Навигация
Реклама
Реклама

Відпочинок в Венесуелі: рибалка | Загальна | Рибальські статті та література | Рибалка.com - соціальна мережа рибалок і мисливців

Справжній рибалка може знайти місце для вудіння всюди, куди тільки не відправить його доля або дружина, яка захотіла у відпустку Справжній рибалка може знайти місце для вудіння всюди, куди тільки не відправить його доля або дружина, яка захотіла у відпустку. Вам «загрожує» екзотичний відпочинок в Венесуелі, Бразилії або на Кубі? Не варто сумувати за звичними щукам і карасів, так як в країнах Карибського басейну ви знайдете відмінну риболовлю на досі невідомих вам тарпон, барракуду або Паяр. Так що не косітесь з недовірою на лежать в закордонному паспорті авіаквитки до Венесуели, а потайки пакуйте кращий складаний спінінг і вивчайте особливості національної риболовлі креолів.
Поєднати риболовлю і відпочинок в Венесуелі дуже просто. Практично в будь-якому готелі ви знайдете як пропозиції спеціалізуються на риболовлі гідів, так і приємну компанію для вудіння. Риболовля тут - вид спорту, тому не варто забувати про це і втрачати дух змагання на догоду тихому сидінню з вудкою біля берега. Американці, які знають толк в морській рибалці, скуповують квитки до Венесуели практично цілий рік. Сидіти з вудкою важко тільки в листопаді і грудні, коли море неспокійне і постійно оголошують штормові попередження. Весь інший рік рибальський сезон в Венесуелі триває в режимі 24 години днів в тиждень. Місцеві жителі рекомендують приїжджати в лютому, коли на пляжах немає напливу відпочиваючих, а лагуни НЕ борознять моторні катери і скутера, катаючи туристів. Якщо ви плануєте купувати авіаквитки до Венесуели восени, то врахуйте, що в цей період до берега підходять великі рибини, з якими нелегко впорається самотужки, тому подбайте про гарній компанії.
Ідеальне місце для завзятого рибалки - острова Лос Рокес, тут є безліч лагун, куди приходить годуватися велика риба. Не бійтеся, що ваша половинка не знайде собі заняття і сімейний відпочинок в Венесуелі буде затьмарений монологами про те, що ви занадто довго засиділися зі спінінгом. На архіпелазі є чудові готелі з СПА-комплексами і торговими центрами, так що дами нудьгувати не будуть.
На островах рибалять або з берега (піщаних мілин, що йдуть далеко в море), або з моторного човна. На березі є всі шанси здобути макрель, окуня або Кубери. А якщо орендуєте катер, то обов'язково повернетеся з бонфішем або баракудою. Власники ресторанчиків на березі за символічну плату приготують свіжий улов в місцевих кулінарних традиціях, а захоплена супутниця ще довго буде називати вас не інакше, як добувачем або справжнім мисливцем.

Вам «загрожує» екзотичний відпочинок в Венесуелі, Бразилії або на Кубі?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.