Навигация
Реклама
Реклама

Проектування вентиляції басейнів

 1. Види систем вентиляції в басейні
 2. Вибір системи вентиляції для басейну

Будь-басейн - складна гідротехнічна споруда, де для зручності і безпеки людей, що купаються потрібно продумати нюанси. Особлива увага приділяється вентиляції, що забезпечує всередині приміщень комфортний мікроклімат.
Будь-басейн - складна гідротехнічна споруда, де для зручності і безпеки людей, що купаються потрібно продумати нюанси

Подивитися всі проекти

З відкритих доріжок споруди всередині постійно випаровується вода, повітря насичується вологою, парами складів, застосовуваних для обробки (хлор) З відкритих доріжок споруди всередині постійно випаровується вода, повітря насичується вологою, парами складів, застосовуваних для обробки (хлор). В результаті підвищується вологість повітря, у великій кількості випадає конденсат. Без регулювання показників температури і вологості:

 • з'являється іржа на металевих конструкціях;
 • в сирих місцях утворюється цвіль, грибок;
 • приходить в непридатність декоративне оздоблення; / li>
 • руйнуються комунікації;
 • швидше закінчується термін експлуатації споруд.

У басейні важко дихати, відчувається дискомфорт, купання небезпечно для здоров'я. Причина одна - відсутність правильної вентиляції. Ось чому так важливо ретельно продумати і спроектувати схему осушення і видалення вологого повітря, забезпечити нормативні параметри вологості і температурного режиму в приміщенні.

Види систем вентиляції в басейні

Для підтримки оптимальних значень показників вологості, якісного складу повітря монтують системи вентиляції.

види:

 • припливно-витяжної типу;
 • комбіновані системи.

Ефективним є об'єднання припливно-витяжної комплексу з пристроями осушення і охолодження. Функціонування агрегатів відбувається за стандартною схемою. Додатково повітря осушується, за рахунок чого знімається надмірна вологість. На практиці зазвичай застосовують комбіновані системи, що забезпечують показники повітрообміну згідно СанПіН, а також необхідний рівень вологості.

З нами вигідно співпрацювати

Гарантія на роботи 24 місяці
Гарантія на обладнання 12 місяців

Працюємо з 1998 року

Створюємо всі бажання клієнтів

Використовуємо сучасні технології

Вигідна пропозиція

Виконуємо всі роботи точно в строк за договором

Вибір системи вентиляції для басейну

Перед тим як почати роботи по монтажу, необхідно визначитися з прийнятним варіантом системи. При виборі схеми враховують:

 • архітектурну специфіку;
 • розміри чаші;
 • розклад роботи;
 • вид (приватний, громадський, спортивний, атракціон і інше);
 • показники потужності (теплової, електричної).

Основний критерій - відповідність чинним СанПіН, повна безпека і комфорт для людей. Компанія АкваРай пропонує послуги з проектування вентиляції басейнів різних типів в Москві і Московській області.Інженери і майстри розрахують і створять проект оптимальної системи під спорудження різної конфігурації. Працюємо з організаціями та фізичними особами, монтуємо системи в великих плавальних і приватних домашніх басейнах. Замовте безкоштовний розрахунок, а все інше виконають фахівці АкваРай.

Фахівці нашого центру проведуть проектування системи вентиляції в басейні з урахуванням вищевказаних вимог, і ми гарантуємо, що в результаті ви отримаєте відмінний проект, який можна втілити незабаром. нами велася розробка проекту спортивного басейну зі складною системою вентиляції, а також багато інших проектів, тому ми впевнені в своїх силах і готові виконати будь-який ваш проект.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.