Навигация
Реклама
Реклама

Все про країну Оман, мова, релігія, валюта, транспорт, кухня, магазин

На сході Аравійського півострова, там, де пустеля зустрічається з Індійським океаном, розташувався Султанат Оман

На сході Аравійського півострова, там, де пустеля зустрічається з Індійським океаном, розташувався Султанат Оман. Його історія налічує більше двох тисячоліть. Оман відомий як легендарна земля міді «Маган», протягом століть чарівною своїх дослідників, включаючи Ібн Батута і Марко Поло. Тут похований біблійний Іов, правила цариця Шеви. Звідси вирушив у плавання Синдбад-мореплавець.
Столиця: Маскат
Держава в Південно-західній Азії, на південно-сході Аравійського півострова. Межує з Саудівською Аравією, ОАЕ і Єменом. Омивається водами Аравійського моря і Оманської затоки.
Північна частина країни гориста (вища точка країни - м Джебель-Шамс, 3353 м) і досить сильно розчленована. Між горами і Оманским затокою тягнеться вузька смуга прибережної низовини Ель-Батіна. Південне узбережжя Оману, омивається Аравійським морем, більш рівнинно і зайнято кам'янисто-піщаними пустелями околиць Руб-ель-Халі. Уздовж південного узбережжя простягнулася рівнини Джіддат аль-Харасіс і Салала, зайняті субтропічній вічнозеленою рослинністю і різнотрав'ям.
До недавнього часу Оман був закритий для туристів. Частково завдяки цьому первозданність цього чарівного куточка світу була збережена до наших днів.
Жителям країни вдається зберегти баланс між минулим і майбутнім. За два десятиліття Оман перетворився на сучасну державу з чудовими дорогами, ультрасучасними будівлями, спортивними спорудами, розкішними готелями. Але, насолоджуючись шаленою розкішшю готелів і користуючись всілякими послугами сучасного сервісу, Ви обов'язково відчуєте дух спокою й умиротворення і переконайтеся, що Земля і Люди - єдині.
Пейзажі Омана різноманітні. Ефектний ландшафт робить Оман відмінним від інших країн Перської затоки. Містичні гори, що приховують від сторонніх очей дивовижні печери, піски великої пустелі, білосніжні пляжі на тлі океанських просторів, екзотична зелень злилися в єдину картину гармонії і краси.
Кожне місто в Омані - пам'ятка. Прибережний місто Сохар був колись найважливішим портом, а сьогодні тут розташовується найбільший ринок. Район Батина славиться розведенням верблюдів. Крім цього, Батина - єдиний регіон, де Ви зможете побачити справжній бій биків. Тільки в Омані - це не кривава драма, а змагання двох велетнів в силі і витривалості.

Багата і високорозвинена культура Оману породила природне дружелюбність його жителів, які пишаються своїми хорошими манерами, гостинністю і щирістю.
Відпочинок в Омані : Найпоширенішим видом відпочинку в Омані є підводне плавання. Узбережжя Оману, від якого віє первозданної чистотою, привертає величезну кількість любителів цього виду спорту. Завдяки великої протяжності берегової лінії, тут завжди можна знайти відокремлене місце і годинами милуватися життям мешканців морських глибин і неперевершеною красою коралів.
Державний устрій: Абсолютна монархія, глава держави - султан. Вищий консультативний орган країни - Рада Оману, що складається з двох палат - Меджліс аль-Шура (Рада Племен) і Меджліс аль-Даул (Державна рада).
Погода: Tропіческій, жаркий. Місто Маскат має репутацію самого жаркого міста в світі. Середня температура червня в ньому більше + 32 ° C. Особливо виснажливої ​​спека буває в Омані навесні і на початку літа, коли дмуть вітри з пустелі Руб-Ель-Халі. Кращий час для відвідин країни - період з середини жовтня до середини березня.
Мова: Державна мова: арабскійВ повсякденному спілкуванні використовуються місцеві діалекти арабської мови, досить сильно відрізняються як від літературної арабської, так і один від одного. У туристичній сфері поширена англійська мова.
Релігія: Державною релігією є іслам.

