Навигация
Реклама
Реклама

ресторани Парижа

  1. Ресторани Парижа - L'Abeille
  2. Ресторани Парижа - Максим
  3. Ресторани Парижа - Жюль Верн

Париж відомий всьому світу завдяки багатьом напрямкам своєї діяльності. Це рай для шопоголіків, адже Париж - це столиця моди. Це культурна столиця, адже важко буде знайти таку кількість музеїв в будь-якому іншому місті. Це популярний туристичний напрям, яке пропонує гостям міста відвідати безліч визначних пам'яток. А ще це місто знамените своєю кухнею. Французька кухня давно здобула славу за межами країни. І зробити гастрономічні відкриття, відшукати нові смаки допоможуть ресторани Парижа.

Відвідавши ресторани Парижа, ви потрапите в світ приголомшливих смакових відчуттів. Шеф-кухарі зі світовим ім'ям познайомлять зі своїми фантастичними творами. Оскільки їжа в Парижі - це не просто їжа, це ще одна частина творів мистецтва. Кожна страва - це віртуозне поєднання продуктів з бездоганною подачею. Звичайно ж, таку кухня пропонують покуштувати тільки кращі ресторани Парижа.

До речі сказати, кращими їх називають не тільки тому, що вони можуть бути найдорожчими. У багатьох знаменитих і розкішних ресторанах Парижа недешево. Однак, кращими ресторани в Парижі визначають кілька чинників. Природно, чудова кухня, але ще цьому може посприяти багата історія, цікавий інтер'єр, прекрасна музика, а також співвідношення ціни і якості.

Одним з найбільш розкішних ресторанів світу, в тому числі і Парижа, є L'Abeille. Можна довго говорити про гамі нових смаків, які відкриються в цьому місці. Але в першу чергу варто сказати про те, що вже через 10 років після відкриття ресторану шеф-кухар Алан Пассар отримав третю зірку Мішлена. Що ж це означає? Одна зірка Мішлена - добре, дві - ще краще, три - заради цього ресторану варто звернути з основного туристичного шляху і неодмінно його відвідати.

Ресторани Парижа - L'Abeille

Ресторани Парижа - L'Abeille

Одним з найстаріших ресторанів Парижа буде Le-Procope. Був заснований в 1686 році. Серйозне ставлення до традицій французької кухні і оригінальний інтер'єр привертають і до цього дня відвідувачів з усього світу.

Одним з улюблених закладів багатих і знаменитих є ресторан Максим Париж. Крім чудової французької кухні, він підготував масу цікавих моментів. По-перше, інтер'єр закладу в стилі ар-нуво: яскраве світло, розкішна обстановка, витончені драпірування, бронзові декоративні вставки. По-друге, чудова жива музика. По-третє, кожен винос страв супроводжується гумористичними дотепами «клоуна», в завдання якого входить створити атмосферу веселощів серед гостей. По-четверте, чудове обслуговування. І найголовніше, кращі кухарі Франції, які подарують незабутній феєрверк смакових емоцій.

Ресторан Максим в Парижі має давню відмінну репутацію і відповідально підходить до її збереженню. Тому в даний заклад вас не пустять в кедах, джинсах та іншої «вільної» одязі. Тут присутній дрес-код: для чоловіків - тільки костюми; для жінок - сукні.

Ресторани Парижа - Максим

Ресторани Парижа - Максим

Париж пропонує величезний вибір різноманітних ресторанів і кафе. На яку б вулицю ви не звернули, вам може попастися відмінний ресторан з чудовою французькою кухнею. Або паризьке кафе, яке може порадувати демократичними цінами і свіжої, смачної продукцією. Наприклад, гуляючи по Ейфелевої вежі, знаходиш кілька чудових ресторанів і кафе.

Поєднати приємне з їстівним допоможе ресторан Ейфелева вежа 58 (таку назву отримав, оскільки знаходиться на 58 поверсі). Головна принадність у тому, що зробивши попереднє замовлення на обід або вечерю, не доведеться стояти в черзі, щоб потрапити на вершину пам'ятки. Ресторан на Ейфелевій вежі має власний ліфт, на чому і доставить на верх.

Ще один ресторан, розташований на Ейфелевій вежі, це ресторан Жюль Верн. Він допоможе дістатися до висоти 125 метрів. Своїх відвідувачів він зустрічає приємною музикою і відмінним сервісним обслуговуванням. І звичайно ж, дасть можливість насолодитися класичною французькою кухнею, яка буде просто на висоті.

Ресторани Парижа - Жюль Верн

Ресторани Парижа - Жюль Верн

Поза сумнівом, в таких місцях варто побувати. Але, на жаль, не всі туристи можуть дозволити собі постійно відвідувати дорогі заклади. Де недорого поїсти в Парижі? Безліч бюджетних ресторанчиків розмістилося в Латинському кварталі. Різні кафе в Парижі є в районі Монмартр. Весь пагорб буквально кишить найрізноманітнішими закладами на будь-який смак. Також можна зайти у французькі млинцеві, де є млинці з різними начинками - з шоколадом, варенням, куркою, сиром і багатьом іншим. І нарешті, відмінним варіантом для перекусу буде французький сендвіч, який продається в будь-який такий хліб.

У який би заклад ви не відправилися, всюди чекає щось цікаве. Ресторани порадують новизною гастрономічних знахідок, де ви відчуєте себе смаковим першовідкривачем. Париж кафе може бути не завжди порадує традиційної французької кухнею, зате подарує яскраву атмосферу. але що можна подивитися в Парижі ? Куди відправитися за зоровими враженнями? Відповіді на ці питання дасть додаток-путівник YARVITTO. Мобільний додаток безкоштовно може ознайомити з двома точками екскурсії. А зупинивши вибір на сподобалася, надасть в розпорядження повний екскурсійний маршрут. При цьому подорож буде супроводжуватися цікавим розповіддю аудіогіда про різні цікаві, що зустрічаються на шляху.

Що ж це означає?
Де недорого поїсти в Парижі?
Куди відправитися за зоровими враженнями?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.