Навигация
Реклама
Реклама

Проектування систем кондиціювання

 1. Склад проектної документації при проектуванні систем кондиціонування
 2. Вартість проектування систем кондиціонування
 3. Терміни проектування систем кондиціонування

Проектування систем кондиціювання - це послуга, спрямована на підготовку спеціальної документації. Мета таких робіт - створення комунікацій, що регулюють мікроклімат. Щоб результат був ефективним, важливо ретельно вивчити особливості об'єкта і підібрати обладнання відповідно до можливостей і побажань замовника. Якщо попередні роботи проведені правильно, монтаж, пусконалагоджувальні роботи та подальша експлуатація будуть безпроблемними.

Якщо попередні роботи проведені правильно, монтаж, пусконалагоджувальні роботи та подальша експлуатація будуть безпроблемними

Фахівці компанії «РеалВент» мають великий досвід у проектуванні систем кондиціонування побутового та промислового типу. Ми здійснюємо підбір і установку різних видів кліматичного обладнання:

 • спліт-систем з різними типами внутрішніх блоків (канальних, касетних, колонних);
 • прецизійних установок;
 • центральних кондиціонерів;
 • пристроїв типу чиллер-фанкойл.

Принципи проектування схем систем кондиціонування тісно взаємопов'язані із забезпеченням природним (в меншій мірі) або примусової (більшою мірою) вентиляції. Для роботи подібної інженерної мережі використовується автоматичне обладнання, що забезпечує клімат-контроль і потрібний рівень вологості в приміщеннях круглий рік.

Проектування систем кондиціювання дає можливість:

 • визначити вимоги до функціоналу: діапазону температур, вологості (зволоження), підтримці температур по приміщеннях, фільтрації повітря, штучного збільшення частки кисню, ступеня автоматизації і т.д .;
 • узгодити клас устаткування, розміщення і орієнтовну ціну установки системи з урахуванням розподільників повітря, контролерів, витяжок та іншого обладнання;
 • затвердити технічну документацію, складену в процесі проектування системи кондиціонування, в технічних службах. Це дозволить отримати закінчене рішення, готове до монтажу і відповідає нормам безпеки, комфорту та екології.

ТОВ «РеалВент» надає послуги в цій галузі. Менеджери підприємства ознайомлять вас з класичними рішеннями або запропонують замовити особливий проект «під ключ». Звертайтеся до нас!

Склад проектної документації при проектуванні систем кондиціонування

Він залежить від таких факторів, як призначення об'єкта і які розповсюджуються на нього санітарно-гігієнічних норм, особливих побажань замовника і т.д. Документація по проектам цього типу складається з пояснювальної записки, специфікацій і креслень. У текстовому документі обґрунтовуються технологічні рішення із зазначенням результатів дослідження споруди і нормативних актів, які обліковувалися на стадії розробки.

До записки, складеної в ході проектування системи кондиціонування, додаються інформативні таблиці специфікацій, що включають в себе характеристики матеріалів і устаткування. Креслення і плани поверхів містять графічне зображення трас, а також точок установки кліматичної техніки і супутніх елементів мережі.

При виникненні питань про документації, одержуваної при проектуванні систем кондиціонування, а також її докладному наповненні клієнт може звернутися до менеджера компанії ТОВ «РеалВент». Ми з радістю надамо замовнику всю необхідну інформацію і проведемо технічну консультацію.

Вартість проектування систем кондиціонування

Розрахунок вартості послуг при площах менше 200 м² Кондиціювання 150 руб. / М² Схема установки обладнання 2000 руб. Автоматизація 40 руб. / М²

Ціна послуги залежить від певних факторів і становить в середньому 10-15% від загальної суми комплексного замовлення (розробка, обладнання, матеріали, монтаж).

Що впливає на вартість проектування систем кондиціонування:

 • площа об'єкта. Основний фактор - чим вона більша, тим нижче ціна (на 1 квадратний метр проекту), при ідентичності інших;
 • ступінь автоматизації і функціональності системи. Наявність додаткового технологічного обладнання суттєво ускладнює процес розробки і впливає на вартість його розробки;
 • тип рішення. Наприклад, проектування побутової (місцевої) системи кондиціонування обійдеться набагато дешевше (з розрахунку на квадратний метр), ніж розробка мультізональних або промислових мереж.

Також на вартість можуть впливати такі фактори, як використання енергозберігаючих технологій, конструктивні та інші особливості об'єкта.

Терміни проектування систем кондиціонування

Стандартний час, який необхідно для складання технічної документації, регламентується площею об'єкта і типом наданої документації:

 • до 300 м². Монтажна схема готується за десять робочих днів.
 • 300-600 м². Термін складання монтажної схеми - 15 днів, а повноцінного проекту - 20 днів.
 • 600-1000 м². Термін складання монтажної схеми - 25 днів, а повноцінного проекту - 40 днів.
 • 1000-2000 м². Термін складання монтажної схеми - 30 днів, а повноцінного проекту - 60 днів.
 • при проектуванні систем кондиціонування площею понад 2000 м² терміни проектування визначаються індивідуально.

Також на час виконання замовлення може вплинути складність розробляється мережі, індивідуальні особливості об'єкта та інші фактори. Для отримання більш точної інформації необхідно ретельно обстежити будівлю або приміщення.

Вартість проектування систем кондиціонування залежить від особливостей конкретного об'єкта, умов ТЗ, обсягу суміжних робіт. Щоб замовити попередню оцінку або з'ясувати умови доставки обладнання, зателефонуйте в «РеалВент».

виконані роботи

PENTHOUSE

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.