Навигация
Реклама
Реклама

Посольство Венесуели в Москва

Венесуели консульства в Росія

Вам дійсно потрібно саме посольство Венесуели в Москва?

Багато консульства Венесуели надають такі ж послуги. Якщо посольство в Москва знаходиться далеко від вас, значить тим більше важливо дізнатися, чи може ближче до вас консульство Венесуели надати ті послуги, в яких ви потребуєте. Ми перерахували всі консульства Венесуели в Росія спеціально для вас. Просто натисніть на найближчий до вас місто в наступному списку, щоб переглянути контактну інформацію найближчого до вас консульства: (В даній країні немає консульств).

Вибирайте готель або готель, розташовані поруч з посольством Венесуели в Москва. Якщо вам довго добиратися до Москва або потрібно повернутися в консульство на наступний день або в один з найближчих днів, можливо, вам буде зручніше провести цей час в готелі або в готелі , Недалеко від місця розташування посольства Венесуели.

Страхування подорожей в Венесуела і Росія - Коли ви подаєте заяву на візу, багато консульства вимагають, щоб ви пред'явили документи, що доводять наявність діючої туристичної страховки. Відвідайте веб-сайт консульства Венесуели для ознайомлення з цими вимогами або зв'яжіться безпосередньо з консульством по телефону (+7) (495) 299-4042 / 9561 або по електронній пошті [email protected]


Консульські послуги - Консульський відділ в посольстві Венесуели пропонує консульську допомогу. Консульський відділ, в цілому, пропонує послуги для місцевих жителів, які планують відвідати Венесуела, а також для громадян Венесуели, що знаходяться в Росія.

Як правило, послуги включають заявку на візу, оновлення паспорта, реєстрацію шлюбу, легалізацію документів, народження дитини, питання громадянства Венесуели і багато іншого. Зверніться безпосередньо в консульський відділ посольства Венесуела в Москва по телефону (+7) (495) 299-4042 / 9561 або по електронній пошті [email protected]

ru

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.