Навигация
Реклама
Реклама

Життя мисливця. Полювання на кабана 2018. Перші відео з початку року

  1. Успішна полювання на кабана 2018 на майданчику з кормом
  2. Видобуток кабана двома пострілами в лісах України
  3. Три постріли по сікач на льоду
  4. Ножем по горлу кабана
  5. Бездоганна загородне полювання в мисливському господарстві «Сокіл»
  6. Видобуток підсвинка з лайками
  7. Мисливці з Дагестану
  8. Кабан загнав мисливця на дерево

Зима вже перевалила за екватор, а полювання на кабана 2018 тільки почалася, хоча мисливський сезон вже добігає кінця, але цей рік ще буде радувати новими виходами за здобиччю вепра трохи пізніше

Зима вже перевалила за екватор, а полювання на кабана 2018 тільки почалася, хоча мисливський сезон вже добігає кінця, але цей рік ще буде радувати новими виходами за здобиччю вепра трохи пізніше.

Багато мисливців з величезним бажанням відправляються після новорічних канікул в мисливські угіддя, щоб закрити деякі ліцензії та отримати нові емоції. Ніхто не знає про результати майбутніх полювань, але сподівається на позитивний результат.

Даний період року можна назвати одним з найбільш результативних з видобутку кабана, оскільки у стрільців вже відпрацьовані навички влучних пострілів за попередні осінні виходи. Крім цього, багато мисливського господарства намагаються підвести підсумок всьому сезону, тому дають більше можливостей для відстрілу залишилися особин звіра.

Можна сказати, що полювання на кабана 2018 більшість мисливців проведуть з величезним задоволенням, а для цього є всі передумови. Попереду нас чекає святкове закриття сезону, а це неймовірна атмосфера і величезна кількість не зовсім правдивих історій.

Трохи нижче Вас чекає цілий ланцюжок відео, де є дуже цікаві кадри видобутку кабана, які вражають своєю відвертістю і небезпекою навіть для самого мисливця.

Чимало роликів буде з України, де колектив мисливців добуде хороших кабанчиків в морозні січневі дні. Нічні пригоди на вишці, плаваючий вепр, втеча на дерево, відмінна робота собак і дещо ще. Дивіться і діліться зі своїми друзями цією статтею на просторах інтернету.

Успішна полювання на кабана 2018 на майданчику з кормом

Зміст статті:

Дане відео починається з автомобіля на нічній дорозі, де мисливець розповідає про те, що він добув сьогодні кабана і повертається додому. Далі починається відтворюватися саме полювання.

Справа відбувається в засніженому лісі біля кормової майданчики, куди приходять кабани жирувати вже в сутінках. Сам мисливець в цей час сидить на високому дереві. Швидше за все, він спорудив спеціальний комору для цього. З кадрів ролика точно не видно.

Праворуч від нього потихеньку починає підбиратися ціле стадо, яке з великою обережністю підходить до місця корму. Іноді вони миттєво розбігаються, а потім знову збираються в купку.

Протягом 30 хвилин стрілок чекав хорошого сікача, але той так і не прийшов, тому було вирішено стріляти по найбільшому з присутніх. Виявилося, що здобутий трофей є підсвинком, але і цього буде достатньо для позитивного закінчення мисливського дня.

Видобуток кабана двома пострілами в лісах України

Події з цього ролика відбуваються на території лісового масиву, який представляє собою велику кількість різних пагорбів, але з пристойним наявністю дерев.

Головний герой повідомляє про те, що цей вихід на полювання є одним з останніх в мисливському сезоні 2017-2018 років. Можливо, що вийде сходити ще 2-3 рази і все, але є великі надії на новий сезон.

Разом з собою він узяв мисливських собак, які повинні шукати кабана. Перший загін пройшов без підйому потрібного звіра, але попереду залишається ще час, щоб прочесати інші місця.

По рації йому повідомляють, що знайдений свіжий слід вепра, тому надія є на успішний результат найближчим часом. Мисливець йде по лісі і періодично кричить, щоб злякати дичину. На шляху пробігають козулі дуже близько, але стріляти їх не можна.

Настає момент, коли його серце починає битися в сто разів швидше, адже наближається кабан, по якому він стріляє два рази зі своєї рушниці ТОЗ-63. Здається, що звір нічого не відчув і побіг далі.