Валюта: Міжнародна назва: OMRОманскій ріал дорівнює 1000 бейза.
Існують банкноти 50, 20, 10, 5, 1, 1 \ 2 ріал, 250, 200 і 100 бейза. Поширені також монети гідністю 1 ріал, 5,10, 25, 50 і 100 бейза. Оплата товарів та послуг проводиться в місцевій валюті. Як виняток в приватних лавках можна домовитися про оплату в доларах, при цьому ціна буде округлена не на Вашу користь.
Долари США, валюта ОАЕ, євро і англійські фунти обмінюються повсюдно. Кредитні карти приймаються майже у всіх готелях, у великих магазинах і ресторанах. Банкомати поширені повсюдно, навіть у віддалених містах, частіше біля офісів банків і в торгових центрах.
Чайові: У більшості місць чайові давати не обов'язково. Дорогі ресторани додають до рахунку 15-17% за обслуговування автоматично, але в разі хорошого обслуговування рекомендується залишати персоналу 5-10% від суми рахунку. У таксі чайові не прийняті, тому що вартість поїздки обмовляється заздалегідь. У готелях до вартості обслуговування додається місцевий податок в 15%.
Сувеніри: Туристи часто купують ювелірні вироби з золота та срібла, Омана кинджали (Ханджар), тканини ручного вироблення і килими. З недорогих сувенірів можна купити мелену каву з кардамоном (виробництво Оман) у вакуумній, банкової упаковці, а також пахощі.
Години роботи: Банки працюють з середи по суботу з 8 до 12 год, в четвер - з 8 до 11 год. Обмінні пункти відкриті в ці ж дні з 8-9 до 13 годин, і з 15 до 20 год (деякі працюють до 21 ч і пізніше) .Магазіни працюють з середи по суботу з 8 до 12 год, в четвер - з 8 до 11 год. Ринки відкриті з 8 до 12 год, деякі продовжують роботу і ввечері, з 16-16.30 до 19-20 год.

П'ятниця - неробочий день у всіх організаціях.
Банки працюють з середи по суботу з 8 до 12 год, в четвер - з 8 до 11 год. Обмінні пункти відкриті в ці ж дні з 8-9 до 13 годин, і з 15 до 20 год (деякі працюють до 21 год і пізніше ). ...

Фото і відео зйомка: Забороняється знімати військові і поліцейські об'єкти, аеропорти і внутрішні приміщення мечетей. У побутовій зйомці також слід бути дуже обачним - не варто фотографувати і навіть наводити об'єктив на чоловіків без їх на те згоди. Особливо не рекомендується фотографувати жінок і священнослужителів, іноді можуть активно перешкодити зйомкам навіть поліцейські.

Національні особливості та традиції: Жінкам не слід носити облягаючий або дуже відкритий одяг в публічних місцях - на ринках, у магазинах, при відвідуванні офісів і держустанов. Плечі і коліна повинні бути прикриті. Чоловікам слід бути в громадських місцях в брюках і сорочці (можна з коротким рукавом). "Топ лес" заборонений. У банках, на переговорних пунктах, на пошті і в інших місцях є окремі віконця для жінок. У таксі жінці відводиться заднє сидіння, а в маршрутних таксі - переднє.

У таксі жінці відводиться заднє сидіння, а в маршрутних таксі - переднє

Безпека: Рівень злочинності вкрай низький. Навіть в провінції і в нічний час доби можна не побоюватися яких-небудь проблем з місцевими жителями.
Код країни: +968

Медицина: Небезпека зараження інфекційними хворобами досить низька, тільки в деяких районах на узбережжі існує невеликий ризик малярії. Система медичного обслуговування в країні досить добре розвинена, хоча рівень послуг в різних установах може досить сильно відрізнятися.

Екстрені телефони: Загальний телефон для невідкладних випадків (поліція, швидка допомога і т. Д.) - 999. Поліція - 560-099 (Маскат), 425-099 (Нізва), 290-099 (Салала), 840-099 (Сохар ), 440-599 (Сур), 830-199 (Хасаб), 650-199 (Бураймі).

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.