збройні мотоциклісти, які працюють зазвичай по двоє. Туристам радять завжди мати фальшивий гаманець, з парою прострочених кредиток і дрібними купюрами, який не шкода віддати при пограбуванні.

При виникненні проблем з місцевим населенням можуть допомогти спеціальні туристичні бригади місцевої поліції. Їх співробітників легко визначити по червоним беретам.

При пересуванні по дорогах Венесуели потрібно завжди мати при собі всі документи (перш за все, паспорт), оскільки перевірки на численних КПП досить часті. Можуть запросто зупинити рейсовий автобус і додивитися всіх пасажирів і їхній багаж.

Президентський палац в Каракасі не рекомендують фотографувати. Він завжди оточений бійцями гвардії, які стежать за кожним проявом «шпигунства». Вони можуть легко відібрати камеру або навіть затримати туриста на невизначений час.

При виїзді з країни радять не брати посилок і пакетів навіть від друзів. Тому як може бути організований підроблення наркотиків. Коштовні речі (ювелірні вироби, цінну апаратуру, мобільні телефони, цінні сувеніри та навіть упаковані продукти) потрібно взяти в ручну поклажу. Тому що часті випадки, коли антинаркотична поліція Венесуели розкриває сам багаж і навіть куплені в якості сувенірів пачки з шоколадом.

Де зупинитися в Каракасі

компанія Booking.com пропонує до бронювання більше 30 готелів Каракаса . Ви зможете підібрати готель, використовуючи різноманітні фільтри: зірковість готелю, тип готелю (готель, апартаменти, вілла, хостел і т.д.), вартість, розташування готелю, оцінки людей, які відвідали готель, наявність Wi-Fi і багато іншого. Перейти в сервіс підбору та бронювання готелю в Каракасі .

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.