Навигация
Реклама
Реклама

калорійність локшини

  1. Калорійність локшини, приготовленої з різних видів борошна
  2. Думки дієтологів з приводу калорійності локшини
  3. Калорійність локшини залежить від приготування
  4. Калорійність курячої локшини
  5. користь локшини

Велика частина населення любить використовувати в своєму раціоні харчування локшину, яка є різновидом макаронних виробів Велика частина населення любить використовувати в своєму раціоні харчування локшину, яка є різновидом макаронних виробів. Всі продукти, які використовуються в харчуванні, можна розділити на умовно важку і легку їжу. Продукти з високою калорійністю відносяться до важкої їжі і, відповідно, їжа, що містить малу кількість калорій, вважається легкою. Але багатьох гурманів не завжди цікавить питання, скільки калорій в локшині міститься з огляду на те, що вона дуже смачна.

Якщо розглядати калорійність локшини, то вона досить висока, тому що містить в собі велику кількість вуглеводів. Після хліба локшина є найдавнішим кулінарним винаходом людини. Її дуже легко і просто готувати, тому вона зустрічається практично у всіх національних кухнях світу. Існує величезна кількість варіантів її приготування: лагман, Чупіна, лазіння, куряча локшина. Всі шедеври кулінарного мистецтва просто неможливо перерахувати. При цьому калорійність локшини в усіх цих стравах різна.

Калорійність локшини, приготовленої з різних видів борошна

Для приготування локшини використовуються різні види борошна. В основному її готують з пшеничного борошна, але є варіанти приготування і з горохової муки. Калорійність локшини, приготовленої з борошна пшениці твердих сортів або з горохової муки, не така висока. І тому, навіть якщо її їсти регулярно, зайві кілограми не відкладаються. Крім того, локшина з твердих сортів пшениці нормалізує кишкову мікрофлору, бореться з дисбактеріозом. Крім цього враховуйте і такий факт, що калорійність локшини в сухому вигляді становить 330 ккал на 100,0 г, а ось 100,0 г вареної локшини, природно без масла, містять в собі всього лише 80 ккал.

Калорії в локшині з гречаного борошна невисокі і складають приблизно 160 ккал на 100,0 грам сухого продукту.

Думки дієтологів з приводу калорійності локшини

Сучасні дієтологи вважають, що проблема негативного ставлення до локшині як до продукту харчування складається неправильно. Калорійність локшини залежить більшою мірою не від неї самої, а від використовуваних різних соусів в якості смакових доповнень. Дуже часто локшину подають з гарнірами з смаженого і тушкованого м'яса і підливою, що і позначається на кількості калорій в локшині.

Калорійність локшини залежить від приготування

Щоб мати правильне уявлення, скільки калорій в локшині, треба запам'ятати, що калорійність локшини на 100 г сухого продукту становить 330-350 ккал. Такі показники не дають право вважати її дієтичним продуктом, але ж вони відносяться до сухої ваги і є середньою величиною.

А ось страви, основою яких є локшина, калорійністю великий не володіють. Наприклад, суп-локшина калорійність має зовсім невелику - 80 ккал на 100 г.

В даний час багатьом припала до смаку азіатська кухня В даний час багатьом припала до смаку азіатська кухня. Одним з блюд є локшина фунчоза. А чи знаєте ви, скільки калорій в локшині такого приготування? Достатньо багато! 100,0 г фунчози містить від 340 до 370 ккал. І знову ж таки, ця калорійність пояснюється входять до складу страви рослинним маслом.

Калорійність курячої локшини

Як такого такого блюда - куряча локшина - не існує. Під цією назвою розуміють відварені в курячому бульйоні макаронні вироби, звані локшиною. Але підрахувати калорійність курячої локшини можна - вона становить близько 50 ккал на 100 г. Тому це блюдо можна сміливо включати в раціон дієтичного харчування навіть тих людей, хто прагне позбутися зайвої ваги.

користь локшини

Любителям локшини не варто переживати за її калорійність. Вона є досить корисним продуктом через вміст в ній великої кількості вітамінів групи B, а також клітковини. Якщо локшина виготовлена ​​з твердих сортів пшениці, то в ній міститься зовсім небагато вуглеводів. А ось кількість білка і клітковини в ній досить, щоб організм людини функціонував добре. Сміливо можна включати суп-локшину, калорійність якого так мала, в меню при дієтичному харчуванні.

Локшину дієтологи рекомендують вживати в першій половині дня. Це дасть заряд бадьорості і гарного настрою. Її краще вживати з овочами, вони прекрасно поєднуються за смаком і принесуть тільки користь, ситість при мінімальній кількості калорій. Смачного!

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter.

Чи знаєте ви, що:

А чи знаєте ви, скільки калорій в локшині такого приготування?
Знайшли помилку в тексті?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.