Навигация
Реклама
Реклама

Салат з фунчози з овочами і креветками

Ця страва народилося спонтанно до новорічного столу - я не їм картоплю, і так вийшло, що крім картоплі в різних видах більше не було нічого, що можна було б використати з креветками, а головне - треба було зробити щось хвилин за 20. Ця страва народилося спонтанно до новорічного столу - я не їм картоплю, і так вийшло, що крім картоплі в різних видах більше не було нічого, що можна було б використати з креветками, а головне - треба було зробити щось хвилин за 20

Фунчозу замочити на 10 хвилин у холодній воді. Відварити в киплячій підсоленій воді 4 хвилини, злити і промити холодною водою.
Поки фунчоза замочена, приготувати овочі та креветки: овочі натерти соломкою, обсмажити на раст. маслі до м'якості 2-3 хвилини, покласти готові креветки без панцира і прожарити разом 1 хвилину. Видавити часник, покласти пір'ячко цибулі, полити кунжутним маслом і соєвим соусом до смаку.
Готову промиту локшину покласти в сковороду і прогріти близько хвилини. При подачі посипати кунжутним насінням і мелкорезанной петрушкою.
Можна подавати як салат і як гаряче блюдо.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.