Далі слід підхід до місця пострілу і огляд. Виявляється, що звір поранений, адже по його сліду є бризки крові. Тільки через 70 метрів тварина впала від отриманих ран.

Три постріли по сікач на льоду

Унікальна ситуація відбувається з мисливцем з цього відео, оскільки вона вражає своєю неординарністю і безжальним ставленням до звіра. Багато хто може засудити поведінку стрілка.

Перші секунди відео демонструють очікування мисливця біля очеретів на номері підходу кабана. Попереду добре чутно, як гавкають собаки, але наближення звіра не відчувається.

Раптом стрілок почув характерне тресканье льоду і булькання в воді. Він відразу побіг через очерети ближче до води. Виявляється, що прямо на льоду на середині водойми застряг великий сікач. Через густі зарості мисливець робить два постріли.

Ситуація не змінюється, що лякає стрілка. Він вирішує підібратися ще ближче до відкритого простору, щоб вистрілити ще один раз. Звучить третій постріл, який виявляється вирішальним для звіра.

Ножем по горлу кабана

Відразу скажу, що для вразливих людей дане відео не підходить. Їм краще його не дивитися. Якщо ж Ви зараз читаєте цю статтю, то, сподіваюся, є справжнім мужиком і любите полювання, тому для Вас воно не є чимось жахливим для психіки.

Перші кадри ролика присвячуються правильної первинної обробки тушки звіра, які допоможуть Вам уникнути помилок, якщо Ви початківець мисливець.

Справа в тому, що після смерті у сікача по тілу починає поширюватися спеціальна рідина від двох залоз статевого органу. Таким чином, ці залози потрібно відразу ж після видобутку вирізати. Автор чітко показує, як це слід робити.

Далі відбувається щось неймовірне, оскільки один мужик з ножем підходить до кабана, якого схопили зубами собаки і не відпускають його. Він за допомогою ножа починає різати йому горло, щоб спустити кров. Сміливості цієї людини можна тільки позаздрити.

Бездоганна загородне полювання в мисливському господарстві «Сокіл»

Дуже красива природа з великою кількістю звіра чекає Вас в цьому відео. Дії відбуваються на території України в одному з мисливських господарств, яке називається «Сокіл».

Спочатку всім учасникам полювання роз'яснюють всі правила щодо того, як все буде відбуватися, що можна робити, а чого не можна робити при будь-яких ситуаціях. Крім цього, розповідають докладно про кожен загоні, який буде проводитися.

Далі все мисливці і загоничі на транспорті відправляються на територію мисливських угідь, щоб почати грандіозна подія з видобутку кабана і косулі. Перший загін закінчується здобиччю двох кабанів, що порадувало всіх учасників. З другого загону було видобуто дві козулі.

Видобуток підсвинка з лайками

Протягом тридцяти хвилин кілька лайок працювали по величезному стаду кабанів. Незабаром вони вибрали одного підсвинка і накинулися на нього. З кадрів відео стає очевидним, що кабана загнали в болото.

Три собаки оточили звіра з усіх боків і намагаються припинити його існування на цьому світі. Періодично кабан видає жалібні звуки, але стало зрозуміло, що йому вже не жити.

Мисливець підходить ближче до собак. Далі дістає ніж і робить удар під серце, щоб припинити муки тварини. Через кілька секунд у звіра припиняє битися серце. В кінці ролика спостерігається фотографування з трофеєм і оброблення тушки.

Мисливці з Дагестану

Це відео можна назвати одним з найкоротших, яке демонструє вже не сам процес полювання, а його результат. На кадрах показано видобутого кабана, якого все ще трепет мисливська собака.

Навколо трофея зібрався весь колектив мисливців, який брав участь в полюванні. Чути безперервні розмови про постріли по сікач і деталі його видобутку. Все неймовірно задоволені результатом мисливського дня.

Кабан загнав мисливця на дерево

Густі лісові зарості, навколо лежить сніг, а зовсім близько гавкають собаки, які оточили великого сікача. Мисливець намагається підійти ближче, щоб подивитися на те, що відбувається і підбадьорити собак.

Він підходить і починає спілкуватися з іншим мисливцем, а тим часом звір в повній люті кидається на людину. У стані сильного емоційного сплеску мужик миттєво піднімається на дерево. Ось таке теж відбувається на полюванні.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.